TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 09:38:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts-da li postoje nezeljeni efekti i koji su ?  (Pročitano 12563 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2012, 11:31:40 pre podne »

Hahahha. Sire se razne price,neko kaze da su mu ispale oci od Wheya,ostatak prosiri,pricaju svi da oci ispadaju od proteina,da je to lose,i eto! Hiljadu puta izrecena laz na kraju postane istina! Na kraju svi u to poveruju...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2012, 10:25:56 pre podne »

Kako sam se nasmejao oko onog za erekciju i sta takozvani strucnjaci pricaju.Ne veruj to su gluposti,ali cuts jeste jak za tebe i kreni od slabijih prvo.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2012, 10:20:14 pre podne »

POzdrav svima,ja sam jako nov u ovome, tako da ne bih nista mnogo pisao. . :) samo bih zeleo da saznam vise o ovom preparatu . .:) inace imam 19 godina  visok sam 182 ,tezak 99 kg sto jasno govori o mom problemu . .:) nekako sam uspeo da ubedim sebe da krenem u teretanu posle 4 godine provedene za klavijaturom i kompom i nisam se pokajao ,osecam se bolje ,korisnije. Smrsao sam 3 kg za 3 nedelje ,regulisao ishranu ,radim po programu koji sam dobio u teretani. Preporucili su mi animal cuts kao najbolji sagorevac,zabrinut sam jedino jer su mi neki ljudi napricali svasta, i iako ne zelim da ih slusam znate vec kako to ide ,ipak dopire do mozga svasta . .jedna od tih stvari koje sam cuo jeste da animal cuts onemogucava erekciju sto me je zabrinulo puno ,mozda je glupost ,ali bolje je da pitam nego da posle bude svasta  . :) hvala unapred. :)
.

Ćao, te priče za Animal Cuts nisu tačne. Kao drugo, Animal Cuts nje za početnika - rekreativca. Prvo se kreće sa regulisanom ishranom, fizičkom aktivnošću,  i ubacuju se osnovni suplementi - poput proteina, vitamina minerala, zdravih masti itd..

tek onda možeš dodati i neki sagorevač masti - za početak uvek predlažem L carnitin, čist.  Npr tečni Dymatize Liquid l carnitine ili  Biotech L carnitine chrome.

Ljudi se dosta oslanjaju na sagorevače, te im iz iskustva kažem da prvih mesec - dva  daju fokus samo na ishranu i trening, i onda lagano uvesti suplementaciju tipa sagorevači.

Sačuvana
david muzicar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2012, 09:33:14 pre podne »

Hvala puno . .:)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2012, 11:41:27 posle podne »

POzdrav svima,ja sam jako nov u ovome, tako da ne bih nista mnogo pisao. . :) samo bih zeleo da saznam vise o ovom preparatu . .:) inace imam 19 godina  visok sam 182 ,tezak 99 kg sto jasno govori o mom problemu . .:) nekako sam uspeo da ubedim sebe da krenem u teretanu posle 4 godine provedene za klavijaturom i kompom i nisam se pokajao ,osecam se bolje ,korisnije. Smrsao sam 3 kg za 3 nedelje ,regulisao ishranu ,radim po programu koji sam dobio u teretani. Preporucili su mi animal cuts kao najbolji sagorevac,zabrinut sam jedino jer su mi neki ljudi napricali svasta, i iako ne zelim da ih slusam znate vec kako to ide ,ipak dopire do mozga svasta . .jedna od tih stvari koje sam cuo jeste da animal cuts onemogucava erekciju sto me je zabrinulo puno ,mozda je glupost ,ali bolje je da pitam nego da posle bude svasta  . :) hvala unapred. :)

Naravno da nije tacno ljudi pricaju svasta..to ti je kao i kad cujes od nekog pricu da mu od whey-a preskace srce...ipak za pocetak treniraj, drzi se sredjene ishrane i uzmi neki slabiji sagorevac i rezultati nece izostati...;)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2012, 10:18:33 posle podne »

Ovo za erekciju,hmmm - nisam cuo za neki slucaj tog tipa,ali,sve je moguce,mada teskoooooooo...
Inace,dobro je sto si poceo sa teretanom,samo nastavi,3kg za 20 dana je odlican rezultat.
Citaj malo PanSport forum,prati kako se ostali hrane,hvataj malo beleske,i vremenom ces uci u stos.
Inace,Animal Cut je po mnogima MNOGO JAk,nekima smeta,ne mogu da spavaju i tako to,pa bi' ti ja preporucio da uzmes neki slabiji sagorevac,ako ti ne smeta mnogo kofein,cepaj DYMA BURN! :)
Sačuvana
david muzicar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2012, 09:07:33 posle podne »

POzdrav svima,ja sam jako nov u ovome, tako da ne bih nista mnogo pisao. . :) samo bih zeleo da saznam vise o ovom preparatu . .:) inace imam 19 godina  visok sam 182 ,tezak 99 kg sto jasno govori o mom problemu . .:) nekako sam uspeo da ubedim sebe da krenem u teretanu posle 4 godine provedene za klavijaturom i kompom i nisam se pokajao ,osecam se bolje ,korisnije. Smrsao sam 3 kg za 3 nedelje ,regulisao ishranu ,radim po programu koji sam dobio u teretani. Preporucili su mi animal cuts kao najbolji sagorevac,zabrinut sam jedino jer su mi neki ljudi napricali svasta, i iako ne zelim da ih slusam znate vec kako to ide ,ipak dopire do mozga svasta . .jedna od tih stvari koje sam cuo jeste da animal cuts onemogucava erekciju sto me je zabrinulo puno ,mozda je glupost ,ali bolje je da pitam nego da posle bude svasta  . :) hvala unapred. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 14 upita.