TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 04:26:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u stomaku...  (Pročitano 15424 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #32 poslato: Jun 09, 2013, 10:27:30 posle podne »

Vazi.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #31 poslato: Jun 09, 2013, 10:00:50 posle podne »

Ok, napiši nalaz urologa sutra...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #30 poslato: Jun 09, 2013, 02:46:35 posle podne »

Postoji kanal koji spaja testis i stomak, medjutim obično se tokom života zatvara.... Da li je radjen ultrazvuk stomaka posle drena, nije bilo tečnosti?
nema bolova u stomaku?
Nemam nikakve bolove,ni rana vise ne boli.

Ultra zvuk je radjen na dan kad je izvadjen dren,ali ujutru je radjen ultra zvuk a popodne je izvadjen dren.

Sutradan posle vadjenja drena isao sam na skener radi ciste koja je jos uvek u meni i koja tek treba da se izvadi.Ona nije pukla tako da nije ona uzrok.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #29 poslato: Jun 09, 2013, 02:26:50 posle podne »

Postoji kanal koji spaja testis i stomak, medjutim obično se tokom života zatvara.... Da li je radjen ultrazvuk stomaka posle drena, nije bilo tečnosti?
nema bolova u stomaku?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #28 poslato: Jun 09, 2013, 02:17:36 posle podne »

Potrebno je uraditi pregled, možda je moguće da se spusti tečnost iz stomaka, od one ciste (?)....
To je i meni palo na pamet,ali ne znam kako,kuda,kakve veze ima tecnost koja nije u crevima (ako je uopste i ostalo te tecnosti) i mokracnim kanalima sa testisima?!

Idem sutra do urologa pa cu videti sta ce mi reci.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #27 poslato: Jun 09, 2013, 01:47:37 posle podne »

Potrebno je uraditi pregled, možda je moguće da se spusti tečnost iz stomaka, od one ciste (?)....
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jun 09, 2013, 11:44:51 pre podne »

Da li imaš pečenje pri mokrenju ili bol u testisima?

Ne boli me pri mokrenju uopste, ni kad oteknu.

Kad mirujem sve je ok,ali cim se prosetam oteknu,tad jedino boli na dodir.

A sinoc sam "provalio" da se to izgleda desi samo u desnoj kesici,tj. u desnom testisu.


p.s evo jutros sve normalno,kao da nije nista bilo,a cim se budem prosetao opet ce da otekne.Kao da se napuni nekom tecnoscu ali bude cvrsto i boli na dodir.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #25 poslato: Jun 09, 2013, 09:02:22 pre podne »

Da li imaš pečenje pri mokrenju ili bol u testisima?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jun 09, 2013, 12:25:08 pre podne »

Brur brz oparavak ti zelim od srca ...
Hvala. :)
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #23 poslato: Jun 09, 2013, 12:23:50 pre podne »

Brur brz oparavak ti zelim od srca ... Idi do urologa na vreme,nemoj da se zezas sa tim da nesto ne krene po zlu,pu pu daleko bilo !
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Jun 08, 2013, 11:47:31 posle podne »

Ne, ne, ne mislim na dren, to je ok, nego kateter, koji ide do besike kroz mokracnu cev, za mokrenje.
Nisam,normalno sam obavljao sve fizioloske potrebe zato mi je ovo cudno i nema mi logike,ne znam otkud.

Kakve veze moze imati cista i slepo crevo sa ovim ne znam?!Na operaciji su uradili to sto jesu,sve je proslo kako treba,a rezultate,otpusnu listu i zapisnik sa operacije sam nosio i kod lekara specijaliste i kod brata koji je direktor urgentnog centra Beograd(Zlatko Loncar) i koji je jedan od boljih hirurga iz svoje oblasti kod nas i oboje su mi rekli da je sve ok i da sad kad budem imao vremena od faksa izvadim i tu drugu cistu,zato me ovo iznenadilo.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #21 poslato: Jun 08, 2013, 11:09:46 posle podne »

Ne, ne, ne mislim na dren, to je ok, nego kateter, koji ide do besike kroz mokracnu cev, za mokrenje.
« Poslednja izmena: Jun 08, 2013, 11:13:06 posle podne od strane Dr Gorana Grkovic » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jun 08, 2013, 10:22:23 posle podne »

Sutra moram opet kod doktora...

Malo neprijatna situacija ali ne znam koliko je ovo normalno,pa ako neko zna nesto o tome neka napise.

Naime,od kad sam operisan,svaki put kad bi malo vise prosetao (Sve od odlaska do wc-a je malo vise) desila bi se jedna neprijatna stvarcica...oteknu mi testisi,tj. desna strana testisa.

Otisao sam malo pre do prodavnice i vratio se,ukupno presao 600 m i eto opet se to desilo.

Desilo mi se prvi put u bolnici kad sam 2 dana posle operacije od dosade i muke od lezanja prosetao nekoliko puta kroz hodnik,a pre toga sam i isao na ultra zvuk i nazad,to je na drugom odeljenju,nekih 500 m ukupno.

Dva dana sam isao do faksa i to se opet desilo,a evo i danas opet,pa sam mislio da odem do urologa,ne znam jel samo umor i oporavak od operacije u pitanju ili nesto trece?!

Nosio si kateter nakon operacije, jel tako?
Da,imao sam dren koji se zapusio,pa je izvadjen,a onda su mi previjali gazu 3-4 puta za 24 sata jer je curilo i dalje.

Palo mi je na pamet da je ostalo te tecnosti,ali sta znam,ne bi trebalo da je rupica od drena zarasla ako bi iz nje curila tecnost.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #19 poslato: Jun 08, 2013, 09:43:39 posle podne »

Sutra moram opet kod doktora...

Malo neprijatna situacija ali ne znam koliko je ovo normalno,pa ako neko zna nesto o tome neka napise.

Naime,od kad sam operisan,svaki put kad bi malo vise prosetao (Sve od odlaska do wc-a je malo vise) desila bi se jedna neprijatna stvarcica...oteknu mi testisi,tj. desna strana testisa.

Otisao sam malo pre do prodavnice i vratio se,ukupno presao 600 m i eto opet se to desilo.

Desilo mi se prvi put u bolnici kad sam 2 dana posle operacije od dosade i muke od lezanja prosetao nekoliko puta kroz hodnik,a pre toga sam i isao na ultra zvuk i nazad,to je na drugom odeljenju,nekih 500 m ukupno.

Dva dana sam isao do faksa i to se opet desilo,a evo i danas opet,pa sam mislio da odem do urologa,ne znam jel samo umor i oporavak od operacije u pitanju ili nesto trece?!

Nosio si kateter nakon operacije, jel tako?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jun 08, 2013, 07:51:46 posle podne »

Ma ludilo,zurka svaki dan. :D
Barem kod tebe u stomaku :D
Jbga, sta sad, resavaj sranja...
To i radim,nego pun djavo ludaka...najvise me nervira kad ne zavisi nesto od mene.Bolje da imam zadatak da pomerim kamion,pa gurao bi ga ako treba godinu dana ali bi ga pomerio,a ovako kad sedis i cekas drugog onda je najgore.

Zovi jednog doktora,pa drugog,pa juri na faks,pa ovo pa ono...ali dobro,prodje sve pa ce i ovo. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 14 upita.