TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395529 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 09:29:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: winstrol+propionat pitanje  (Pročitano 36538 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #12 poslato: Maj 20, 2009, 11:24:25 pre podne »

Dva puta dnevno,ujutru i uvece , da bi koncetracija bila koliko toliko stalna jer mu je half life oko 9sati
Sačuvana
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #11 poslato: Maj 20, 2009, 09:02:00 pre podne »

Da li  je bolje uzimati oral winstrol  jednom dnevno recimo 30mg ili na 9h znaci ujutru i uvece po 15mg?
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #10 poslato: Maj 19, 2009, 10:31:00 posle podne »

ih sad vule,sta sam ja sve cuo  ::)  :D
al treba se se bosti svakog dana ,nekima je mrsko i jednom nedeljno a kamo li  EOD  :D 

realno gledano testosteron propionat najbolji izbor roida u svakom smislu,sve ostalo sto dodje uz njega je dobro doslo 8)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #9 poslato: Maj 19, 2009, 08:10:49 posle podne »

ako si raspolozen za bockanje..ja sam cuo da ed 50mg propija radi ...mmmm :D
za wini se slazem sa kolegama ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
jojevta
Gost
« Odgovor #8 poslato: Maj 19, 2009, 04:26:09 posle podne »

PCT je individualna stvar,
kutija klomifena ce odraditi posao,neko se oseca ``usrano`` dok ga koristi i zato ga izbegava jer je on stvari antagonista estrogena u nekima tkivima,a u drugim je agonista,tj aktviria ih,pa tako u mozgu on oponasa estrogen,
Meseca dana klomifena po jedna tableta 50mg  pred spavanje bice dovoljna,za oporavak.
Sačuvana
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #7 poslato: Maj 19, 2009, 04:20:19 posle podne »

Heheh to cu da razmislim kad dodjem do 6. :) I jos me zanima ovo vezano za klomid u PCT-u jel ide 10 dana po jedna dnevno ili nesto drugo?

Pozdrav
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 19, 2009, 04:09:52 posle podne »

Produzi na 8 nedelja  8)   8)
Sačuvana
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #5 poslato: Maj 19, 2009, 04:07:54 posle podne »

Super, hvala na odgovorima. Sada cu da zavrsim nedelju sa 30mg winija i idem do kraja sa 40mg... Ukoliko budem osetio simptome ginekomastije onda cu da ubacim nolvu. Sto se tice mesa, pirinca i krompira toga imam koliko hoces:). Jel imate jos neki savet ili preporuku za ovu kuru?

Pozdrav
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2009, 03:56:07 posle podne »

ZNAO SAM hhhhhhhhhhhhhhhh ladno isto pisemo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3 poslato: Maj 19, 2009, 03:55:31 posle podne »

piramide sa winstrolom batali,uzmes dozu i ides do kraja s njom...propionat bolje 150mg ED nego svaka tri dana 200


nolvadex...neznam koliko si osetljiv...ako ti je prva kura onda srecno :D jbg to niko ne moze ti kaze tacno,mozes psole 4 nedelje  amozes tek u PCT a ne moras ni tada...sve zavisi kako reaguje tvoje telo



to za jetru pij posle uzimanja winsa jer nema poente uzimati tokom.... i batali te suplemente prvo narokaj u friz par stotina kila mesa i dva dzaka pirinca...lako ces za ostalo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 19, 2009, 03:51:57 posle podne »

Zasto wini piramida??  Nema potrebe.Ja bih isao 40mg ED ,kad je vec kratka kura ,bar opici po dozama kako treba.

Ne znam gde si to cuo da winstrol blokira aromatizaciju testa ????
Pomesao si nesto.
Nolvadex nema potrebe da koristis,osima ako ne osetis prve znake gyna,a posto uzimas propionat sto je bolja opcija i laksa za kontrolu,nema potrebe da pijes nolvu,osim u koliko ne zatreba.
Ili ako si bas resi na kraju ciklusa kao PCT u kombicaiji sa klomidom,mada ,opet ponavaljam ni to ti ne treba je r je ovo lagana  kurica,oparavak bi bio brz
Ne treba ti ni saw palmeto.
Sačuvana
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2009, 03:45:41 posle podne »

Pozdrav imam neko pitanje vezano za kuru winstrol+propionat. RAdio bih je 6 nedelja, i zanimaju me neka pitanja koja nisam nasao na forumu.
Kura bi se sastojala iz winija 30-40-50-40-30-20mg po nedeljama i propionat 200mg na svaka 3 dana, oba proizvodi body research tajland.
 Koristicu tokom ciklusa esencial forte 2x dnevno za jetru kao zastitu i animal pack  standardno.
Jos dodatno i podrazumevano suplementi bcaa, whey, amino, korigovana ishrana.
Imam pitanje vezano za nolvadex da li da ga koristim i kada? Dosta sam citao i koliko  znam wini blokira konvertovanje testa u estrogen tako da ne bih trebalo da opalim ginekomastiju i slicno.Ukoliko nije lose da se koristi zanime me kada da ga ubacim i koliko, ja sam razmisljao u 3. nedelji i posle u 6. nedelji ponovo. Da li je to ok?
 Takodje imam pitanje vezano za klomid, mislio sam da uzmem dve nedelje nakon kure 10 dana po 1 dnevno, jel to ok posto mi je jedan profy bb rekao da ide i tu neka piramida?
Ne znam da li da ubacim mozda jos
sawpalemtol ali imam 25 godina i ovo mi je  prva kura tako da ne znam da li treba to?


Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.147 sekundi sa 14 upita.