TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 05:03:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SLIKICE NOVOG CLANA :)  (Pročitano 90470 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #68 poslato: Februar 01, 2013, 05:26:03 posle podne »

Sve veci i veci,a ne vidi se da si dobio salo,to je to dobijanje mase bez slaufa. :)

Slanina i punjene paprike brate,sta da ti kazem :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #67 poslato: Februar 01, 2013, 05:08:06 posle podne »

Sve veci i veci,a ne vidi se da si dobio salo,to je to dobijanje mase bez slaufa. :)
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #66 poslato: Februar 01, 2013, 10:20:48 pre podne »

update 30.01.

Stewie is that you?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #65 poslato: Februar 01, 2013, 03:33:05 pre podne »

update 30.01.
« Poslednja izmena: Februar 01, 2013, 03:53:22 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #64 poslato: Decembar 28, 2012, 01:29:10 posle podne »

Ovo je sport gde pobedjujes sebe, ne svog kolegu :) Sam sa sobom se takmicis, kada prodje odredjeno vreme i naucis kako tvoje telo radi, igraces se sa njim i dobiti ono sto od njega zelis, ali ponovo je bitno da prodje odredjeno vreme, nece nista preko noci..
Potisak iza glave nije naivna vezba, vidim kako ljudi trpaju tezine a forma pokreta daleko od dobre,ja tu ne ispravljam laktove do kraja, jer mi je to easy  way, ovako mi je deltoid uvek pod tenzijom kad laktove ne ispravljam.. Sretao sam ljude koji tu kace i 100 kg pa nikako ne napreduju, jer smesno tu vezbu izvode i posle nekog vremena dp povreda, boli me rame.. Be smart

Hm, moraću probati to. Znači gotovo do kraja, ali da laktovi ostanu blago savijeni?!

Upravo, da osetis non stop tenziju u ramenima,onako kada laktove skroz ispravim nije to to, ne pogadjam na onaj nacin na koji zelim.. moras svakoj vezbi prici na svoj nacin, i raditi kako tebi odgovara..moras da isprobavas razne varijacije
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #63 poslato: Decembar 28, 2012, 01:22:47 posle podne »

Ovo je sport gde pobedjujes sebe, ne svog kolegu :) Sam sa sobom se takmicis, kada prodje odredjeno vreme i naucis kako tvoje telo radi, igraces se sa njim i dobiti ono sto od njega zelis, ali ponovo je bitno da prodje odredjeno vreme, nece nista preko noci..
Potisak iza glave nije naivna vezba, vidim kako ljudi trpaju tezine a forma pokreta daleko od dobre,ja tu ne ispravljam laktove do kraja, jer mi je to easy  way, ovako mi je deltoid uvek pod tenzijom kad laktove ne ispravljam.. Sretao sam ljude koji tu kace i 100 kg pa nikako ne napreduju, jer smesno tu vezbu izvode i posle nekog vremena dp povreda, boli me rame.. Be smart

Hm, moraću probati to. Znači gotovo do kraja, ali da laktovi ostanu blago savijeni?!
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #62 poslato: Decembar 28, 2012, 01:21:17 posle podne »

@ Dyordye: Nemoj se meriti sa kolegom koliko ko dize. Ti prati svoj napredak,mozda i najbolje da belezis napredak u treningu. I samo napred! :)

Ma nisam htio da se uporeĂ°ujem, samo govorim da po tome vidim da napredujem, jer sa dobrom formom radim tu vježbu  sa tom kilažom. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #61 poslato: Decembar 28, 2012, 01:17:58 posle podne »

Ovo je sport gde pobedjujes sebe, ne svog kolegu :) Sam sa sobom se takmicis, kada prodje odredjeno vreme i naucis kako tvoje telo radi, igraces se sa njim i dobiti ono sto od njega zelis, ali ponovo je bitno da prodje odredjeno vreme, nece nista preko noci..
Potisak iza glave nije naivna vezba, vidim kako ljudi trpaju tezine a forma pokreta daleko od dobre,ja tu ne ispravljam laktove do kraja, jer mi je to easy  way, ovako mi je deltoid uvek pod tenzijom kad laktove ne ispravljam.. Sretao sam ljude koji tu kace i 100 kg pa nikako ne napreduju, jer smesno tu vezbu izvode i posle nekog vremena dp povreda, boli me rame.. Be smart
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #60 poslato: Decembar 28, 2012, 01:14:02 posle podne »

@ Dyordye: Nemoj se meriti sa kolegom koliko ko dize. Ti prati svoj napredak,mozda i najbolje da belezis napredak u treningu. I samo napred! :)
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #59 poslato: Decembar 28, 2012, 01:10:55 posle podne »

Upravu je Dingo, čista hemija.. ;D

Šalim se, svaka čast.
Pitanje: Koliki ti je otprilike %bf i koliko vremenski treba da se narežeš do nekih 10% bf?
Pošto sam ja početnik, sad sam na masi, pa ću od marta na cutting, pa da znam koliko mi treba otprilike ;D

Tacan body fat  ne znam,cenim ga da je izmedju 15-20%, vazno mi je uvek da je ispod 20% to je neka granica koju ne prelazim, sto se tice rezanja do 10% i vise dosta dosta odricanja, mislim svako moze da smrsa,ali je fora koliko ostane cistih misicnih vlakana, proslog leta sam zakasnio, trajalo je nekih 2-3 meseca rezanje, ali sam imao i dosta stomaka,pa sam skinuo nekih 20 cm, i sve to bez sagorevaca,samo korigovanje ishrane :) ali od marta krecem lagano da ne zurim,pa da imam bar tri meseca, odradicu neku rotaciju,pa low carb,koji cu da odrzavam,jer mi takav metod vise prija,i ici cu ovaj put sa sagorevacem i povecanjem na 3gr/kg proteina konstantno, jer sam proslog leta isao na 2 2,5 i onako bilo je ok,ali nisam bio bas zadovoljan. Iz leta u leto na greskama se uci ;)

Sada cu jos maksimum 2,3 kg da se ugojim,da budem na stotku,pa cu da rezem jedno 5-8 kg pa cemo da vidimo kako ce ispasti, ima vremena

Ja sam baš jučer sjedio na poslu, dosadno mi bilo i reko odo izračunati koliko gr proteina unosim..
Oko 230 gr, s tim da sam zaboravio ubaciti i mlijeko. Popijem svaki dan oko 0,6 mlijeka, to je 3,4*6=20,4

250 grama znači. A težak sam oko 97 kg.
Ishranu sam doveo u red.

Sada, kako će biti na fazi rezanja... Ne znam ;D


250 grama ti je i vise nego dovoljno, jer si pocetnik,to su idealni uslovi,naravno ako ispostujes hidrate,samo moras da se igras sa njima,i da vidis koliko si osetljiv na mast..i napredak ce biti neminovan,ako odmaras,i u teretani ostavljas i zadnju kap znoja.

Pa hidrate jedem sa svakim glavnim obrokom, ujutro ovsene, za ručak pire krompir ili riža, a za večeru poslije treninga tanjir tjestenine.. I bananu sa prvom, drugom i trećom užinom.

Što se tiče treninga, drug mi kaže da dobro napredujem.
npr. Jučer sam radio potisak iznad glave serije sa 50 kg.. A on koji trenira već 5 godina radi sa 65...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #58 poslato: Decembar 28, 2012, 12:36:28 posle podne »

jun jul ,od juna sam bio poceo defku bio ovo je sa oko 104 kg i tek sam poceo stomacinu da skidam..znaci na toj slici 103/4 kg ali se vidi dosta nekvaliteta..zato sam morao da se rezem letos da ostavim cistinu iza sebe..

\

@Dingo eto ovo ti je malo bolje kadriranje :D

Znaci jun-oktobar prvi skinuo sam bio 13,14 kg konvert 107-93 kg, oktobar - kraj decembra 93-97 ali kvalitetnih i pametno dodanih ;)
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2012, 12:38:11 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #57 poslato: Decembar 28, 2012, 12:18:10 posle podne »

Upravu je Dingo, čista hemija.. ;D

Šalim se, svaka čast.
Pitanje: Koliki ti je otprilike %bf i koliko vremenski treba da se narežeš do nekih 10% bf?
Pošto sam ja početnik, sad sam na masi, pa ću od marta na cutting, pa da znam koliko mi treba otprilike ;D

Tacan body fat  ne znam,cenim ga da je izmedju 15-20%, vazno mi je uvek da je ispod 20% to je neka granica koju ne prelazim, sto se tice rezanja do 10% i vise dosta dosta odricanja, mislim svako moze da smrsa,ali je fora koliko ostane cistih misicnih vlakana, proslog leta sam zakasnio, trajalo je nekih 2-3 meseca rezanje, ali sam imao i dosta stomaka,pa sam skinuo nekih 20 cm, i sve to bez sagorevaca,samo korigovanje ishrane :) ali od marta krecem lagano da ne zurim,pa da imam bar tri meseca, odradicu neku rotaciju,pa low carb,koji cu da odrzavam,jer mi takav metod vise prija,i ici cu ovaj put sa sagorevacem i povecanjem na 3gr/kg proteina konstantno, jer sam proslog leta isao na 2 2,5 i onako bilo je ok,ali nisam bio bas zadovoljan. Iz leta u leto na greskama se uci ;)

Sada cu jos maksimum 2,3 kg da se ugojim,da budem na stotku,pa cu da rezem jedno 5-8 kg pa cemo da vidimo kako ce ispasti, ima vremena

Ja sam baš jučer sjedio na poslu, dosadno mi bilo i reko odo izračunati koliko gr proteina unosim..
Oko 230 gr, s tim da sam zaboravio ubaciti i mlijeko. Popijem svaki dan oko 0,6 mlijeka, to je 3,4*6=20,4

250 grama znači. A težak sam oko 97 kg.
Ishranu sam doveo u red.

Sada, kako će biti na fazi rezanja... Ne znam ;D


250 grama ti je i vise nego dovoljno, jer si pocetnik,to su idealni uslovi,naravno ako ispostujes hidrate,samo moras da se igras sa njima,i da vidis koliko si osetljiv na mast..i napredak ce biti neminovan,ako odmaras,i u teretani ostavljas i zadnju kap znoja.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #56 poslato: Decembar 28, 2012, 12:13:14 posle podne »

Kadriranje je u pitanju, ipak sve drugacije izgleda uzivo kad ti  neko prati napredak, slike su druga prica.. A i ugojio sam se na kvalitetnim mestima za ta tri meseca, trudio sam se, jer nisam hteo mnogo da se umastim da bih mogao lepo sve to da skidam od marta..

Ipak imam dugogodisnji staz, nisam preko noci se ugojio, krenuo sam u teretanu sa 72 kg, i putovao i ucio na svojim greskama,itd itd..dug je to proces ,ali pogledaj malo ako imas prilike bilo gde kako izgleda covek na aas, ima itekako velike razlike izmedju naturca i coveka na aAs, vidi se iz aviona, ;)

Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #55 poslato: Decembar 28, 2012, 12:07:05 posle podne »

Onda je u pitanju kadriranje jer meni na slici izgleda kao da je bar 10 kg u pitanju. Na preostaje mi ništa drugo nego da napadnem gvožĂ°e malo ozbiljnije i pokušam da te stignem :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #54 poslato: Decembar 28, 2012, 12:01:35 posle podne »

Pošto i ostali članovi prozivaju na konto moje procene korišćenja AAS u Peđonijevom slučaju dozvolite mi da objasnim zbog čega imam sumnju. Dakle, uopšte mi nije čudno što neko ima 100 kg mase u natural uslovima ali mi je čudno kad napredni vežbač toliko mase nabaci za relativno kratko vreme, pošto su ti slike od pre par meseci i ove nebo i zemlja. e sad, ajde, ostavljam mogućnost da imaš prirodno visok nivo testosterona i idealnu insulinsku osetljivost ali opet... Bilo bi lepo kad bi neko od naprednijih članova dao svoj sud, razuverio me i motivisao da i ja tako podignem sa 90 na 100 kvalitetnu masu za par meseci.

Prva slika je sa 93 kg, sada tu sto gledas sa 97 kg, to su 4 kg od 1 oktobra do evo sada, puna tri meseca, procitaj prvi post pa vidi koliko sam tada kg imao a koliko sad,i koliko sve vreme pisem da ne zelim da se mnogo ugojim. Ako bih ti stavio sliku od prosle zime gde sam imao 107 kg sa sve stomakom, tad ko zna sta bi mi rekao, mozda i da sam na synthol,haha :D

Prosle zime sam i bio masniji, letos sam imao fail u defki, nisam sve uradio kako valja, skinuo sam 13,14 kg, ali nisam isklesao stomak,malo su obimi i sa drugih mesta otisli itd itd.. Inace nije mi bio problem da budem iznad 100 kg konstantno ;)
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2012, 12:07:25 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 14 upita.