TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 08:51:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zamislite Arnoldovu danasnju takmicarsku formu.  (Pročitano 2684 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2008, 07:37:34 posle podne »

Kako bi Arni izgledao danas da se i dalje takmici?

Da li mislite da bi bio nalik Colemanu i Cutleru, tj. da li bi mogao da poprimi njihove dimenzije? Uzimajuci u obzir da se ovaj covek ne takmici od 1980. ili, bolje receno, od 1975. misljenja sam da mi zaista nismo ni videli Arnijev vrhunac. Mozda smo videli samo obrise tog vrhunca 1974. ali sta bi se desili da je ostao na svom dobro poznatom putu i rekao „ostavi se glume, upoznajte moj pun potencijal“?!
Do 1984. on bi prosto pregazio Haney-a.

1.   On nije imao naucno poznate cinjenice o ishrani i dijetama koje mi danas imamo,
2.   On nije imao suplemente koje mi danas imamo,
3.   Nije imao AAS koji se danas upotrebljava.

Uprkos svemu tome on je opstajao i borio se. Misljenja sam da bi postigao mnogo veci uspeh da je koristio trening tehnika Doriana Yatesa ili Milosa Sarceva(ili mozda kombinaciju ta dva stila treninga).
I pored svega, mislim da je on imao najbolji genetski potencijal ikada vidjen.

Dakle, namece se logicno pitanje – KAKO BI ARNOLD IZGLEDAO DANA DA SE NASTAVIO PROFESIONALNO TAKMCITI I IMAO PRI RUCI SVE STO IMAJU DANASNJI PROFESIONALCI?

Na vrhuncu karijere njegova takmicarska tezina se kretala izmedju 106 i 113kg (1974.) na visini od 185cm. Pokusao sam da ga stavim u kategoriju 136 kg(koliko je sa istom visinom bio tezak  Gunter Schlierkamp).

Dobijeni rezultati su me zapanili. Da li bi on zaista mogao da doda toliko kilograma misica a da pritom zadrzi svoju predivnu simetriju?! Mislim da bi mogao. Narocito uzimajuci u obzir da bi najveci deo te mase isao u noge kako bi ih priblizio danasnjim standardima. On bi naprosto bio NEDODIRLJIV I NEPOBEDIV.

Uverite se i sami u to.

Izvor: www.ironage.us

Prevod: moja malenkost






[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: April 17, 2008, 07:41:37 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 14 upita.