TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 03:02:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: model fitness??  (Pročitano 6261 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Decembar 08, 2010, 01:13:56 pre podne »

Da znas Gorane da sam se samo pitao kada ces se pojaviti i ovde sa lepim slikama :D
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #23 poslato: Decembar 08, 2010, 01:07:21 pre podne »

 :o :o :o
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Decembar 07, 2010, 11:44:37 posle podne »

da i meni se body fitness najvise dopada zato sam i izabrala u tome da se takmicim, al to sto vec u poslednje vreme stvarno prelazi kao bb. , to je samo zato sto ni mi neznamo sta traze... dal da budemo sa vecim misicima ili sa manjim,  bila sam u ruminiji sad u jesen pa sam bila izbodovana jaer sam bila navodno previse misicava od 9. takmicake sam bila 4.     posle nedelju dana   kada sam bila u sloveniji na svetsko onda sam bila zadnja, jer tamo sam bila previse slabija od ostale....

Veruj mi da to nije samo kod vas nego i u mojoj body classic kategoriji.Dosta zavisi i od federacije,ko koga forsira,ko je ciji takmicar itd..Ali ako ovo sve ipak radis iz neke ljubavi onda ides dalje i gledas da sebi zadate ciljeve savladas.
Sačuvana
Maria
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #21 poslato: Decembar 07, 2010, 11:38:03 posle podne »

da i meni se body fitness najvise dopada zato sam i izabrala u tome da se takmicim, al to sto vec u poslednje vreme stvarno prelazi kao bb. , to je samo zato sto ni mi neznamo sta traze... dal da budemo sa vecim misicima ili sa manjim,  bila sam u ruminiji sad u jesen pa sam bila izbodovana jaer sam bila navodno previse misicava od 9. takmicake sam bila 4.     posle nedelju dana   kada sam bila u sloveniji na svetsko onda sam bila zadnja, jer tamo sam bila previse slabija od ostale....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Decembar 07, 2010, 11:20:18 posle podne »

po meni model fitnes nije sport, to je vise za muske oci na takmicenjima, posto na njih se bas se ne vid,i ni malo da treniraju,

Slazem se i ovo se najvise odnosi na NABBA federaciju i tu kategoriju  kod nas,ali za muske oci je to veliki praznik kada one nastupaju :)
Sačuvana
Maria
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #19 poslato: Decembar 07, 2010, 11:18:28 posle podne »

po meni model fitnes nije sport, to je vise za muske oci na takmicenjima, posto na njih se bas se ne vid,i ni malo da treniraju,
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #18 poslato: Avgust 03, 2010, 07:36:09 posle podne »

U pravu ste nema potrebe da se raspravljamo, ne verujem  da cemo doci do nekog zakljucka, ali znam sta se desava u body fitness kategoriji trenutno u Srbiji, a fitness je sasvim druga prica...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #17 poslato: Avgust 03, 2010, 02:42:58 posle podne »

Idemo po redu. :P

Manje zli - efedrin, klen (pez bombonice)
Pa hormoni - Anavar, Boldenon, nekad čak i winstrol
Pa i blokatori hormona - proviron, nolva
Pa je tu i GH naravno... (sad, ima li to poente bez insulina? :S :S :S)
I onda i test. :( - e to je već mega tuga. :(:(:( 

Jesam zaboravio nešto? :P
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #16 poslato: Avgust 03, 2010, 02:03:43 posle podne »

Da ne pocinjemo temu u drugom smeru ali Alene ja na primer znam (da ne imenujem) dosta devojaka koje uzimaju mnogo toga sto ne bi trebalo...tako da otpada ta teorija da se u zenskom fitnesu ne uzima nista ili slabo da se uzima.To naravno nikako ne umanjuje uspehe ali budimo realni.A sto se tice devojaka iz NABBA federacije daleko od toga da su lose i da slabo treniraju, treniraju neke i vise nego rigurozno i sve uz to sto ide.Znam jer licno sam video i poznajem ih licno  ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #15 poslato: Avgust 03, 2010, 01:25:48 posle podne »

tacno, ali u bodzfitness kategoriji nemas ni jednu devojku koja uzima testosteron, a polovina ih ne uzima nista vise od eventualno stimulansa u poslednjoj fazi priprema...vecma ako i uzimaju ogranice se na hormon rasta, samo sto je vecina uverena da one ne mogu da postignu nista bez testosterona sto je pogresno...ima hemije i u fitness i u body fitness kategoriji, ali nikad testosteron i slicno...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #14 poslato: Avgust 03, 2010, 12:23:46 posle podne »

 volim misice (na sebi i drugim devojkama) do one granice koja se moze postici bez upotrebe testa,jer onda se gubi sva zenstvenost,jer nek mi oproste bb takmicarke,ali one  tada rade isto sto i transvestiti,uzimaju muski hormon i telo im se transformise u musko...bez uvrede ;)

uostalom,o ukusima ne vredi raspravljati.. ;)   
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #13 poslato: Avgust 03, 2010, 09:47:30 pre podne »

A realno, malo mišićavije žensko telo uopšte nije kao "Švarceneger" - nego je pre svega ne mlohavo, a sve je i više nego na mestu. :D
Ako devojka hoće figuru, ide se na malo više mišća, ne na sumanute količine besciljnog karida. Eh, kada bi samo ukapirale...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #12 poslato: Avgust 03, 2010, 07:27:21 pre podne »

Sta znam mozda sam ja takav lik, tj sigurno jesam takav lik :) pa vise volim malo misicavije telo, ali devojke iz nabe su uglavnom u jako losoj formi, mozda se nadje jedna za koju se moze reci da trenira, ostale su vecma kao i svaka druga koju vidis na ulici, a da nije debela...ne mislim nista lose naravno, ali ipak smatram da je ovo takav sport gde je razvoj muskulature na prvom mestu, a ukoliko ne postoji bar neki nivo onda je to manekenstvo...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #11 poslato: Avgust 02, 2010, 11:50:39 posle podne »

niiiiiiiiiisam...
:)

(Mada bi pre rekao da je lud onaj ko ne hteo tvoj broj posle ovih informacija. :P)

;D ;D ;D

(Naravno, možeš mi poslati na private, pošto broj ljubomorno želim samo za sebe. ;))
:P
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2010, 11:55:56 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #10 poslato: Avgust 02, 2010, 09:39:40 posle podne »

biochemo,
hahah :D   lud si skroz  ;D


pogledacu te njihove treninge,da vidim sebi mozda nesto da prepravim u treninzima...pa mozda se vidimo na nekom takmicenju u buducnosti  ;D ;D ;D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 15 upita.