TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 11:34:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc o kupovini Tribulusa.  (Pročitano 3186 puta)
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 15, 2017, 09:07:50 posle podne »

2 godine vezbam da prekidima, 1 godina aktivno, trenizi ne znam bas kako da opisem, ali evo kakav mi je plan
Ponedeljak: Ruke, grudi
Utorak: ledja ramena
Sreda: Noge
Cetvrtak: ruke grudi
Petak: ledja ramena
Subota: noge
Nedelja: odmor
Ishrana mi je iskreno losa..
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 15, 2017, 09:00:42 posle podne »

Tribulus nije "testosteron", već "može" delovati kao "booster" produkcije testostrona u našem telu...

"Plava srca" su metandrostenolon, androgeno-anabolički steroid( AAS), derivat testosterona...dakle, jedno može pozitivno uticati na produkciju našeg "prirodnog testosterona"( naše telo), a drugo je "sintetika" sa nizom neželjenih efekata( prirodna produkcija testa, jetra, aromatizacija i sl.)...

O tribulusu detaljno( GREH JE NE PROČITATI)...  https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/istina-o-tribulusu-mitovi-i-cinjenice

Bolji izgled zavisi pre svega od načina ishrane i treninga, a ne od AAS, ili tribulusa...

Kako se hraniš? Kako ti izgledaju treninzi? Koliko dugo vežbaš?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2017, 08:59:40 posle podne »

U tvoj slučaju nećeš ništa postići tribulusom, to je prirodni stimulans dok je ovo ostalo što pomenjes aas i to nije za poređenje. Tebi su hormoni na maksimumu i bespotrebno ga je kupovati.
Plava srca i slicne stvari ti nikako ne preporučujem to mozes da uradis samo ako si retardiran, iskompleksiran i glup. Mozda je glupo da se ovako izražavam ali jednostavno to jeste tako, bez dugogodišnjeg rada u teretani,iskustva u takmičarskom sportu i takmičenja od kojih ćeš da zivis i da ti plaćaju računa korišćenje aas ne mogu drugacije da okarakterisem.

Trebaš prvo da naucis da treniraš i steknes iskustvo u treningu, da dobro sredis ishrani i stekneš navike oko ishrane jer se ona ne menja za 1 dan, a kasnije mozes da dodas i neke suplemente.
Sačuvana
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2017, 08:54:42 posle podne »

Zelim Tribulus uzeti radi boljeg napredovanja i lepseg izgleda.. Inace do sada sam koristio aktivno Kreatin monohidrat i Gejner
Sačuvana
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2017, 08:53:29 posle podne »

Imam 18 godina, za Tribulus nisam ni znao da postoji,
hteo sam bio da uzmem plava srca, dok se nisam zapricao sa jednim likom iz teretane i preporucio mi je Tribulus kaze da je najzdraviji od svih testosterona.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2017, 08:40:54 posle podne »

Sad, da li se isplati zavisi iz kog razloga bi uzimao tribulus, koliko godina imaš i jel mislis da tribulus uzimaš ovako ili da skidaš sa nečega pa zato?
Sačuvana
Shache
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2017, 08:14:08 posle podne »

Pozdrav, zamolio bi nekog ko je koristio Bugarski Tribulus da mi kaze kakav je, da li se isplati koristiti i gde mogu naruciti originalni Bugarski Tribulus. Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 14 upita.