TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395692 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 22, 2024, 07:44:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MOK oduzeo pet medalja atletičarki Merion Džons  (Pročitano 6624 puta)
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #28 poslato: Decembar 19, 2007, 07:01:54 posle podne »

nije tni to toliko bitno koliko se glumi i pravi postanja..

pa tako..ide se sa onom starom...

40 godina se k...i..najbolje p..e....i vozili najbolja kola a sada kada vise ne moze da vam se d...e...e sada ste nasli da se racracunavate i pricate o postenju.

ko o cemu..kurva o psotenju..

uvek bilo
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #27 poslato: Decembar 19, 2007, 01:31:30 posle podne »

to mi je jako losa varijanta, mislim ako te supstance nisu bile nedozvoljene 2000. zasto bi joj oduzimali sad medalje... npr ja se sad najedem pasulja i osvojim svetsko prvenstvo i 2015. kazu da je pasulj nedozvoljen i uzmu mi medalju...  :o
Zato što tada nisu bili "sposobni" da detektuju da je Marion koristila te supstance.
I tada su bile nedozvoljene.

e to je drugo...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #26 poslato: Decembar 19, 2007, 11:49:56 pre podne »

to mi je jako losa varijanta, mislim ako te supstance nisu bile nedozvoljene 2000. zasto bi joj oduzimali sad medalje... npr ja se sad najedem pasulja i osvojim svetsko prvenstvo i 2015. kazu da je pasulj nedozvoljen i uzmu mi medalju...  :o
Zato što tada nisu bili "sposobni" da detektuju da je Marion koristila te supstance.
I tada su bile nedozvoljene.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #25 poslato: Decembar 18, 2007, 07:07:53 posle podne »

to mi je jako losa varijanta, mislim ako te supstance nisu bile nedozvoljene 2000. zasto bi joj oduzimali sad medalje... npr ja se sad najedem pasulja i osvojim svetsko prvenstvo i 2015. kazu da je pasulj nedozvoljen i uzmu mi medalju...  :o
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #24 poslato: Decembar 18, 2007, 05:12:22 posle podne »

ona je svesna da od sprota nema nista..pa ajde ja lepo da sve priznam..uzmem neku kintu..OSVETLAM AMERICI OBRAZ....da se vidi sve lepo...i tako...
Baš tako.
2000. je osvojila sve te zlatne medalje a 2007. joj oduzimaju te iste medalje jer joj je "savest" proradila. Ma da.  :D

Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #23 poslato: Decembar 18, 2007, 02:06:57 posle podne »

jojevta - slažemo se, čak sam i naveo nekoliko sumnjivih rekorda u atletici, ali zamisli koliko njih ima kopleks "zauvek drugi" a malo mu fali do prvog mesta!? Iskreno, ne bih se začudio kada bi Asafa sledeće godina spustio rekord na 100m ispod 9.70... Ali da, Asafa se ne dopinguje, ali se zato Tim Montgomeri "ubijao" od steroida i dobio 2 godine zabrane (ubrzo se i penzionisao), a nakon 2 godine otkriju da se dopingovala i Merion Džons, inače Timova žena sa kojom je i trenirao... Ima nešto trulo u državi sjedinjenih država!  ;D



CEK CEK...TI KAZES DA SE ASAFA NE DOPNIGUJE..TJ TI SI SIGURAN U TO???

JEL priajtelju..ako ti ovo mislis..tj smatras da se samo njih nekoliko dopnguje tj uzima zabranjne supstance i to potvrdio sa podatkom kako se  montomeri ubijo sa hemijom-samo neznam zasto je on to radio-tj nagovrio zenu da radi to isto..onda ti ili si ovde u neke druge svrhe i razloge ili se ni malo ne razumes u profeionalni sport bilo koji


PeĂ°a, sunce mu poljubim, pročitaj malo bolje moj post... tj. čitaj izmeĂ°u redova!  ;) ;D  

MA JBG..sta znam..kontam covek rece svi natural osim marion..a pokret nessvstnaih natulaca predvodi asafa pow

woow
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #22 poslato: Decembar 18, 2007, 10:56:58 pre podne »

Biciklizam je drugi sport po dopingu, naravno posle BB-a.
Lance Armstrong (7 puta osvojio Tour de France) se povlači iz pro sporta a sledeće godine, i narednih godina "padaju" na doping testovima svi vrhunski biciklisti koji su dojuče vozili rame uz rame sa Lensom.
Koincidencija, mislim da ne.
Lance = Discovery (U.S. Postal) = Amerikanci = Lobi  ;)
A tako je u većini sportova.
U sportu se danas vrti dosta para tako da je doping neizbežan.
Ma neeeeeee to oni sve dobrim treningom. To sto ima nalaze to je jer koriste kapi za nos :)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #21 poslato: Decembar 17, 2007, 09:38:01 posle podne »

jojevta - slažemo se, čak sam i naveo nekoliko sumnjivih rekorda u atletici, ali zamisli koliko njih ima kopleks "zauvek drugi" a malo mu fali do prvog mesta!? Iskreno, ne bih se začudio kada bi Asafa sledeće godina spustio rekord na 100m ispod 9.70... Ali da, Asafa se ne dopinguje, ali se zato Tim Montgomeri "ubijao" od steroida i dobio 2 godine zabrane (ubrzo se i penzionisao), a nakon 2 godine otkriju da se dopingovala i Merion Džons, inače Timova žena sa kojom je i trenirao... Ima nešto trulo u državi sjedinjenih država!  ;D



CEK CEK...TI KAZES DA SE ASAFA NE DOPNIGUJE..TJ TI SI SIGURAN U TO???

JEL priajtelju..ako ti ovo mislis..tj smatras da se samo njih nekoliko dopnguje tj uzima zabranjne supstance i to potvrdio sa podatkom kako se  montomeri ubijo sa hemijom-samo neznam zasto je on to radio-tj nagovrio zenu da radi to isto..onda ti ili si ovde u neke druge svrhe i razloge ili se ni malo ne razumes u profeionalni sport bilo koji


PeĂ°a, sunce mu poljubim, pročitaj malo bolje moj post... tj. čitaj izmeĂ°u redova!  ;) ;D   
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #20 poslato: Decembar 17, 2007, 07:04:14 posle podne »

bb je na 4 mestu po korsitenju supstanci stari
Nisam update-ovao informacije.  ;)
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #19 poslato: Decembar 17, 2007, 05:59:46 posle podne »

Biciklizam je drugi sport po dopingu, naravno posle BB-a.
Lance Armstrong (7 puta osvojio Tour de France) se povlači iz pro sporta a sledeće godine, i narednih godina "padaju" na doping testovima svi vrhunski biciklisti koji su dojuče vozili rame uz rame sa Lensom.
Koincidencija, mislim da ne.
Lance = Discovery (U.S. Postal) = Amerikanci = Lobi  ;)
A tako je u većini sportova.
U sportu se danas vrti dosta para tako da je doping neizbežan.

bb je na 4 mestu po korsitenju supstanci stari
Sačuvana
BENDŽO
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 278

« Odgovor #18 poslato: Decembar 17, 2007, 04:54:53 posle podne »

Biciklizam je drugi sport po dopingu, naravno posle BB-a.
Lance Armstrong (7 puta osvojio Tour de France) se povlači iz pro sporta a sledeće godine, i narednih godina "padaju" na doping testovima svi vrhunski biciklisti koji su dojuče vozili rame uz rame sa Lensom.
Koincidencija, mislim da ne.
Lance = Discovery (U.S. Postal) = Amerikanci = Lobi  ;)
A tako je u većini sportova.
U sportu se danas vrti dosta para tako da je doping neizbežan.
« Poslednja izmena: Decembar 17, 2007, 04:57:43 posle podne od strane BENDŽO » Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #17 poslato: Decembar 17, 2007, 02:17:23 posle podne »

A da ne spominjemo americki fudbal
Sačuvana
   
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #16 poslato: Decembar 17, 2007, 12:20:30 posle podne »

Doping je prisutan svuda i garantujem da svaki sportista koji je u vrhunskom sportu mora biti na dopingu! Jednostavno to je tako i nevidim uopste sta je tu cudno. Zar su potrebni testovi i slicne budalastine??? Ma dajte ljudi bre,koga oni zaje..... ? Kao to se ne zna? A ta Amerika...to je jedna zemlja za koju se iskreno nadam da ce da pukne  kao petarda.Toliko mi se smucilo njihovo pametovanje da vise nemam reci uopste.
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #15 poslato: Decembar 17, 2007, 11:02:27 pre podne »

jojevta - slažemo se, čak sam i naveo nekoliko sumnjivih rekorda u atletici, ali zamisli koliko njih ima kopleks "zauvek drugi" a malo mu fali do prvog mesta!? Iskreno, ne bih se začudio kada bi Asafa sledeće godina spustio rekord na 100m ispod 9.70... Ali da, Asafa se ne dopinguje, ali se zato Tim Montgomeri "ubijao" od steroida i dobio 2 godine zabrane (ubrzo se i penzionisao), a nakon 2 godine otkriju da se dopingovala i Merion Džons, inače Timova žena sa kojom je i trenirao... Ima nešto trulo u državi sjedinjenih država!  ;D



CEK CEK...TI KAZES DA SE ASAFA NE DOPNIGUJE..TJ TI SI SIGURAN U TO???

JEL priajtelju..ako ti ovo mislis..tj smatras da se samo njih nekoliko dopnguje tj uzima zabranjne supstance i to potvrdio sa podatkom kako se  montomeri ubijo sa hemijom-samo neznam zasto je on to radio-tj nagovrio zenu da radi to isto..onda ti ili si ovde u neke druge svrhe i razloge ili se ni malo ne razumes u profeionalni sport bilo koji
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #14 poslato: Decembar 17, 2007, 10:59:41 pre podne »

jojevta - slažemo se, čak sam i naveo nekoliko sumnjivih rekorda u atletici, ali zamisli koliko njih ima kopleks "zauvek drugi" a malo mu fali do prvog mesta!? Iskreno, ne bih se začudio kada bi Asafa sledeće godina spustio rekord na 100m ispod 9.70... Ali da, Asafa se ne dopinguje, ali se zato Tim Montgomeri "ubijao" od steroida i dobio 2 godine zabrane (ubrzo se i penzionisao), a nakon 2 godine otkriju da se dopingovala i Merion Džons, inače Timova žena sa kojom je i trenirao... Ima nešto trulo u državi sjedinjenih država!  ;D

CEK CEK...TI KAZES DA SE ASAFA NE DOPNIGUJE..TJ TI SI SIGURAN U TO???
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 15 upita.