TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 02:28:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kurs za bb / fitness instruktora  (Pročitano 18882 puta)
DENIS.sfbb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #21 poslato: Decembar 02, 2008, 07:48:56 posle podne »

Dhea, ne trazi mi niko diplomu za posao, nego smatram da je tako lakse doci do posla, a i kao imas neki zaklon jbg...
E sad, nisam trenirao nesto puno devojaka, narocito ne nepoznate, vec sam radio sa nekoliko kojih znam, a trebao im je trener i svi ti saveti... A takodje mogao bih da radim i sa decacima, jer tu imam jos vise znanja zato sto i sam puno vodim racuna oko treninga i ishrane naravno...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #20 poslato: Decembar 02, 2008, 06:19:12 posle podne »

Денисе, не разумем шта ће ти диплома!? Ако ти неко тражи за посао такву диплому, онда ок, али да дајеш толике паре а да немаш посао...  ::) 

Уосталом, другарица позавршавала силне курсеве и убија се од посла, а пара нигде... при том, не знам да ли си икада тренирао девојке? Муке живе... ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
DENIS.sfbb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #19 poslato: Decembar 02, 2008, 05:00:16 posle podne »

pa jesu velike pare ali jbg... ne znam, potrazicu jos neke kurseve, da nadjem neki koji traje slicno ili manje ali da je jeftiniji pa da dobijem diplomu a krenucu sam mnogo vise da ucim i vezbam pa cemo videti... ;)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #18 poslato: Decembar 02, 2008, 04:19:16 posle podne »

najbolje da bi im dao tolike pare za dva meseca , a ionako pola sto uce su nebuloze
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Decembar 02, 2008, 03:17:00 posle podne »

Trebaš da učiš tokom celog života i pratiš informacije. Samo tako možeš biti uspešan u bilo kom poslu pa i ovde. ;)
Sačuvana
DENIS.sfbb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #16 poslato: Decembar 02, 2008, 03:04:30 posle podne »

bas tako Roberte, tu mnogo treba individualno da se radi i uci, ko to jako zeli on ce naci put...
A taj kurs jbg ja bi zavrsio to zbog te diplome a da prodjem kroz ceo taj tretman od pocetka do kraja, da vidim sve sta i kako oni misle da treba da se zna tu za instruktora...
Inace, cisto sumnjam da cu ja biti spreman da budem dobar trener posle samo tog jednog kursa, treba jos mnogo da ucim u narednih godinu dana, da bi sledece godine u ovo vreme mogao da radim taj posao ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Decembar 02, 2008, 02:52:23 posle podne »

Pa, dobro to za garantovanje posla ti je već fora. Garantuju ti posao u zavijenoj formi, tj. hoće reći da ćeš sa njihovom licencom 100 posto naći posao. Budimo realni, koliko osoba koja nema ili ima jako malo znanja o fitnesu može da nauči za 20 ak časova?! Tačno, može da nauči NEŠTO ali da  li je to NEŠTO dovoljno da se neko uspešno obavlja posao trenera?!

Sačuvana
DENIS.sfbb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #14 poslato: Decembar 02, 2008, 02:38:18 posle podne »

ahaa... 2 i po meseca, to znaci ako je samo subotom i nedeljom - negde oko 20ak termina od 9 do 14h, sto je sasvim dovoljno...
e sad 3 rate po 250e hmh, u ovom trenutku to mi je neizvodljivo, ali bih taman za sredinu januara mogao da se obezbedim i da krenem...
dalje...jos jedna stvar samo - vidim da tamo nesto kao garantuju za posao po zavrsetku itd, da te spoje odmah sa nekim itd, koliko li je to tacno...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Decembar 02, 2008, 02:34:33 posle podne »

Evo, najnovijih vesti(maločas sam ih zvao): kurs traje 2 i po meseca, cena je 750e, prvi termin počinje već iduće subote a naredni termin će se znati tek sredinom januara, plaćanje je moguće u 3 rate. Dobija se edukativni materijal u vrednosti od oko 1.000e(što ja mislim da je malo precenjeno)....
Predavanja su u hotelu "Šumadija" od 9 do 14h i to samo subotom i nedeljom.
Eto, ako nekog zanima još nešto neka pita...
Sačuvana
DENIS.sfbb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #12 poslato: Decembar 02, 2008, 02:32:55 posle podne »

@Monika: Vazi, pronadji to, pa mi javi, unapred hvala ;)

@Robert: Sad sam bas gledao sve sto ima na sajtu i deluje mi prihvatljivo tj ono sto trazim tako bi mi odgovaralo, samo se nadam da ne traje preeevise... jer ja to planiram da zavrsim do kraja proleca pa da vec od sledece jeseni uz kurs i samostalnu edukaciju krenem da radim kao trener...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Decembar 02, 2008, 02:26:28 posle podne »

Ako se ne varam(zvao sam ih pre nekoliko meseci za septembarski termin ali sam ga propustio), 3 meseca. A mislim i da postoji varijanta odlaska na predavanja samo za vikende(za one koji su zaposleni i van Beograda). Mada, trebam sve to ponovo proveriti jer stvarno nameravam da uhvatim neki od narednih termina.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Decembar 02, 2008, 02:22:50 posle podne »

i koliko traje ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Decembar 02, 2008, 02:20:03 posle podne »

Oko 500e.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #8 poslato: Decembar 02, 2008, 01:49:01 posle podne »

Pokušaj ovde http://www.bafa-scg.com/

I ja planiram da uskoro tu odradim kurs. ;)

bas me zanima , znas li koliko ovo kosta ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Decembar 02, 2008, 12:11:07 posle podne »

Pa vidi tu reklamu ili kod njega ipak... kako ide to kod njega, kakav je program i to?

nemam pojma.

 pronacicu reklamu u x fitnessu pa ti javljam.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 14 upita.