TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 10:08:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako/kuda ćete provesti Novu Godinu?  (Pročitano 94460 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #219 poslato: Novembar 20, 2009, 05:24:13 posle podne »

Honda, ti već imaš verenicu a ja ću je za NG dobiti. ;D Zato računam da će mi ova NG ipak biti najlepša do sada. Ne dešavaju se veridbe svakog dana, a uveliko planiram na koji način ću je iznenaditi. :)

I onda će biti: dobro došli u klub verenih. :D :D

O kolega,pa cestitamo...Ajde onda samo hrabro,pa da cestitamo i veridbu i NG ;)

A ja ne mogu da verujem da je prosla jos jedna godina,ma za tren oka...i nemam pojma gde cu te noci,niti se opterecujem time.Gde mi se ucini najopustenije zadnjih dana tu cu...I uopste tu NG ne dozivljavam kao ranije,stizu me godine ocigledno ;D
Sačuvana
Be Happy!!!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #218 poslato: Novembar 20, 2009, 03:18:26 posle podne »

DA li je rano za ponude ili se tripuju od gripa.. Ali nisam cuo nijednu reklamu za NG :D
SEM Cece i zvezda granda xaxaxa :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #217 poslato: Novembar 20, 2009, 01:36:47 posle podne »

Козма, знаш ли да је проценат смртности већи код обичног тзв. "сезонског" грипа!?  А прича је тако добро напумпана да фармацету и трговци само трљају руке... мало вакцина, мало маске, мало рукавице, мало хигијенска средства,...

Opusteno druze naravno da znam :)  i kao sto sam rekao verujem i nadam se da je ovo samo naduvana marketinska zavrzlama farmaceutskih industrija itd...uostalom saznacemo ubrzo jesmo li u pravu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #216 poslato: Novembar 20, 2009, 10:51:11 pre podne »

Honda, ti već imaš verenicu a ja ću je za NG dobiti. ;D Zato računam da će mi ova NG ipak biti najlepša do sada. Ne dešavaju se veridbe svakog dana, a uveliko planiram na koji način ću je iznenaditi. :)

I onda će biti: dobro došli u klub verenih. :D :D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #215 poslato: Novembar 20, 2009, 10:14:57 pre podne »

Preprosle godine sam bio sa devojkom u Sofiju, prosle smo bili kod mene, a sada najverovatnije da cemo opet kod mene ali ubacujemo i mog njufa da nam pravi drustvo :). Super je ponuda za Paraliju, 130 evra 3 noci, sa uracunatom novogodisnjom vecerom u taverni, ali verenica radi pa ne zna da li ce moci da uzme dane... Mozda na kraju i odemo...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #214 poslato: Novembar 20, 2009, 07:46:47 pre podne »

Roberte i meni kao juce da je bilo kada smo komentarisali sta cemo za novu... :) Vreme leti stvarno... Evo majke mi sada kada sam ugledao naslov teme, flashback nekakav me snasao, hehe... Uglavnom, sto se mene tice, u poredjenju sa proslom kada sam uzivo gledao vatromet na harbour bridgu i pored opera house, mislim da ove sta god radio i gde god bio bice bzvz :D...

A sto se tog gripa tice, evo sada da dodje neko i da mi da 1000 eura, ne bi primio vakcinu, bukvalno!
To ne da je izmisljotina, nego jedna teska prevara, a ljudi su tako zeleni da je to neverovatno. Juce sam se ismejao kao dete kada sam na TV-u cuo neku tuku kako rece "od svinjskog gripa umrlo je 3 ljudi, medjutim jos nije potvrdjeno da li su bolovali od svinjkog gripa"  ::)  :o  ;D
Statistika pokazuje da je cak vise ljudi umiralo od gripe prosle god. u ovo vreme... Najobcniji sezonski grip koji je napredniji od ostalih zbog toga sto ima ime, i to vrlo gadno ime... e to je n1h1 ili a n1h1 ili sta godj vec...

Neko sada zadovoljno trlja ruke, a cini mi se da su to doce iz kompanija koje spravljaju vakcine  >:(
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #213 poslato: Novembar 20, 2009, 02:20:39 pre podne »

Malopre je baš pričao neki stručnjak o tome kako je reč o uobičajenoj stopi smrtnosti kao i kod običnog sezonskog gripa. No, svinjski grip podgreva opasnost i strah meĂ°u ljudima, bilo da je reč o realnom strahu ili ne.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #212 poslato: Novembar 20, 2009, 02:01:03 pre podne »

Козма, знаш ли да је проценат смртности већи код обичног тзв. "сезонског" грипа!?  А прича је тако добро напумпана да фармацету и трговци само трљају руке... мало вакцина, мало маске, мало рукавице, мало хигијенска средства,...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #211 poslato: Novembar 19, 2009, 11:14:02 posle podne »

Ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji veruju u te opasnosti od svinjskog gripa??? Sahranise danas patrijarha bog dusu da mu prosti, 600 000 ljudi na jednom mestu iz svih krajeva Srbije, svi ljubise krst i ikone i nijedan slucaj gripa??? Znaci lazi, obmane i jos ponesto, a SIGURAN SAM da je prica oko gripa ne prenaduvana, nego ne znam koju rec da upotrebim i siguran sam da se nesto drugo kuva iza te price o famoznom gripu...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #210 poslato: Novembar 19, 2009, 10:55:20 posle podne »

Sto se ove godine tice moze potojati mali problem a to je grip.Mada licno mislim i nadam se da je ipak ova situacija malo vise prenaduvana i da nece biti tog drugog opasnijeg talasa kako najavljuju.Za sada imamo 15 mrtvih sto ipak nije malo i nije za zezanje.Vrlo lako moze doci do pandemije i totalnih zabrana javnih okupljanja.Ali vrlo brzo ce se sve znati.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #209 poslato: Novembar 19, 2009, 05:43:41 posle podne »

Pa, ljudi, da li je  polako došlo vreme da ovo pitanje ponovo postane aktuelno? :) ;D

Nešto mi mnogo brzo proĂ°e ova godina... :(

Čitao sam malo postove u ovoj temi i čini mi se kao da su jako skoro bili, a ono već prošlo 11 meseci...
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #208 poslato: Januar 13, 2009, 06:25:13 posle podne »

Vidi ova 2 4chan muzjaka sto se mesaju :D CIbe bre :D

I think i'm cool but actually i'm fool :(

Ouch!
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #207 poslato: Januar 13, 2009, 05:05:04 posle podne »

Vidi ova 2 4chan muzjaka sto se mesaju :D CIbe bre :D

I think i'm cool but actually i'm fool :(
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #206 poslato: Januar 13, 2009, 05:00:00 posle podne »

Vidi ova 2 4chan muzjaka sto se mesaju :D CIbe bre :D

Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #205 poslato: Januar 13, 2009, 04:58:46 posle podne »

Vidi ova 2 4chan muzjaka sto se mesaju :D CIbe bre :D
Ae idem kod frizerke, malo da skrese ovo runo :D

Lep provod, ne preterujte sa alkoholom :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.144 sekundi sa 14 upita.