TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 02:58:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moc Hemije preca do sna?  (Pročitano 50534 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #64 poslato: Jun 10, 2007, 11:24:50 posle podne »

Cekaj ali dali ti svatas da to sto znas o steroidima je sve zasnovano na anegdotalnim dokazima i pricama tipa "Smanjice ti se k... ako uzimas steroide" pa onda ona najpoznatija "steroide uzimaju samo ljudi koji su bili zlostavljani u detinjstvu".
I miki je apsolutno u pravu kada kaze kura vodi do kure itd.Zato ne treba srljati u to BEZ ZNANJA.O tome ja sve vreme pricam.
Kada govorim o aas,uvek podrazumevam da taj neko uzima posle navrsenih 25-6.Kada neko kome bujaju hormoni uzme aas tu dolazi do sranja....Strasno se remeti balans hormona...Secas se valjda kako ti je bilo prvih meseci puberteta kada je krenuo velik priliv testosterona...buntovnistvo,nagle promene raspolozenja,cas si hepi cas si u depresiji...Meni zato licno dodje da nabodem lika od 19 godina kada cujem "Ma opusteno,ovaj metan je strava,te vase amino kiseline su stetne.cuo sam da nagrizaju stomak!!!!"...E to se zove neobavestenost. i idiotizam.
Zato samo mogu da ti savetujem ono sto su meni rekli iskusniji od mene kada sam poceo da pljujem po sterosima i da korisnike istih nazivam narkomanima...CITAJ,CITAJ,CITAJ.
Ako ne koristis nesto,ili nesto mrzis ne treba da budes u fazonu "Ne zelim nista o tome da naucim ili cujem"...

Sto se rizika tice meni je u teretani se desilo sledece:Pala mi je masina za tric i veslanje na kicmu,nebrojeno puta mi je sipka tokom benca zavrsila na stomaku i to kad sam sam u teretani,sjebavao sam sve i svasta.Nekoliko ljudi iz moje teretane je dobilo kilu tako da bih rekao da je rizik u gymu stvarno velik u poredjenju sa aas.
« Poslednja izmena: Jun 10, 2007, 11:28:25 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #63 poslato: Jun 10, 2007, 10:53:53 posle podne »

H2SO4 greska je sto sam se trudio uopste da objasnim nesto... Ali ako Miki kaze nesto,to bi trebalo da prihvatis...
I bzv ja kakim po steroidima ovde kada ce onaj ko ih koristi naci 101 razlog da to opravda...
A kad dajes neki primer (kao onaj za rizik u teretani),moras biti malo originalniji...  8)
Nisam nikog cuo da pita HOCU LI UGROZITI ZDRAVLJE IDUCI U TERETANU a o sterodima ima 1001 tema i 10000pitanja tog tipa! Sto govori o tome koliko je rizicno sve to......... I da je sve to tako super zdravo svi bi umesto kreatina cepali aas i bili kao "cike sa naslovne strane"  xaxa
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #62 poslato: Jun 10, 2007, 10:02:45 posle podne »

poenta je da se covjek ne moze iole malo bolje nabildovat (kao te chike sa reklama) bez upotrebe hemije. izgradnja takvog tijela je dug i zajeban proces a taj koji smatra da ce jednog dana postici takvu formu spada u domen najtvrdokornijeg optimizma i naucne fantastike.
i poenta je da neki raznorazni proud naturalci odje mnogo prdnjave inspirisani tekstom sa pocetka topica ali ok. prdnjavili ste i do pre neku godinu (ili mjesec dana) kako su proteini opasni i kreatin poguban za bubrege i tome sl a sad svi veseli konzumirate ista.


Lepo receno
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #61 poslato: Jun 10, 2007, 07:35:00 posle podne »

Nije poenta u tome da ces od steroida pasti u krevet...Nego da treba ceniti zdravlje !
poenta je da ni pjesnik u stvari ne zna u cemu je poenta napisane pjesme. ne nego treba bolest velichat  :-X
 
Citat
Od svega po malo uzmes...Malo steroida...Malo ovoga onoga i narusis zdravlje...
pa onda jade ti zivi nedje u shumu ili u pecni. zivot u gradu je opasan i otrovi vrebaju na svakom koraku (uzimo ti steroide ili ne)
 
Citat
Opet kazem da je zdravlje neprocenjivo i nije pametno izlagati ga riziku makar on bio i kontrolisan...
rizik je i poc u teretanu. moze teg da ti padne na nogu, da sjebes kichmu itd itd. znaci odlazak u teretanu je mnogo mnogo opasna ekskurzija nego bilo kakve igrarije sa steroidima. bolje ne rizikovat. sjedi doma i igraj sony.
 
Citat
Isto kao da uzmes 100000eura,svima pokazujes uzivas u tome sto ti se ljudi dive,nosas ih u dzepu...Mislim nosis ti i pistolj da se odbranis od kradljivaca ali cemu to izlaganje riziku da te neko opljacka..Uzmes i uradis sigurnu stvar-STAVIS IH U BANKU...Eto to je jedan primer nepotrebnog izlaganja riziku...   ;D
hvala na casu ekonomije.

;) Kome treba za profi karijeru....da kazem OK 
pa ako ti kaze da je ok onda ok. nema frke. ne mozes poredit rekreativne i profi doze. razlika je nebo zemlja!
Citat
Ali rekreativci i pocetnici koji uzimaju aas su slabici koji hoce da zaobidju prirodan i dug proces izgradnje misica...
To je poenta....
poenta je da se covjek ne moze iole malo bolje nabildovat (kao te chike sa reklama) bez upotrebe hemije. izgradnja takvog tijela je dug i zajeban proces a taj koji smatra da ce jednog dana postici takvu formu spada u domen najtvrdokornijeg optimizma i naucne fantastike.
i poenta je da neki raznorazni proud naturalci odje mnogo prdnjave inspirisani tekstom sa pocetka topica ali ok. prdnjavili ste i do pre neku godinu (ili mjesec dana) kako su proteini opasni i kreatin poguban za bubrege i tome sl a sad svi veseli konzumirate ista.
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #60 poslato: Jun 10, 2007, 07:18:55 posle podne »

 ;) Kome treba za profi karijeru....da kazem OK
Ali rekreativci i pocetnici koji uzimaju aas su slabici koji hoce da zaobidju prirodan i dug proces izgradnje misica...
To je poenta....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #59 poslato: Jun 10, 2007, 05:29:27 posle podne »

Brate ti ne svatas....Izlaganje riziku je uzimanje aas bez znaja o tome kakav je koji steroid,stra od njega dobijas,kako se uzima,koliko...e to je opasno.
Cela ta fama da steroidi ubijaju je pocela kad je onaj jedan lik(ne secam se imena) ragbista iz amerike rekao kako je zbog steroida dobio rak mozga!?!?!A opet imas ljude koji koriste aas vise od 30,40 godina pa im je zdravlje savrseno.Samo je vazno imati dovoljno pameti i znati sta radis.Ne vredi ovako da se raspravljamo kada neznas neke stvari o steroidima.
I opet kazem,pre cu sebe udariti u vugla nego sto cu nekom preporuciti ili odobriti da uzima aas ako je jedini razlog da izgleda bolje na plazi ili sl.Poenta je da u svakom sportu na svetu imas upotrebu aas,ali ljudi su kivni na bildere zato sto oni to cisto uzimaju da bi povecali misicnu masu.Ali je zato svima ok da ih uzimaju da duze trce itd.
Prte ces imati ozbiljne posledice od konzumiranja 20 aspirina nego od aas.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #58 poslato: Jun 10, 2007, 04:17:51 posle podne »

Nije poenta u tome da ces od steroida pasti u krevet...Nego da treba ceniti zdravlje ! Od svega po malo uzmes...Malo steroida...Malo ovoga onoga i narusis zdravlje... Opet kazem da je zdravlje neprocenjivo i nije pametno izlagati ga riziku makar on bio i kontrolisan...  Isto kao da uzmes 100000eura,svima pokazujes uzivas u tome sto ti se ljudi dive,nosas ih u dzepu...Mislim nosis ti i pistolj da se odbranis od kradljivaca ali cemu to izlaganje riziku da te neko opljacka..Uzmes i uradis sigurnu stvar-STAVIS IH U BANKU...Eto to je jedan primer nepotrebnog izlaganja riziku...   ;D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #57 poslato: Jun 10, 2007, 12:23:53 posle podne »

Svako od nas treba da proseta malo bolnicama pa da vidi patnje i muke bolesnih !! Ne verujem da bi onda istu pricu pricali (kazem za pojedine pajsere).....
e sad mene zanmima medju tima napacenima i bolesnima koliki je procenat korisnika steroida?
i od kojih su se tacno steroida polupali i od koji doza i u kojem vremenskom periodu su koristili to i to
unaprijed zahvaljjem na opsirnom i detaljnom odgovoru.

To i ja kazem
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #56 poslato: Jun 10, 2007, 12:10:58 posle podne »

Svako od nas treba da proseta malo bolnicama pa da vidi patnje i muke bolesnih !! Ne verujem da bi onda istu pricu pricali (kazem za pojedine pajsere).....
e sad mene zanmima medju tima napacenima i bolesnima koliki je procenat korisnika steroida?
i od kojih su se tacno steroida polupali i od koji doza i u kojem vremenskom periodu su koristili to i to
unaprijed zahvaljjem na opsirnom i detaljnom odgovoru.
« Poslednja izmena: Jun 10, 2007, 12:14:09 posle podne od strane H2SO4 » Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #55 poslato: Jun 10, 2007, 12:06:02 posle podne »

Ma ne pricam o tome... Mozes ti proleteti kroz crveno na semaforu i neces poginuti ali je rizicno..Kontas a AAS su nepotreban rizik kod rekreativaca i ljudi koji se ne bave profi BB
stoga postujte saobracajne znake i propise i naravno rizik je doveden na minimalu.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Jun 09, 2007, 09:58:03 posle podne »

Zato to ne valja raditi kada ste rekreativac
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mikiveliki
Gost
« Odgovor #53 poslato: Jun 09, 2007, 08:32:00 posle podne »

Ma ne pricam o tome... Mozes ti proleteti kroz crveno na semaforu i neces poginuti ali je rizicno..Kontas a AAS su nepotreban rizik kod rekreativaca i ljudi koji se ne bave profi BB

SVIDJA MI SE OVO POREDJENJE SA CRVENIM SVETLOM!

Upravo je sustina u tome. Jednom kada uzmete kuru pocinjete sebe da vrednujete drugacije i povratak na staro vise nije prihvatljiv a to znaci sta...JOS JEDNA KURA, PA JOS JEDNA , PA JOS JEDNA  i onda pocinjete da zaticete sebe kako ste cele gdine na nekoj kuri!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #52 poslato: Jun 09, 2007, 06:05:19 posle podne »

Apsolutno
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #51 poslato: Jun 09, 2007, 05:05:58 posle podne »

Ma ne pricam o tome... Mozes ti proleteti kroz crveno na semaforu i neces poginuti ali je rizicno..Kontas a AAS su nepotreban rizik kod rekreativaca i ljudi koji se ne bave profi BB
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #50 poslato: Jun 09, 2007, 04:12:46 posle podne »

Pa kad je tako provereno,molim te nadji neku studiju koja se bavi time sto se tice aas...pogotovu su mi najace one,ljudi umiru od steroida...sta mislis koliko postoji studija koje su dokazale tako nesto? jedna?pet?dvadeset? pre ce biti nula :) Nuspojave od aas se uglavnom javljaju kada ne pazis sta radis,znaci u neznanju i kada  su u pitanju duge kure sa jakim steroidima.A vecina toga o steroidima sto vecina govori su obicni anegdotalni dokazi...samo razmisljaj svojom glavom
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 14 upita.