TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 09:48:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc - leva strana je mnogo jaca  (Pročitano 2465 puta)
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 20, 2007, 04:22:19 posle podne »

:D :D :D :D :D :D :D heheeh nije pocetnik,a treniras koliko 5 meseci,hahaha,strasno......Bar godinu dana staza da imas,e onda nisi pocetnik.Kada ti telo udje u trening skroz....
Sto se tice odnosa leva-desna strana.Koriguj tako sto ces se koncentrisati na vezbe koje se izvode pojedinacno svakom rukom i radices za svaku ruku,grudi,bilo sta isti broj ponavljanja.Sto se odnosi na izbacaj buchicama za grudi,razvlacenje itd znaci sto manje sipke.E sto se tice ledja nadam se da tu nemas problem.Kada korigujes snagu ubaci ponovo sipke u trening.....

ja imam sluchaj sa ledjima.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 18, 2007, 09:55:29 pre podne »

Dakle nisam apsolutni pocetnik, idem u teretanu od pocetka leta, ali imam veliki problem a to je da mi je citava leva strana tela mnogo jacha od desne. U pocetku sam mislio da je u pitanju samo rame i biceps ali sam sad shvatio da je u pitanju skoro svaki misic na levoj strani tela. Kad god radim bench, desna ruka zapucava dok sa levom nemam problema. Biceps butjicama mogu da odradim levom i po 4-5 ponavljanja vise nego desnom a za vezbe za rame da ne pricam.

Sad sam poceo korekciju ramena i bicepsa tako sto radim prvo sa slabijom rukom a onda sa jacom ali samo onoliko ponavljanja koliko sam izdrzao sa slabijom. Ono sto mi je potrebno je savet kako da korigujem grudi. Razlika je ochigledna i vizuelno, vidim na ogledalu koliko mi je jedna sisa vetja. >:(

U principu ako izvodis vezbe za grudi i sve ostale vezbe u striktnoj formi trebalo bi da dodje do izjednacavanje leve i desne strane ali ako je jedna strana upadnjivo jaca od druge to moze da izazove ozbiljne probleme s ledjima i kicmom. Odlicno je plivanje da se misici obe strane tela ravnomerno razvijaju.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 18, 2007, 06:41:02 pre podne »

verovatno imas skoliozu
Sačuvana
mitrica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

samo polako...

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 18, 2007, 01:02:54 pre podne »

Imam isti problem, doduse zbog prirode sporta kojim se bavim, tj. vise koristim levu ruku od desne.
I onda, radom u teretani pokusavam da mi desna ruka stigne levu u obimu,ali ne ide...
A bas je razlika, vizuelno.
Kod podlaktice je najizrazenije.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2007, 12:12:59 pre podne »

 :D :D :D :D :D :D :D heheeh nije pocetnik,a treniras koliko 5 meseci,hahaha,strasno......Bar godinu dana staza da imas,e onda nisi pocetnik.Kada ti telo udje u trening skroz....
Sto se tice odnosa leva-desna strana.Koriguj tako sto ces se koncentrisati na vezbe koje se izvode pojedinacno svakom rukom i radices za svaku ruku,grudi,bilo sta isti broj ponavljanja.Sto se odnosi na izbacaj buchicama za grudi,razvlacenje itd znaci sto manje sipke.E sto se tice ledja nadam se da tu nemas problem.Kada korigujes snagu ubaci ponovo sipke u trening.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
hhunter87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2007, 09:45:03 posle podne »

Dakle nisam apsolutni pocetnik, idem u teretanu od pocetka leta, ali imam veliki problem a to je da mi je citava leva strana tela mnogo jacha od desne. U pocetku sam mislio da je u pitanju samo rame i biceps ali sam sad shvatio da je u pitanju skoro svaki misic na levoj strani tela. Kad god radim bench, desna ruka zapucava dok sa levom nemam problema. Biceps butjicama mogu da odradim levom i po 4-5 ponavljanja vise nego desnom a za vezbe za rame da ne pricam.

Sad sam poceo korekciju ramena i bicepsa tako sto radim prvo sa slabijom rukom a onda sa jacom ali samo onoliko ponavljanja koliko sam izdrzao sa slabijom. Ono sto mi je potrebno je savet kako da korigujem grudi. Razlika je ochigledna i vizuelno, vidim na ogledalu koliko mi je jedna sisa vetja. >:(
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.585 sekundi sa 14 upita.