TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 02:54:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SLIKICE NOVOG CLANA :)  (Pročitano 90467 puta)
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #53 poslato: Decembar 28, 2012, 11:38:07 pre podne »

Pošto i ostali članovi prozivaju na konto moje procene korišćenja AAS u PeĂ°onijevom slučaju dozvolite mi da objasnim zbog čega imam sumnju. Dakle, uopšte mi nije čudno što neko ima 100 kg mase u natural uslovima ali mi je čudno kad napredni vežbač toliko mase nabaci za relativno kratko vreme, pošto su ti slike od pre par meseci i ove nebo i zemlja. e sad, ajde, ostavljam mogućnost da imaš prirodno visok nivo testosterona i idealnu insulinsku osetljivost ali opet... Bilo bi lepo kad bi neko od naprednijih članova dao svoj sud, razuverio me i motivisao da i ja tako podignem sa 90 na 100 kvalitetnu masu za par meseci.
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2012, 11:44:06 pre podne od strane dingo666 » Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #52 poslato: Decembar 28, 2012, 09:09:49 pre podne »

Upravu je Dingo, čista hemija.. ;D

Šalim se, svaka čast.
Pitanje: Koliki ti je otprilike %bf i koliko vremenski treba da se narežeš do nekih 10% bf?
Pošto sam ja početnik, sad sam na masi, pa ću od marta na cutting, pa da znam koliko mi treba otprilike ;D

Tacan body fat  ne znam,cenim ga da je izmedju 15-20%, vazno mi je uvek da je ispod 20% to je neka granica koju ne prelazim, sto se tice rezanja do 10% i vise dosta dosta odricanja, mislim svako moze da smrsa,ali je fora koliko ostane cistih misicnih vlakana, proslog leta sam zakasnio, trajalo je nekih 2-3 meseca rezanje, ali sam imao i dosta stomaka,pa sam skinuo nekih 20 cm, i sve to bez sagorevaca,samo korigovanje ishrane :) ali od marta krecem lagano da ne zurim,pa da imam bar tri meseca, odradicu neku rotaciju,pa low carb,koji cu da odrzavam,jer mi takav metod vise prija,i ici cu ovaj put sa sagorevacem i povecanjem na 3gr/kg proteina konstantno, jer sam proslog leta isao na 2 2,5 i onako bilo je ok,ali nisam bio bas zadovoljan. Iz leta u leto na greskama se uci ;)

Sada cu jos maksimum 2,3 kg da se ugojim,da budem na stotku,pa cu da rezem jedno 5-8 kg pa cemo da vidimo kako ce ispasti, ima vremena

Ja sam baš jučer sjedio na poslu, dosadno mi bilo i reko odo izračunati koliko gr proteina unosim..
Oko 230 gr, s tim da sam zaboravio ubaciti i mlijeko. Popijem svaki dan oko 0,6 mlijeka, to je 3,4*6=20,4

250 grama znači. A težak sam oko 97 kg.
Ishranu sam doveo u red.

Sada, kako će biti na fazi rezanja... Ne znam ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #51 poslato: Decembar 27, 2012, 03:18:42 posle podne »

...ma ja bih to shvatio kao kompliment...najbolje da sad svakome ponaosob objasnjavas da si cist...  :)
...moja podrska i obavezno slike kada dodje na red ''cut'' faza ...  8)

Hvala brat, spremam se psihicki za ^CUT^ fazu, mislim da cu za dva meseca biti spreman u glavi :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #50 poslato: Decembar 27, 2012, 03:14:52 posle podne »

Upravu je Dingo, čista hemija.. ;D

Šalim se, svaka čast.
Pitanje: Koliki ti je otprilike %bf i koliko vremenski treba da se narežeš do nekih 10% bf?
Pošto sam ja početnik, sad sam na masi, pa ću od marta na cutting, pa da znam koliko mi treba otprilike ;D

Tacan body fat  ne znam,cenim ga da je izmedju 15-20%, vazno mi je uvek da je ispod 20% to je neka granica koju ne prelazim, sto se tice rezanja do 10% i vise dosta dosta odricanja, mislim svako moze da smrsa,ali je fora koliko ostane cistih misicnih vlakana, proslog leta sam zakasnio, trajalo je nekih 2-3 meseca rezanje, ali sam imao i dosta stomaka,pa sam skinuo nekih 20 cm, i sve to bez sagorevaca,samo korigovanje ishrane :) ali od marta krecem lagano da ne zurim,pa da imam bar tri meseca, odradicu neku rotaciju,pa low carb,koji cu da odrzavam,jer mi takav metod vise prija,i ici cu ovaj put sa sagorevacem i povecanjem na 3gr/kg proteina konstantno, jer sam proslog leta isao na 2 2,5 i onako bilo je ok,ali nisam bio bas zadovoljan. Iz leta u leto na greskama se uci ;)

Sada cu jos maksimum 2,3 kg da se ugojim,da budem na stotku,pa cu da rezem jedno 5-8 kg pa cemo da vidimo kako ce ispasti, ima vremena
« Poslednja izmena: Decembar 27, 2012, 03:17:03 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #49 poslato: Decembar 27, 2012, 03:06:29 posle podne »

Upravu je Dingo, čista hemija.. ;D

Šalim se, svaka čast.
Pitanje: Koliki ti je otprilike %bf i koliko vremenski treba da se narežeš do nekih 10% bf?
Pošto sam ja početnik, sad sam na masi, pa ću od marta na cutting, pa da znam koliko mi treba otprilike ;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #48 poslato: Decembar 27, 2012, 03:01:55 posle podne »

...ma ja bih to shvatio kao kompliment...najbolje da sad svakome ponaosob objasnjavas da si cist...  :)
...moja podrska i obavezno slike kada dodje na red ''cut'' faza ...  8)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #47 poslato: Decembar 27, 2012, 02:55:57 posle podne »

Realna priča Pedjoni... Još bolje ako je se stvarno pridržavaš. Poz i bez ljutnje

Ma ne ljutim se, rekao sam vec da sam otvoren bio za diskusiju (normalnu,ne pljuvacku) da bi naravno neki ljudi nesto iz toga naucili itd..  A i moras se sloziti sa mnom da je takva prica realno prisutna svuda, ljudi te prvo pitaju na cemu si, a pohvale sugestije i nema (ili je ima cisto pro forme sa mrkim pogledom), , jbg tako si je bilo i uvek ce i biti , evoluiramo u nasoj zemlji,ali nesto sporo ide taj proces.
Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #46 poslato: Decembar 27, 2012, 02:50:36 posle podne »

Realna priča Pedjoni... Još bolje ako je se stvarno pridržavaš. Poz i bez ljutnje
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #45 poslato: Decembar 27, 2012, 02:41:27 posle podne »

lepo pedjoni samo napred biće tu šta da se reže do leta  ;)

Hvala brat, nadam se lepom rezanju tamo do leta, :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #44 poslato: Decembar 27, 2012, 02:40:54 posle podne »

Lepo receno...I uzgred lepo i napredujes a i razmisljanje je OK,za promenu volim da cujem da neko planira da izvuce maximum sam bez pomoci u vidu AAS i slicnog...E sad ako lazes onda lazes samog sebe pa ne bi ni imalo smisla zar ne hehehe...Samo napred

Hvala :) Ma ja sam svestan da kako covek napreduje dobijace smesna pitanja i glupave sugestije,ali dobro to je nus efekat ovog sporta,mora tako biti :) Ja nisam kriv sto neko takvu formu ne moze ni sa AAS da dobije, ali zato zna detaljno da je za takvu formu kriv AAS :D
Sve oni teorijski znaju,samo u praksi im nesto ne ide, i dalje imaju dzezvu mesa na sebi, jos uvek ni za serpu nisu :D

Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #43 poslato: Decembar 27, 2012, 02:34:05 posle podne »

Teško da je ovo natural priča!

Ako nemas sta pametnog reci molim te da mi ne spamujes temu, jer je nebulozno iznositi takve glupave cinjenice bez argumenata
U čemu je problem? Iznosim svoje mišljenje  i ne insistiram da sam u pravu. Uostalom ti najbolje znaš. btw svaka čast šta god da je u pitanju

Nema nikakvog problema, otvoren sam za diskusiju,ali pre iznosenja konstatacija, prvo se pita uljudno i na fin nacin hej druze jesi stvarno natural,kako sta,gde itd,a ne odmah bup tesko da si natural ? Mislim stvarno.. To je odraz neupucenosti u materiju.

Dakle,mene bas iskreno zanima,po cemu tvrdis da nisam natural ? Zar nisi dosad video skoro 100 kg mase na natural nacin ? Zar za ovu formu koju posedujem mi je trebao AAS ? :D Onda bi bilo smesno,zalosno i pogubno za mene jer bi bio pajser.. Da sam krenuo sa AAS veruj mi bilo bi to 60/70% bolje,jer bi isao do kraja,ne bih pravio kure za 20 evra :D

Da rezimiramo,ja nemam nista protiv hemije,ali ako ta hemija ima smisla i ako je covek takmicar, ako se uzima radi komsiluka onda je to nebulozno i bacanje para i gubljenje zdravlja.


Lepo receno...I uzgred lepo i napredujes a i razmisljanje je OK,za promenu volim da cujem da neko planira da izvuce maximum sam bez pomoci u vidu AAS i slicnog...E sad ako lazes onda lazes samog sebe pa ne bi ni imalo smisla zar ne hehehe...Samo napred
Sačuvana
Be Happy!!!
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #42 poslato: Decembar 27, 2012, 02:23:38 posle podne »

lepo pedjoni samo napred biće tu šta da se reže do leta  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #41 poslato: Decembar 27, 2012, 02:10:36 posle podne »

Teško da je ovo natural priča!

Ako nemas sta pametnog reci molim te da mi ne spamujes temu, jer je nebulozno iznositi takve glupave cinjenice bez argumenata
U čemu je problem? Iznosim svoje mišljenje  i ne insistiram da sam u pravu. Uostalom ti najbolje znaš. btw svaka čast šta god da je u pitanju

Nema nikakvog problema, otvoren sam za diskusiju,ali pre iznosenja konstatacija, prvo se pita uljudno i na fin nacin hej druze jesi stvarno natural,kako sta,gde itd,a ne odmah bup tesko da si natural ? Mislim stvarno.. To je odraz neupucenosti u materiju.

Dakle,mene bas iskreno zanima,po cemu tvrdis da nisam natural ? Zar nisi dosad video skoro 100 kg mase na natural nacin ? Zar za ovu formu koju posedujem mi je trebao AAS ? :D Onda bi bilo smesno,zalosno i pogubno za mene jer bi bio pajser.. Da sam krenuo sa AAS veruj mi bilo bi to 60/70% bolje,jer bi isao do kraja,ne bih pravio kure za 20 evra :D

Da rezimiramo,ja nemam nista protiv hemije,ali ako ta hemija ima smisla i ako je covek takmicar, ako se uzima radi komsiluka onda je to nebulozno i bacanje para i gubljenje zdravlja.
Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #40 poslato: Decembar 27, 2012, 02:04:33 posle podne »

Teško da je ovo natural priča!

Ako nemas sta pametnog reci molim te da mi ne spamujes temu, jer je nebulozno iznositi takve glupave cinjenice bez argumenata
U čemu je problem? Iznosim svoje mišljenje  i ne insistiram da sam u pravu. Uostalom ti najbolje znaš. btw svaka čast šta god da je u pitanju
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #39 poslato: Decembar 27, 2012, 01:52:59 posle podne »

Teško da je ovo natural priča!

Ako nemas sta pametnog reci molim te da mi ne spamujes temu, jer je nebulozno iznositi takve glupave cinjenice bez argumenata
Sačuvana
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 14 upita.