TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 10:32:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GEJNERI - preparati za povećanje opšte telesne i mišićne mase  (Pročitano 66329 puta)
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #57 poslato: Februar 20, 2011, 02:23:47 posle podne »

nije mi jasno kako GAIN FAST 3100 moze u 229g da sadrzi 3100 kcal , o cemu se radi dali je greska , ili to stvarno moguce ? molim admina da proveri informaciju . :)
Sačuvana
train hard or go home !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #56 poslato: Januar 29, 2011, 04:14:21 posle podne »

Secam se mojih problema dok sam radio u stampariji,i ja sam nosio hranu i bas koristio volumass i mega geiner od dymatize za masu.Ali tada sam bio mnogo manji :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #55 poslato: Januar 29, 2011, 02:41:38 posle podne »

Jbga ja imam srece, poso mi je takav, sedim za badava od 9 do 16 sati, a i posto je firma u kojoj radim u industrijskoj zoni (bogu iza tregera) to mi je resenje, sto je za mene i ispalo dobro. Jedino sto me ubija sto nam ne dozvoljavaju da u portirnicu ne donesemo onaj mini stednjak sortu li im krvavu! Oprostite, ali, moram! JEBLI IH PROTIVPOZARNI PROPISI! Inace bi bilo spremanja u nocnoj smeni prste da polizes. :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #54 poslato: Januar 29, 2011, 01:26:30 posle podne »

E Fiki kada bi svi sledili tvoj primer noseci hranu sa sobom bilo bi dobro.A ako jos ubace potrebne suplemente onda super.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #53 poslato: Januar 29, 2011, 11:23:58 pre podne »

Meni bi koristio, jbga, uglavnom tempiram treninge oko odlaska ili kad se vrnem sa posla, kvalitetan obrok ne mogu da ponesem sa sobom uvek, da drmnem posle treninga, a posto uskoro treba da narucim scitekov program i flex, reko sto da se majem. Nema secer, fino ce da se stakuje sa gbomb i atak. A i malo mi je bedak, ranac mi je sve puniji, a kad ga otworim gomila tunja, belog i teleta koje il kuvam na poslu il nosam sa sobom uz salate vocke pirinac i bla bla jos, znaci mnogo kad se ratosiljas bar neceg, a pogotovu jaja.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #52 poslato: Januar 29, 2011, 09:48:34 pre podne »

Po svemu sudeci najbolji mrp koji imate u ponudi, imal neko vece pakovanje i dal ce u skorije vreme na akciju?

Ima ga u ponudi trenutno, ali samo pakovanje od 1,2 kg.  Nema naznaka za akciju jos uvek, a tvoja zelja ce biti preneta. Slazem se da bi bilo dobro imati i veca pakovanja, 3 kg, 6 kg... kao i klasican Volumass 35
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #51 poslato: Januar 28, 2011, 07:20:40 posle podne »

Aj sad lepo procitaj postove iznad, i lepo i polako izmeni post. :D, UZGRED! Imate li to stvarno u ponudi, posto ga NEMA! U katalogu!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #50 poslato: Januar 28, 2011, 06:28:37 posle podne »

Pakovanje veće od 6kg? :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #49 poslato: Januar 28, 2011, 06:26:40 posle podne »

Po svemu sudeci najbolji mrp koji imate u ponudi, imal neko vece pakovanje i dal ce u skorije vreme na akciju?
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #48 poslato: Januar 28, 2011, 03:26:13 posle podne »

A scitekov profesional volumas 35, jezivo dobar sastav, ja se sve premisljam. . .

Jeste, kvalitetni ugljeni hidrati - palatinoza, lepa količina proteina po dozi + fantastični ukusi + ATTACK kreatinski kompleks + G BOMB kompleks + TAURIN
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #47 poslato: Januar 27, 2011, 10:54:31 posle podne »

Možda nebitno, ali meni se ukus čokolade IsoGainera nije ni malo dopao. Da ne zalazim dublje u detalje. :D

Pre bih se odlučio za Volumass.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #46 poslato: Januar 27, 2011, 09:14:29 posle podne »

A scitekov profesional volumas 35, jezivo dobar sastav, ja se sve premisljam. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #45 poslato: Januar 27, 2011, 07:13:28 posle podne »

Deluje odlicno
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #44 poslato: Januar 27, 2011, 06:47:48 posle podne »

Uzeo sam nutrabolics Isoganer i Kre - alkalyn PRO. Jel dobra kombinacija? Mogu li se nadati nekim poboljsanjima?
E da... U ovoj temi sam procitao da se gainer ne uzima pre spavanja, dok na sajtu ( pansport.rs ) pise da kad se ne trenira, da se pije ujutur i pre spavanja? Sta je tacno? I pise da se uzimaju 3 kasike ( 179g )?

Najbolji predlog za uzimanje gejnera bi bio - uzimaj ga posle treninga i onda kada imaš, iz nekog razloga, pauzu veliku izmeĂ°u obroka ili kad nemaš pri ruci nešto kvalitetno da pojedeš.  2-3 puta dnevno je sasvim Ok! 
Nemoj baš pre spavanja, tolika količina šećera ti ne treba pre noćnog sna. Naravno, zavisi i o kom gejneru je konkretno reč.

Ne piješ ga  uz obrok već umesto obroka, u toku dana može sa mlekom, a posle treninga samo sa vodom. 

Pojačaj dosta svoj kalorijski unos + gejner kao kalorijska bomba i možeš se nadati poboljšanjima :)
Ok! Hvala na svetu! A inace radi se o NUTRABOLICS ISOGAINER ili ti http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=209&category_id=22

lep odnos proteina i kvalitetnih ugljenih hidrata!  Fin izbor! 
Sačuvana
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #43 poslato: Januar 27, 2011, 06:43:26 posle podne »

Uzeo sam nutrabolics Isoganer i Kre - alkalyn PRO. Jel dobra kombinacija? Mogu li se nadati nekim poboljsanjima?
E da... U ovoj temi sam procitao da se gainer ne uzima pre spavanja, dok na sajtu ( pansport.rs ) pise da kad se ne trenira, da se pije ujutur i pre spavanja? Sta je tacno? I pise da se uzimaju 3 kasike ( 179g )?

Najbolji predlog za uzimanje gejnera bi bio - uzimaj ga posle treninga i onda kada imaš, iz nekog razloga, pauzu veliku izmeĂ°u obroka ili kad nemaš pri ruci nešto kvalitetno da pojedeš.  2-3 puta dnevno je sasvim Ok! 
Nemoj baš pre spavanja, tolika količina šećera ti ne treba pre noćnog sna. Naravno, zavisi i o kom gejneru je konkretno reč.

Ne piješ ga  uz obrok već umesto obroka, u toku dana može sa mlekom, a posle treninga samo sa vodom. 

Pojačaj dosta svoj kalorijski unos + gejner kao kalorijska bomba i možeš se nadati poboljšanjima :)
Ok! Hvala na svetu! A inace radi se o NUTRABOLICS ISOGAINER ili ti http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=209&category_id=22
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.277 sekundi sa 14 upita.