TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 18, 2024, 01:42:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 22 pravila za srećan život  (Pročitano 14192 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27517


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #66 poslato: Septembar 08, 2022, 01:46:33 posle podne »

Oni ne znaju kako je bilo ranije pa nemaju sa čim da uporede.
Lepo rečeno. Ali onakva disciplina i znanje više ne postoje.
Ja mislim da je disciplina ovde kljucna rec!
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6020


« Odgovor #65 poslato: Septembar 07, 2022, 04:46:59 posle podne »

Oni ne znaju kako je bilo ranije pa nemaju sa čim da uporede.
Lepo rečeno. Ali onakva disciplina i znanje više ne postoje.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6020


« Odgovor #64 poslato: Septembar 07, 2022, 04:46:08 posle podne »

Zna se da je porodica glavni oslonac. Tu se stiču glavne pouke, a naravno i škola ima veliki uticaj. Što je u današnje vreme dosta diskutabilno.
Mada mi je to kao bivsi profesor fizickog vaspitanja tesko priznati ali jeste,u pravu si,u danasnje vreme skola ima puno manje uticaja barem sto se nastavnika tice na decu nego nekada.
Jesi dugo radio kao profesor u školi? Kakva su tvoja iskustva? Definitivno je sada mnogo gora situacija u školstvu. Ranije se znao red.
4 godine sam radio u skoli,ali ceo zivot sam u prosveti da tako kazem jer mi je i sestra,majka,otac,stricevi,strine svi pedagoski radnici,tako da nam je to u krvi kako se kaze.
Da,mnogo je gora situacija,jer je detetu previse dopusteno,a nastavnik ili profesor ne sme nista da radi u smislu da drekne,vikne ili tako nesto....
Sve je otišlo u pogrešnom pravcu. To je vidljivo po deci koja sada izlaze iz škola sa mnogo manjim znanjem, nego što smo mi izlazili. Ali na to ne možemo da utičemo.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3281


« Odgovor #63 poslato: Septembar 07, 2022, 04:25:24 posle podne »

Oni ne znaju kako je bilo ranije pa nemaju sa čim da uporede.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27517


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #62 poslato: Septembar 07, 2022, 02:43:56 posle podne »

Ja više ni ne znam u čemu je današnja draž škole kad se sve može...
Ja bih poludeo.Ja sam bio taj uprkos tome sto sam bio dete prosvetnih radnika koji je radio ono sta druga deca nisu smela.... ;D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27517


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #61 poslato: Septembar 07, 2022, 02:43:02 posle podne »

Mislim da danas od učitelja i profesora u školi koji i hoće da ih lepo vaspitaju ne mogu. Jednostavno ne sme da vikne, ne sme da bude "stroži", već se podilazi deci itd...
To je sada jedna totalno drugačija organizacija. Imam utisak da sam završio školu pre 100 godina, s obzirom na to kakve su se sve promene dogodile poslednjih godina. A korona je dodatno negativno uticala na celokupno društvo.
Da,kao da smo tu skolu zavrsili pre 100 godina.... ;D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27517


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #60 poslato: Septembar 07, 2022, 02:42:14 posle podne »

Zna se da je porodica glavni oslonac. Tu se stiču glavne pouke, a naravno i škola ima veliki uticaj. Što je u današnje vreme dosta diskutabilno.
Mada mi je to kao bivsi profesor fizickog vaspitanja tesko priznati ali jeste,u pravu si,u danasnje vreme skola ima puno manje uticaja barem sto se nastavnika tice na decu nego nekada.
Jesi dugo radio kao profesor u školi? Kakva su tvoja iskustva? Definitivno je sada mnogo gora situacija u školstvu. Ranije se znao red.
4 godine sam radio u skoli,ali ceo zivot sam u prosveti da tako kazem jer mi je i sestra,majka,otac,stricevi,strine svi pedagoski radnici,tako da nam je to u krvi kako se kaze.
Da,mnogo je gora situacija,jer je detetu previse dopusteno,a nastavnik ili profesor ne sme nista da radi u smislu da drekne,vikne ili tako nesto....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27517


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #59 poslato: Septembar 07, 2022, 02:39:50 posle podne »

Mislim da danas od učitelja i profesora u školi koji i hoće da ih lepo vaspitaju ne mogu. Jednostavno ne sme da vikne, ne sme da bude "stroži", već se podilazi deci itd...
Da,jer cim malo drekne dolazi roditelj i preti tuzbom....
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3281


« Odgovor #58 poslato: Septembar 06, 2022, 08:33:33 posle podne »

Ja više ni ne znam u čemu je današnja draž škole kad se sve može...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6020


« Odgovor #57 poslato: Septembar 05, 2022, 09:05:28 posle podne »

Mislim da danas od učitelja i profesora u školi koji i hoće da ih lepo vaspitaju ne mogu. Jednostavno ne sme da vikne, ne sme da bude "stroži", već se podilazi deci itd...
To je sada jedna totalno drugačija organizacija. Imam utisak da sam završio školu pre 100 godina, s obzirom na to kakve su se sve promene dogodile poslednjih godina. A korona je dodatno negativno uticala na celokupno društvo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6020


« Odgovor #56 poslato: Septembar 05, 2022, 09:01:35 posle podne »

Zna se da je porodica glavni oslonac. Tu se stiču glavne pouke, a naravno i škola ima veliki uticaj. Što je u današnje vreme dosta diskutabilno.
Mada mi je to kao bivsi profesor fizickog vaspitanja tesko priznati ali jeste,u pravu si,u danasnje vreme skola ima puno manje uticaja barem sto se nastavnika tice na decu nego nekada.
Jesi dugo radio kao profesor u školi? Kakva su tvoja iskustva? Definitivno je sada mnogo gora situacija u školstvu. Ranije se znao red.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3281


« Odgovor #55 poslato: Septembar 05, 2022, 05:19:14 posle podne »

Mislim da danas od učitelja i profesora u školi koji i hoće da ih lepo vaspitaju ne mogu. Jednostavno ne sme da vikne, ne sme da bude "stroži", već se podilazi deci itd...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27517


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #54 poslato: Septembar 05, 2022, 12:19:25 posle podne »

Zna se da je porodica glavni oslonac. Tu se stiču glavne pouke, a naravno i škola ima veliki uticaj. Što je u današnje vreme dosta diskutabilno.
Mada mi je to kao bivsi profesor fizickog vaspitanja tesko priznati ali jeste,u pravu si,u danasnje vreme skola ima puno manje uticaja barem sto se nastavnika tice na decu nego nekada.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6020


« Odgovor #53 poslato: Septembar 04, 2022, 08:38:18 posle podne »

Zna se da je porodica glavni oslonac. Tu se stiču glavne pouke, a naravno i škola ima veliki uticaj. Što je u današnje vreme dosta diskutabilno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27517


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #52 poslato: Septembar 04, 2022, 10:38:18 pre podne »

Možda društvene mreže jesu potencirale tu zavisnost od tuđeg mišljenja ali to je pre svega način vaspitanja i količina samopouzdanja.
Jeste bitno samopouzdanje. Ali pošto sada i osnovci koriste mobilne i društvene mreže, onda i u periodu kada ulaze u pubertet i kada su generalno nesigurni u svoj izgled i stavove, onda ih još bombarduju i na društvenim mrežama raznim idealima lepote. U periodu kada treba da stiču samopouzdanje, oni ga gube na ovaj način.
Tu već dolazimo do onog dela- vaspitanje.
Društvo u celini je krivo što današnja deca imaju takav pogled na svet.
Da,i bas zato mi kao roditelji moramo da uticemo na to,da im objasnimo da su drustvene mreze jedno a real life sasvim drugo i da ih podrzimo da imaju sigurnost u sebe i budu samouvereni.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 14 upita.