TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395377 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 05, 2024, 04:28:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SKIDANJE SALO (sagorevaci masti)  (Pročitano 7850 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #30 poslato: Maj 29, 2014, 11:23:41 pre podne »

Imaš ih dosta odličnih :) Ajde rpvo da vidimo da li želiš tečni,u prahu ili tabletama BCAA?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Maj 27, 2014, 03:23:25 posle podne »

bolje kreni prvo sa ovim L-carnitine-om koji sam ti navela... i uzmi protein, a dodatno ako možeš savetovala bih ti sledeće:

BCAA - može Scitec bcaa express, Dymatize bcaa.. ako želiš veće pakovanje SNI bcaa 1 kg
glutamin - npr Dymatize glutamin, Scitec glutamine, takoĂ°e od većih pakovanja SNI glutamin 1 kg...

to je sasvim lepa kombinacija...kao što rekoh ne bih žurila sa nekim jačim sagorevačima, ovo što sam ti navela je po mom mišljenju mnogo bitnije.
Sačuvana
djukka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #28 poslato: Maj 26, 2014, 07:42:46 posle podne »

pri kupovini sam prvenstveno mislio na sagorevace, za njih sam mislio da izdvojim do 5000 dinara. Mogu da izdvojim i vise para od ove sume koju sam naveo...

MightyMO: naravno da je ok, bcaa samo mi pomozite koji?  zeleni caj ujutru popijem, od kada ste mi napisali, hvala puno

p.s danas jos 1 kg manje na vagi, pojacao intezitet kardio treninga, kardio posle treninga sa tegovima  :D!!! Veliko hvala na savetima
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #27 poslato: Maj 26, 2014, 05:18:31 posle podne »

iamam 5000 dinara, mislio sam i sagorevac da kupim?

Za 5000 oba ili samo amino kiseline? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Maj 26, 2014, 04:40:08 posle podne »

zeleni čaj ti nije baš najbolja opcija pre spavanja, jer razbudi, dosta je jak... on se pije uglavnom ujutru.

Do 5000 din,  ja bih ti savetovala da uzmeš onda neki manji protein, npr Dymatize Elite whey ili Scitec whey professional, uz to npr  Scitec Carni FX - to je l karnitin u malo jačoj dozi, mislim da je odličan.

To ti se taman uklapa u 5000 din.  BCAA ako ostane para, onda uzmeš i njih.

Da li ti je to ok?
Sačuvana
djukka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #25 poslato: Maj 23, 2014, 04:32:14 posle podne »

iamam 5000 dinara, mislio sam i sagorevac da kupim?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #24 poslato: Maj 23, 2014, 02:50:14 posle podne »

Pa i ne mora se :) možda ti i ne prija.Ja nikada nisam bio za trening bez goriva. Probaj da trenriaš nakon nekog obroka.
Do koliko para bi uzimao BCAA?
Sačuvana
djukka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #23 poslato: Maj 23, 2014, 01:47:51 posle podne »

da tako sam mislio, greska. Prosecan puls danas  je bio 132 ako sigma nije slagala.
 
   nije lako na prazan stomak ali mora se, kada se nije mislio na veme  :( . zeleni caj popijem pred spavanja, ujutru ne.

   Sada sam gledao BCAA na sajtu, ali nemam pojma koji?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #22 poslato: Maj 23, 2014, 12:46:18 posle podne »

Misliš posle treninga sa opterećenjima? :D Dakle,prvo tegovi,pa kardio :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Maj 23, 2014, 11:40:13 pre podne »

misliš posle?  prvo radi trening sa opterećenjem a onda kardio... ili odvojeno, još bolje.

Pre vožnje bajsom, možeš popiti npr zeleni čaj, bilo bi dobro ako možeš i npr  BCAA amino kiseline, koliko ti uopšte prija kardio ujutru na prazan stomak?

i obavezno vodi računa o intenzitetu treninga.... meri puls .. da bi bio u adekvatnoj zoni
Sačuvana
djukka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #20 poslato: Maj 23, 2014, 10:35:23 pre podne »

 Sad sam se vratio sa voznje bajsom, 20 km za 1:15h na prazan stomak. Radim na tome da povecam kardio treninge. Krecem sa kardio pre treninga sa opterecenjem.hvala na savetu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #19 poslato: Maj 23, 2014, 09:19:07 pre podne »

Kao prvo,kardio deo bi trebao da radiš nakon treninga sa opterećenjem. Što se sagorevača tiče,imam par predloga,ali mislim da prvo treba da počneš intenzivnije da radiš kardio da bi bilo efekta. U smislu da počneš da trčiš...Ali bicikl smeš da voziš ,je l tako?
Sačuvana
djukka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #18 poslato: Maj 22, 2014, 01:15:56 posle podne »

    Hvala na cestitkama i ovako brzom odgovoru.

  Salo je prepolovljeno, i primetio sam promene u izgledu tela. Poslednje dve nedelje malo stagniram mozda sam skinuo 1kg, a i sam sam kriv bilo je par veselja pa sam posego malo za hranom koju inace ne bih trebao... >:(

   Kardio treninge nisam radio na pocetku jer sam imao povredu koju sam opisao, sada je koleno ok pa sam krenuo sa hodanjem 20-30 minuta, brzina 6 a nagib je promenjiv, kardio radim 3 dana pre treninga sa tegovima, u sredu uvece igram fudbal tako da kardio ne radim u cetvrtak,  znaci samo ponedeljak, utorak i petak.. Zaboravio sam da kazem da treniram samo pre podne zbog posla.

Problem je u nedostatku energije, ponekad pre treninga sam off skroz, ali nisam odustao odradio sam trening ali...

Hvala unapred
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Maj 22, 2014, 09:10:13 pre podne »

Pozdrav Dragane!

Najpre čestitam Ti na uspehu, 15 kg za 4 meseca je lep rezultat, nije pre naglo pa mogu da pretpostavim da je dosta sala otišlo...

kaži mi da li sada sa ovakvom ishranom koju si opisao ima pomaka i da li i dalje skidaš salo ili je došlo do zastoja?

da li želiš da uzmeš sagorevače zbog ubrzanja procesa ili imaš manjak energije?

da li pored teretane radiš i kardio treninge ili je samo u pitanju 4 x nedeljno teretana?
Sačuvana
djukka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #16 poslato: Maj 21, 2014, 07:32:08 posle podne »

pozdrav. zovem se Dragan imam 33 godina, visok sam 180 sada imam 93 kg, kada sam krenuo u teretanu krajem januara meseca imao sam 108 kg, korigovao sam ishranu ( ujutru pahuljice sa balans jogurtom, kajgana i ovsene pahuljice...  posle treninga dekstroza 20-30 gr, kada dojem kuci pojedem 100 gr pirinac ili testeninu bez jaja..., rucak 150-200 gr belo, telece ili curece meso, krastavac, salata ili cvekla, jabuka ( kad kad pasulj, boranija ili neka teleca corba zavisi sta se spremalo toga dana )... uzina oko 17h na poslu tuna 150 grama,,  ili belo meso, batak na rostillju.... veccera 50 grama ella sira ili mladi sir ,curetina zelena salata pred spavanje saka kokica ili badem, orah.. Treniiram cetri puta nedeljno u tererani  sto kada ne treniram a to je sreda igram fudbal sa ekipom iz kraja,nisam trenirao mesec dana jer sam imao povredu medijalnog ligamenta kolena. za tri, cetri  meseca sam smrsao 15 kg nisam koristio nikakve suplementacije ni sagorevace. Da li da krenem da koristim sagorevace i koje? Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.344 sekundi sa 17 upita.