TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 01:10:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Diskus hernija 16 godina, molim vas pomozite  (Pročitano 6588 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #28 poslato: Maj 31, 2015, 04:59:45 posle podne »

Nije raĂ°en. Posle magneta nije više ništa raĂ°eno. Zanima me vaše mišljenje i hteo sam na godišnjem otići do KBC Zemun jer sam dosta čitao o njima, svi ih pominju kao jako kvalitetne stručnjake. Hvala unapred.
opiši mi kakve tačno tegobe imaš?
gde boli? pri kojim pokretima?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #27 poslato: Maj 29, 2015, 06:28:24 pre podne »

Nije raĂ°en. Posle magneta nije više ništa raĂ°eno. Zanima me vaše mišljenje i hteo sam na godišnjem otići do KBC Zemun jer sam dosta čitao o njima, svi ih pominju kao jako kvalitetne stručnjake. Hvala unapred.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #26 poslato: Maj 28, 2015, 06:52:25 posle podne »

@TwinSix
da li je radjeno EMNG snimanje nerava noge?
Večeras ću prepisati šta piše u mišljenju specijaliste nakon magneta i snimak sa magneta pa ću poslati na mejl.
dobio sam mejl, napisaću ti mišljenje o magnetu....
nisi mi odg da li je radjen emng noge?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #25 poslato: Maj 27, 2015, 10:05:59 pre podne »

@TwinSix
da li je radjeno EMNG snimanje nerava noge?
Večeras ću prepisati šta piše u mišljenju specijaliste nakon magneta i snimak sa magneta pa ću poslati na mejl.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #24 poslato: Maj 27, 2015, 09:23:20 pre podne »

da li si išao na plivanje?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #23 poslato: Maj 27, 2015, 09:22:48 pre podne »

Najvise sam radio veslanja i sprave za ledja. Fizioterapeut kaze da je hernijacija verovatno posledica bavljenja tenisom (koga sam ozbiljno trenirao 8 godina) zbog rotacije i neravnomerno jakog tela (desna strana mi je mnogo jaca, desno rame vise od levog, nemam skoliozu bar ne izrazenu) i da se ona samo aktivirala tokom treninga.
da li je pouzdano utvrdjeno da nema skolioze?
da li is radio trbušnjake, ramena, vežbe za core stability (stabilizatore trupa)?
da li si posvetio punopažnje vežbama istezanja?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #22 poslato: Maj 27, 2015, 08:39:45 pre podne »

@TwinSix
@rosh9
važna vežba za jačanje mišića donjih ledja, koji stabilizuju kičmu - pregibi na kosoj klupi, bez ili sa opterećnjem (5,10,15,20kg), od 90-180 stepeni)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #21 poslato: Maj 27, 2015, 08:36:52 pre podne »

Tenis ne treniram vec godinu ipo dana, trenirao sam ga od 6-7 godine. Trenutno ne mogu nista da treniram, pre par dana sam otisao na kosarku i osetio bol tokom igranja, kad sam se vratio kuci bol se samo pogorsao, bukvalno nisam mogao da se savijem da pipnem prste... Sad je vec bolje... Radio sam veslanja, zgibove, sprave za ledja, nisam isao preko 70kg (imam 66kg) Magnetnu sam radio u zarkovu u vodovodskoj, a snimke cu okaziti cim ih uzmem (jos su mi kod babe ostali)
pošalji mi snimke kad stigneš...
da li je radjeno EMNG snimanje provodljivosti nerava nogu?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #20 poslato: Maj 27, 2015, 08:35:19 pre podne »

@TwinSix
@rosh9
važno je voditi računa o pravilnom držanju ledja u svakodnevnom životu i posebno pri izvodjenju vežbi (!)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #19 poslato: Maj 27, 2015, 08:30:32 pre podne »

@TwinSix
da li je radjeno EMNG snimanje nerava noge?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #18 poslato: Maj 27, 2015, 08:29:50 pre podne »

Pozdrav, dobrodošao na Pansport forum  :)
možeš da slikaš nalaz magnetne rezonance i da mi pošalješ (okačiš ovde ili pošalješ na mejl - dolphin7boy@yahoo.com)
Pošto imam problem iste prirode, i nakon magneta mi je rečeno (u Sr. Kamenici) da se ne može operisati, ali ipak želim čuti drugo mišljenje, da li bih nekako mogao da Vam pošaljem snimak. Dobio sam ga na cd-u. U mom slučaju došlo je do pucanja diska.
poslao sam ti mejl prethodno - pošalji mi slke magnetne rezonance i sliku/skenirano opis nalaza... napisaču ti moje mišljenje o nalazima...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #17 poslato: Maj 25, 2015, 06:11:34 pre podne »

Pa ja sam morao da naviknem da zivim sa tim. Vezbe koje ne mogu da radim su cucanj i mrtvo, T sipku radim jednorucno i to bi bilo to. Problem je sto su prve 2 osnovne vezbe, pa mi noge zaostaju. Jako puno vezbi radim za jacanje kora, mnogo trbusnjaka, plenkova, i kazem vodim racuna kada podizem nesto sa zemlje.
Sačuvana
rosh9
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #16 poslato: Maj 23, 2015, 03:03:54 posle podne »

Pozdrav twinsix, da li bi mogao da mi kazes kako si ti prevazisao ovu povredu, posto vidim da aktivno treniras? Sta si radio i sta ne smes da radis, i imas li neke savete da mi das? Hvala unapred :)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #15 poslato: Maj 21, 2015, 08:21:44 pre podne »

Tenis ne treniram vec godinu ipo dana, trenirao sam ga od 6-7 godine. Trenutno ne mogu nista da treniram, pre par dana sam otisao na kosarku i osetio bol tokom igranja, kad sam se vratio kuci bol se samo pogorsao, bukvalno nisam mogao da se savijem da pipnem prste... Sad je vec bolje... Radio sam veslanja, zgibove, sprave za ledja, nisam isao preko 70kg (imam 66kg) Magnetnu sam radio u zarkovu u vodovodskoj, a snimke cu okaziti cim ih uzmem (jos su mi kod babe ostali)
možeš slikati nalaz i okačiti, ne moraš slike... (imaš na cd-u?)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #14 poslato: Maj 21, 2015, 08:19:52 pre podne »

Pozdrav, dobrodošao na Pansport forum  :)
možeš da slikaš nalaz magnetne rezonance i da mi pošalješ (okačiš ovde ili pošalješ na mejl - dolphin7boy@yahoo.com)
Pošto imam problem iste prirode, i nakon magneta mi je rečeno (u Sr. Kamenici) da se ne može operisati, ali ipak želim čuti drugo mišljenje, da li bih nekako mogao da Vam pošaljem snimak. Dobio sam ga na cd-u. U mom slučaju došlo je do pucanja diska.
možeš da slikaš nalaz i da okačiš ovde (ili da mi pošaljš na privatnu poruku/mejl dolphin7boy@yahoo.com)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.328 sekundi sa 14 upita.