TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 10:00:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 9560 puta)
branem
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #19 poslato: Februar 11, 2013, 02:04:04 posle podne »

ps.u toku aerobnog treninga, koliko i "kako" popiti tečnosti?
I šta bi preporucila od sledećeg: Šumeći L-karnitin, Carni-X 500mg ili Super Cuts 3?
Sačuvana
branem
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #18 poslato: Februar 11, 2013, 01:44:20 posle podne »

Hvala puno!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Februar 11, 2013, 11:26:40 pre podne »

Pozdrav,

za sagorevanje masti bitan je pod broj 1 intenzitet kardio treninga. Nikako više od 70% od maksimuma.  Okvirno izračunato, testiranje je uvek najbolja opcija, maksimum bi bio 220 - godine života.  60-70%  od maksimuma je ciljani intenzitet, aerobna zona gde se potrošnja kalorija odvija većim delom iz masti i aktivira se metabolizam masnoća.  Subjektivni osećaj je kao da bi mogao da držiš taj intenzitet par sati, možeš da dišeš normalno i pričaš u isto vreme.  Dužina treba da bude bar 30-40 minuta, postepeno produžavati.

Za teretanu je greška - jer teretana se odlično uklapa u program mršavljenja - očuvanje snage i mišićne mase - mišićna masa je najbolji borac protiv sala

Što se sagorevača tiče za početak nikako animal cuts, po gore navedenom za tebe nije animal nikako.... eventualno l karntiin, možda čak i bez sagorevača u početku.

Dakle, sreĂ°ena ishrana, pametni kardio trening, trening sa opterećenjem bi takoĂ°e bio plus, od suplemenata vitamini, minerali, omega 3 riblje ulje, proteinski suplement isto može kao dopuna ishrani - zamena obroka, bolji oporavak nakon treninga,
Sačuvana
branem
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2013, 11:17:07 pre podne »

Pozdrav,

pre par godina sam uz tegove i kardio koristio animal cut i rezultati su bili ok ali to je bilo davno...

Moje pitanje, pošto se više ne bavim sportom (deca, posao...masne naslage itd...), pokušavam da skinem oko 10 kg masti; izbacio sam slatko full, smanjio testo, kasne večere isl. i počeo sam da 3x nedeljno vozim sobni bicikl po 35-40 minuta jer mi je i stopalo povreĂ°eno pa ne mogu neke "ozbiljnije" vežbe tipa trčanje ili fudbal koji mi je pre bio rekreacija.

Mene zanima predlog tog kardio treninga (neću u teretanu, odradim malo sklekova, teg, trbusnjake, leĂ°njake posle kardio) i koji suplement za topljenje da uzmem? Animal cut?
Kako da ga pijem, da li samo 3-4x nedeljno kada imam i kardio trening...

Unapred hvala
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #15 poslato: Novembar 15, 2012, 03:19:57 posle podne »

Ima nas koji i sad mislimo na definiciju da bi se mogli uvuci u odredjene farmerke...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 30, 2012, 06:46:24 posle podne »

Meni je cak i logicnije da koristim sad nego leti obzirom da leti lakse uspem da odrzim kilazu ili da je smanjim,zimi mi to vec teze ide...A i mozda ti pre leti ne bih bas preporucila po onim nenormalnim vrucinama i preparat sa termogenim efektom.
Prolece je malo drugacija prica ali opet kazem ja se evo bas spremam da se vratim sagorevacima jer mi je zima kriticna za odrzavanje kilaze

zima je idealno vreme za zavlačenje u kuću,stan, uz krug najbližih, ukusnu prazničnu hranu itd... :)  pametno razmišlja onaj ko već misli na prolećni višak salceta :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 30, 2012, 09:46:25 pre podne »

Sve zavisi sta je kome cilj. U sustini ako je ishrana sredjena,onda uz animal cuts se lepo moze napredovati bez obzira koji je period.Naravno to vazi za sve sagorevace koji vama odgovaraju.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 29, 2012, 07:57:07 posle podne »

Meni je cak i logicnije da koristim sad nego leti obzirom da leti lakse uspem da odrzim kilazu ili da je smanjim,zimi mi to vec teze ide...A i mozda ti pre leti ne bih bas preporucila po onim nenormalnim vrucinama i preparat sa termogenim efektom.
Prolece je malo drugacija prica ali opet kazem ja se evo bas spremam da se vratim sagorevacima jer mi je zima kriticna za odrzavanje kilaze
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:14:27 pre podne »

Imam jos jedno pitanje ,a to je da li valja koristiti sagorevac u ovom vremenskom periodu posto cujem neki pricaju da je bolje da se koristi leti a ne zimi .Mada ja zelim da se spremim za leto i plasim da da imam malo vremena za ono sto ocu ,e sad mi vi dajte neki savet sto se tice ovoga dal da cepam sad ili ne :D

ma kakvi, to sve zavisi od tvojih ciljeva...

ako je tebi cilj da se sada definišeš, onda ok... većina ljudi pohrli u teretanu i na sagorevače kad krene proleće...
ali zato što je to većina, to nije pravilo :)
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 28, 2012, 09:51:45 posle podne »

to sam hteo da cujem :) hvala !
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 28, 2012, 09:34:49 posle podne »

Imam jos jedno pitanje ,a to je da li valja koristiti sagorevac u ovom vremenskom periodu posto cujem neki pricaju da je bolje da se koristi leti a ne zimi .Mada ja zelim da se spremim za leto i plasim da da imam malo vremena za ono sto ocu ,e sad mi vi dajte neki savet sto se tice ovoga dal da cepam sad ili ne :D

to bas i nema neke logike :D
ja sam ga koristila zimi i super je uradio posao...naravno,uz ishranu i trening...posle samo odrzavas...
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 28, 2012, 09:23:18 posle podne »

Imam jos jedno pitanje ,a to je da li valja koristiti sagorevac u ovom vremenskom periodu posto cujem neki pricaju da je bolje da se koristi leti a ne zimi .Mada ja zelim da se spremim za leto i plasim da da imam malo vremena za ono sto ocu ,e sad mi vi dajte neki savet sto se tice ovoga dal da cepam sad ili ne :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 28, 2012, 08:46:18 pre podne »

Katabolizam misica nastaje usled trenings i ako u fazi oporavka unesemo dovoljno ak i uh do toga nece doci.Nervoza i stres takodje
dobode do katabolizma.
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 28, 2012, 02:46:59 pre podne »

Ok hvala na odgovorima :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 27, 2012, 08:37:05 pre podne »

POzz cuo sam neke price u vezi Animal cutsa da prilikom sagoravanja grize misic odnoso kao na foru pojede malo misica da li je to istina ili jos jedan obican trac ? molim odg

animal cuts nema veze sa tim, do razgradnje mišića dolazi ukoliko si na jako niskokaloričnim dijetama, ukoliko preteruješ sa treningom, ukoliko preteruješ sa kardiom, ukoliko radiš preintenzivni kardio, ukoliko ne unosiš dovoljno proteina...

suplementacija koja može to do neke granice da spreči je bcaa, glutamin, protein... pa čak i cuts ima antikatabolički kompleks
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 14 upita.