TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395419 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 08, 2024, 12:24:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moc Hemije preca do sna?  (Pročitano 50530 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #94 poslato: Jun 11, 2007, 11:27:47 posle podne »

Doktori i naucnici su i stvorili aas :) Divim se kolmanu jer je pozrtvovan,zato sto se retko desi da neko ima i genetiku i volju da bude najveci.
Divim se Arnoldu koji je isto koristio aas i za bb i za filmove,covek je guverner,filmska zvezda,otac troje dece.

Mozes kao natural "da se uradis",ali ja ne verujem da ti imas toliko novca i streplenja i volje da uradis max(a maks sam ti negde vec naveo,mozda 105kg).I ne vidim zasto bi iko od nas bio na aas osim ako nije takmicar ili jednostavno ako se tako oseca dobro.

A ti nas i dalje zovi ludacima sto volimo ljude koji su se usudili da pomere granice bodibildinga izvan moguceg.
Ako vec vrednujemo ekstremno pametne ljude,koji rade samo na ucenju,zasto ne bismo postovali ljude koji su ekstremno fizicki uradjeni?Da ne pominjem sto su dva coveka koja sam ovde naveo strasno pametni i proracunati ljudi.

Ali mene licno vredja sto ti svojim izjavama koji su usmereni prema ljudima koji koriste aas da su slabici vredjas njih.Vredjas nase sampione,razmisli malo mozda ih i na forumu ima.Ako zelis da neko postuje tebe ti bar postuj dostignuca drugih ljudi.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #93 poslato: Jun 11, 2007, 11:15:50 posle podne »

Lepo.... Ali i kao natural mozes doci do lepog tela...Steroidi su preterivanje i fanatizam... Kome jos treba 140kg misica,sta ce ti? To je kompleks,kao ja sam najveci...I Rooniu se ne divim ni malo...Covek izgleda odvratno, i vidi se da pije ko zna sta i koliko ! A kome je on idol taj je crazy!! Treba se diviti doktorima i naucnicima koji dobro stvaraju a ne napucanim bilderima!

Upotreba anaboličkih steroida ostaje najkontroverznija tema u istoriji sporta. Brzina kojom je upotreba steroida eskalirala u toku protekle dve decenije je neverovatna. Nema dileme da su sportisti odlučni da koriste steroide, ali ostaje pitanje šta treba uraditi povodom toga. Za početak, valja znati da se steroidi moraju uzimati u umereno visokim količinama kako bi se ispoljili njihovi efekti.

MeĂ°utim, sportski komiteti sa pravom smatraju da korisnici steroida poseduju nefer prednosti u odnosu na svoje kolege sportiste. Rezultat želje da se njihova upotreba spreči bio je kontraproduktivan: institucija za testiranje na steroide na sportskim takmičenjima povećala je raznovrsnost lekova koji se koriste. Umesto da se prekine sa korišćenjem lekova, počeli su da se traže novi hemijski načini kako bi se zavarali testovi. Pokušaj da se problem stavi pod kontrolu samo ga je dodatno rasplamsao.

Prema nekim istraživanjima, postoje dve glavne grupe korisnika steroida, a oni se primarno razlikuju po godinama. Prva grupa su obično tinejdžeri ili ljudi u svojim dvadesetim godinama. Ovi korisnici obično vide bodibilding i upotrebu anaboličkih steroida kao način da privuku pažnju. Vrlo su ubeĂ°eni u ideju da, ako poseduju neverovatno telo, njihov život mora biti bogatiji popularnošću i uspehom. MeĂ°utim, oni ne shvataju opasnosti upotrebe steroida niti posledice. Tu ne pomažu ni upozorenja upućena klincima, jer oni u mašti vide sebe kao prezgodnog "frajera" iz snova, što nema veze sa činjenicom da će umreti za 30 umesto za 50 godina. Druga grupa korisnika su ljudi preko 30 godina pa nadalje; oni imaju različite motive za upotrebu steroida. Ti motivi su mnogo više "unutar ličnosti". Ovi korisnici svesni su rizika koji preuzimaju, a jedan od osnovnih razloga za konsumaciju steroida jeste podmlaĂ°ivanje i održavanje tela u kondiciji kakvu imaju mladići.

Ukoliko spadate u jednu ili u drugu grupu korisnika, imajte pre svega u vidu da steroidi izazivaju mnoge promene na koži, dovode do opadanja kose, negativno utiču na psihu, kao i da slabe srce. Na kraju krajeva, morate znati da steroidi nisu kozmetika.  ;)
« Poslednja izmena: Jun 11, 2007, 11:26:18 posle podne od strane Benny » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #92 poslato: Jun 11, 2007, 10:13:54 posle podne »

Ajooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj.............................................STOP

Ta slika ukazuje na probleme profesionalnih BB koji preporucene doze povecavaju,to tebi sigurno nece da se desi od jedne kure ili ne znam vec cega.....Kada bi ti se to desilo od jedne kure BB ne bi postojao...................

Drugo,cela ova prica je o tome da steroidi mogu da se uzimaju ukoliko covek zna da se iskontrolise zato sto postoji velika mogucnost da kasnije svaka kura dovede za sledecom kurom pogotovo ako si rekrativac.....Odnosno ne bi vise razmisljao o suplementima nego o steroidima,a o suplementima kao dopunu steroidima itd.......

Znaci svako prekoracenje doziranja suplemenata,steroida,pa cak i najobicnije hrane ce dovesti do problema ili potecijalnih problema....U tome je cela stvar,nece tebi otpasti K**** ako se drzis propisanog uputstva za koriscenje AAS.....Ali posto bilderima(profesionalnim) to nije dovoljno oni kako bi nesto brze postigli,da li je to masa ili definicija,uzimaju vece doza zbog KOJIH NASTAJU TI PROBLEMI....TACKA........

Hvala aco preduhitri me
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #91 poslato: Jun 11, 2007, 10:12:25 posle podne »

Jel ti vidis najvazniju rec tu?? POTENTIAL side effects...Za zene i decu necu da govorim,pogotovu zene koje imaju drugacije hormone od nas,i dobijas isti efekat kao kad muskarcu das estrogen.Vidis te POTENTIAL nuspojave kada se pojave,u 99,99% slucajeva je u pitanju neznanje,pogresni ciljevi,kad neko nema meru.


Da natural,ali to ne  znaci da svakom ko me tako nesto pita treba da odgovorim "Ne uzimam ne daj boze,pa necu da umrem mlad!" i slicne gluposti.
I opet kada govorimo o upotrebi AAS govorim o prethodno zdravim muskarcima.
Imas za sve potencijalne nuspojave,od mleka ces se prosrati ili cak ispovracati,od previse mesa ce ti se javiti grozan zadah,od proteina ces se nadimati,imati gasove,tegobe u stomaku....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #90 poslato: Jun 11, 2007, 10:09:29 posle podne »

Ajooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj.............................................STOP

Ta slika ukazuje na probleme profesionalnih BB koji preporucene doze povecavaju,to tebi sigurno nece da se desi od jedne kure ili ne znam vec cega.....Kada bi ti se to desilo od jedne kure BB ne bi postojao...................

Drugo,cela ova prica je o tome da steroidi mogu da se uzimaju ukoliko covek zna da se iskontrolise zato sto postoji velika mogucnost da kasnije svaka kura dovede za sledecom kurom pogotovo ako si rekrativac.....Odnosno ne bi vise razmisljao o suplementima nego o steroidima,a o suplementima kao dopunu steroidima itd.......

Znaci svako prekoracenje doziranja suplemenata,steroida,pa cak i najobicnije hrane ce dovesti do problema ili potecijalnih problema....U tome je cela stvar,nece tebi otpasti K**** ako se drzis propisanog uputstva za koriscenje AAS.....Ali posto bilderima(profesionalnim) to nije dovoljno oni kako bi nesto brze postigli,da li je to masa ili definicija,uzimaju vece doza zbog KOJIH NASTAJU TI PROBLEMI....TACKA........
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #89 poslato: Jun 11, 2007, 10:01:12 posle podne »

  :-*

Samo ti objasnjavaj curama o steroidima... Dovoljno je da joj kazes NE ja sam NATURAL...Tj ako jesi ! A nema potrebe za upljuvavanjem......  ;)
« Poslednja izmena: Jun 11, 2007, 10:02:52 posle podne od strane Benny » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #88 poslato: Jun 11, 2007, 09:56:01 posle podne »

Ronnie Coleman je za tebe car sveta,nasao si da pricas nesto o najmisicavijem coveku koji je ikada hodao planetom???Sta si ti ikada postigao vece od desetke na faksu??

I izvini ali ja normalno pricam,nemam potrebu da zatvaram znanje o bilo cemu.Kakva ce to reakcija biti molim te?
Pa svaka devojka koju muvam je u fazonu "Jel uzimas ti steroide",ja onda objasnim prvo da ne uzimam jer sam mlad,drugo kazem joj da se ne bacaka sa takvim glupim pretpostavkama vezanim za aas.Uskoro ce i ona postati neko ko ce uciti ljude da ne seru...Sve u svemu,ako si u mom drustvu,bices mnogo pametniji posle razgovora samnom.A ti se i dalje ponosi svojim neznanjem i time sto nemas svoje JA nego slusas anegdote i gluposti.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #87 poslato: Jun 11, 2007, 09:49:59 posle podne »

cccc.. Samo se ti hvali u drustvu kako si nacitan oko steroida pa ces videti kakve ces reakcije doziveti...
Pa pogledaj te bildere izgledaju kao Bikovi a ne ljudi....Recimo Roonie Coleman..Decko je magare od 140 kg...I izgleda kao cudoviste a ne covek! A ti reci da nije tako
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #86 poslato: Jun 11, 2007, 09:12:12 posle podne »

E jebiga ja smislim foru sa AAS i devojke a ti mi spominjes Branu Crnecevica itd...Bratic boljem fazonu sam se nadao od tebe... Mora si izgubio smisao za humor od AAS......cccccccc  :D :D   Ops,pradon!! AAS nisu stetni...Izvini Hanse,H2,i ostali....hehehe   ;)
pa sinak ispo si totalno june iliti konzervirano govedo u ovoj prichici tako da sad mozes slobodno nekakve forice i fazone bacat do mile volje
« Poslednja izmena: Jun 11, 2007, 09:13:49 posle podne od strane H2SO4 » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #85 poslato: Jun 11, 2007, 09:09:40 posle podne »

Hehehe ali koliko smesan lik....Jebote,ne secam se kada sam veceg pametnjakovica cuo....Bacakas se izrazom AAS a neznas ni sta su,e to je neobrazovanost brate,raspravljati a nemati nikakvog uvida u temu....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #84 poslato: Jun 11, 2007, 09:05:53 posle podne »

E jebiga ja smislim foru sa AAS i devojke a ti mi spominjes Branu Crnecevica itd...Bratic boljem fazonu sam se nadao od tebe... Mora si izgubio smisao za humor od AAS......cccccccc  :D :D   Ops,pradon!! AAS nisu stetni...Izvini Hanse,H2,i ostali....hehehe   ;)
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #83 poslato: Jun 11, 2007, 08:58:12 posle podne »

:D H2SO4 Nindza koliko ti treba da ispises sve replike na moje odgovore,bolje radi nesto korisnije...
Benny Mindza, ide to leva leva
Citat
E a da ti sei devojka ne zove mozda Andjela ili Anica ili Sandra   hahahah....
a da se tebi seka mozda ne zove Sanja Tigrica a keva Vidovita Zorka ili Brana Crnchevic???  trt
Citat
Ajd kad vec sve znas gdine "Glava mi svetli", reci mi da li je dozvoljeno koristiti aas kod nas u Srbiji?? Mislim legalno je da prodajes u radnji to?     ::)   
pojedine medikamente mozes legalno kupit u apoteci, bez problema. a za ove ostale ti bas i ne treba blagoslov crkve, dozvola iz mupa, oruzani list itd itd.
Citat
I jos nesto....Kada se obracas velicini kao sto sam ja(papa,Klinton,itd...),koristi reci "gdin" i "uzviseni" !~! ;)
vazi. evo i tebi jedna banana
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #82 poslato: Jun 11, 2007, 08:50:13 posle podne »

Pa nisu svi ilegalni
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #81 poslato: Jun 11, 2007, 08:48:43 posle podne »

Znaci ilegalno..... Hvala - ne hvala   ;)
Ma ljudi su budale sto ne dozvole aas pa da svi imamo po 150 kg kao zivotinje a ne ljudi !  ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #80 poslato: Jun 11, 2007, 08:39:52 posle podne »

 :( :( Auu bre ja nemogu da verujem da postoji ovakva ignorancija pa cak i u srbiji....
Nije dozvoljeno ni u SAD pa ga milioni koriste,Bodybuilding ne bi bio zanimljiv da nema aas.To je istina.Umesto zveri,imao bi likove koji svoj peak dostignu sa 105kg misica...

Aj ti nama odgovori na osnovno pitanje:Sta su to aas?mada ne ocekujem odgovor jer ne verujem da znas razliku izmedju oralnog i injekcionog oblika aas...
« Poslednja izmena: Jun 11, 2007, 08:43:41 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 20 upita.