TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395411 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: Johnnybib

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 07, 2024, 03:29:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 48 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tipovi telesne građe  (Pročitano 18962 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3239


« Odgovor #351 poslato: Mart 24, 2023, 10:34:26 posle podne »

Što se tiče početka primene bitoksa i hijalurona, hijaluron zaista kreću da implementiraju devojke već u periodu srednje škole. Ne znam da li se sećate i čuvenog trenda u Venecueli da se za 18.ti rođendan poklanjaju silikonski implanti.
Ali koja je poenta botoxa sa 18 godina?
Koja je poenta botoxa UOPSTE? ;)
Kada ga ubrizgaju da nemamo mimiku 8) Jeste sarkastično sa moje strane, ali da neko nema bore po meni nije ni normalno. Ja ih imam još od školskih dana, jer sam dosta ispoljavao mimiku i prve sam odmah dobio na čelu. To se inače vezuje za jako emotivne osobe, kada su one izraženije.
Poenta Botoxa je valjda prvo bila u medicinske svrhe, tek kasnije je krenula da se koristi u estetske. Botulinum toksin je pre svega krenuo da se koristi kod spastičnosti mišića, distonije, hiperhidroze... A tek onda u estetske svrhe kada je otkriveno i to dejstvo.
« Poslednja izmena: Mart 24, 2023, 10:36:44 posle podne od strane drAnita Mrdakovic » Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #350 poslato: Mart 24, 2023, 09:31:03 posle podne »

Ja sam za implante,dodatke i korekcije ukoliko je neko imao neku ne daj Bože nesreću pa je to potrebno,kao i neka anomalija,bolest...a da se to radi jer je nekom to dunulo e to mi je van svake pameti.Ali to je moje mišljenje a svako neka radi sa svojim telom šta želi.

Onda se moramo dotaci i ljudi koji treniraju zbog sporta/ zbog zdravlja/zbog izgleda....
Zato sam i ja poceo ovaj sport zbog zdravlja i zdravog nacina zivota.
Mislim da vežbanje je svakako zdravije, pa makar motiv bio i izgled.
Slažem se, Anita. To jeste suština. Vežbanje je uvek zdrava opcija. Razlozi za to nisu toliko bitni.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #349 poslato: Mart 24, 2023, 09:29:26 posle podne »

Pošto ste me zainteresovali pretražila sam koje je vreme poluraspada silikonskih implantata. Ne postoji jasna informacija. Uglavnom u literaturi stoji da im je funkcionalno trajanje u organizmu 10-20 godina i da se posle toga trebaju menjati. Što znači da ni oni nisu večni. 😄
I radioaktivni uranijum se raspadne, što ne bi i silikon ;D ;D ;D
Da,ali nakon koliko godina?I plastika se raspadne nakon 500 godina pa se ipak sad svim silama borimo protiv toga....
I ja sam pokušao da nađem podatke, ali nisam uspeo.
Sada moramo da se borimo i protiv silikonskih implantata, da bismo sačuvali životnu sredinu za bolju budućnost ;D
Vec sam cekao da ce to neko spomenuti.Iskreno sam mislio da ce to biti Dusan. ;D

Nemam nista protiv silikona :D :D
Ja imam.To je prevara.To je isto kao u bodi bildingu recimo neko ne moze izgraditi recimo listove i ugradi silikone.I onda svi vicu to je prevara.A kad zena stavi silikone to je ok...Ili recimo neko ko nema trbusnjake i nacrta sebi trbusnjake svi bi ga ismejali jel tako?A to sto zene crtaju obrve?A sto je jos gore vidao sam i muskarce koji crtaju obrve... ;D ;D ;D

A broj muskaraca u solarijumima? Bolje da ne idemo dalje. :D
To sva sreca pa kod nas ne vidam,osim onih koji su takmicari u bodi bildingu,pa ajde njima jos i progledam kroz prste....a ovi sto ubrizgavaju synthol u svoje telo?To mi dode isto kao i botoks.....
Još gore je sa sintolom. Neki ljudi nemaju granicu sa izlaganjem rizika od uništenja zdravlja.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #348 poslato: Mart 24, 2023, 09:28:19 posle podne »

Šalu na stranu. Valjda neće kod nas neko početi sa takvim trendom. To je najopasnije kada neko od poznatih ličnosti krene. Sve ostalo odradi domino efekat.

Znam da postoje botoks zurke. Kao zene, drugarice, se okupe i rade tretmane...
Ja bih voleo da me neko pozove na tu žurku ;)

Znaci i ti bi menjao nesto? Sta?
Ne bih, Dušane, veruj mi. Samo me interesuje da vidim kako to baš izgleda. Ako završim kurs za botoks i filere, onda mogu ja da im aplikujem na takvoj žurci ;)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #347 poslato: Mart 24, 2023, 09:26:32 posle podne »

Pošto ste me zainteresovali pretražila sam koje je vreme poluraspada silikonskih implantata. Ne postoji jasna informacija. Uglavnom u literaturi stoji da im je funkcionalno trajanje u organizmu 10-20 godina i da se posle toga trebaju menjati. Što znači da ni oni nisu večni. 😄
I radioaktivni uranijum se raspadne, što ne bi i silikon ;D ;D ;D
Da,ali nakon koliko godina?I plastika se raspadne nakon 500 godina pa se ipak sad svim silama borimo protiv toga....
I ja sam pokušao da nađem podatke, ali nisam uspeo.
Sada moramo da se borimo i protiv silikonskih implantata, da bismo sačuvali životnu sredinu za bolju budućnost ;D
Vec sam cekao da ce to neko spomenuti.Iskreno sam mislio da ce to biti Dusan. ;D
Ja se sve vreme suzdržavam ovde na forumu ;D Moja prava ličnost je morala u nekom trenutku da se ispolji ;D ;D ;D

A osecam da nismo jos ni pola videli. :D
To samo uživo 8)
Inače, nadam se da će biti prilike da se svi mi ovde vidimo i uživo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #346 poslato: Mart 24, 2023, 09:23:25 posle podne »

Šalu na stranu. Valjda neće kod nas neko početi sa takvim trendom. To je najopasnije kada neko od poznatih ličnosti krene. Sve ostalo odradi domino efekat.

Znam da postoje botoks zurke. Kao zene, drugarice, se okupe i rade tretmane...
Ja bih voleo da me neko pozove na tu žurku ;)
Da posmatras ili da i tebi stave botoks?
Dobro si me pitao. Mislio sam samo da posmatram. Živo me interesuje kakva je atmosfera ;)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #345 poslato: Mart 24, 2023, 09:22:12 posle podne »

Pošto ste me zainteresovali pretražila sam koje je vreme poluraspada silikonskih implantata. Ne postoji jasna informacija. Uglavnom u literaturi stoji da im je funkcionalno trajanje u organizmu 10-20 godina i da se posle toga trebaju menjati. Što znači da ni oni nisu večni. 😄
Da,ali to je samo zato jer moze ili pocinje da se raspada a ne totalno raspadanje.Ja mislim da za to treba puno vise vremena.Ne tvrdim,mislim.
Pretpostavljam da je tako ali zvaničnog podatka nema...
Nisam ni ja nasao,cak sam pitao i neke doktore koje se bave time ni oni nisu znali da kazu ni priblizno.
Znaće se za sto, dvesta godina, kada počnu da iskopavaju ;D ;D ;D

Naredne civilazije ...sve izumrlo....nigde nista, silikon iskopaju :D
Arheološki lokalitet- Silikonski grad ;D
Znas da u americi postoji silicon valley? ;D
Znam, naravno. Tamo u Silikonskoj dolini, za jedno 500 godina, ima da vrvi od arheoloških iskopavanja ;D
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #344 poslato: Mart 24, 2023, 09:19:56 posle podne »

Pošto ste me zainteresovali pretražila sam koje je vreme poluraspada silikonskih implantata. Ne postoji jasna informacija. Uglavnom u literaturi stoji da im je funkcionalno trajanje u organizmu 10-20 godina i da se posle toga trebaju menjati. Što znači da ni oni nisu večni. 😄
I radioaktivni uranijum se raspadne, što ne bi i silikon ;D ;D ;D
Da,ali nakon koliko godina?I plastika se raspadne nakon 500 godina pa se ipak sad svim silama borimo protiv toga....
I ja sam pokušao da nađem podatke, ali nisam uspeo.
Sada moramo da se borimo i protiv silikonskih implantata, da bismo sačuvali životnu sredinu za bolju budućnost ;D
Vec sam cekao da ce to neko spomenuti.Iskreno sam mislio da ce to biti Dusan. ;D

Nemam nista protiv silikona :D :D
Ja imam.To je prevara.To je isto kao u bodi bildingu recimo neko ne moze izgraditi recimo listove i ugradi silikone.I onda svi vicu to je prevara.A kad zena stavi silikone to je ok...Ili recimo neko ko nema trbusnjake i nacrta sebi trbusnjake svi bi ga ismejali jel tako?A to sto zene crtaju obrve?A sto je jos gore vidao sam i muskarce koji crtaju obrve... ;D ;D ;D
Dostigli smo vrh na evolutivnoj lestvici :) Sve može da se isfejkuje, da se izrazim stručno ;D ;D ;D Mogu da opravdam iscrtavanje obrva, samo ako neko genetski nema obrve. To se može desiti. A drugo ne mogu da razumem.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #343 poslato: Mart 24, 2023, 09:17:18 posle podne »

Pošto ste me zainteresovali pretražila sam koje je vreme poluraspada silikonskih implantata. Ne postoji jasna informacija. Uglavnom u literaturi stoji da im je funkcionalno trajanje u organizmu 10-20 godina i da se posle toga trebaju menjati. Što znači da ni oni nisu večni. 😄
Da,ali to je samo zato jer moze ili pocinje da se raspada a ne totalno raspadanje.Ja mislim da za to treba puno vise vremena.Ne tvrdim,mislim.
Pretpostavljam da je tako ali zvaničnog podatka nema...
Nisam ni ja nasao,cak sam pitao i neke doktore koje se bave time ni oni nisu znali da kazu ni priblizno.
Znaće se za sto, dvesta godina, kada počnu da iskopavaju ;D ;D ;D

Naredne civilazije ...sve izumrlo....nigde nista, silikon iskopaju :D
I to po obliku ili serijskom broju ce ondasnji arheolozi utvrdivati koliko godina je staro telo koje su iskopali... ;D ;D ;D
Dobra ideja. Nove metode za utvrđivanje starosti skeleta u arheologiji :)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #342 poslato: Mart 24, 2023, 09:16:22 posle podne »

Što se tiče početka primene bitoksa i hijalurona, hijaluron zaista kreću da implementiraju devojke već u periodu srednje škole. Ne znam da li se sećate i čuvenog trenda u Venecueli da se za 18.ti rođendan poklanjaju silikonski implanti.
Ali koja je poenta botoxa sa 18 godina?
Koja je poenta botoxa UOPSTE? ;)
Kada ga ubrizgaju da nemamo mimiku 8) Jeste sarkastično sa moje strane, ali da neko nema bore po meni nije ni normalno. Ja ih imam još od školskih dana, jer sam dosta ispoljavao mimiku i prve sam odmah dobio na čelu. To se inače vezuje za jako emotivne osobe, kada su one izraženije.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5975


« Odgovor #341 poslato: Mart 24, 2023, 09:13:15 posle podne »

Ja sam za implante,dodatke i korekcije ukoliko je neko imao neku ne daj Bože nesreću pa je to potrebno,kao i neka anomalija,bolest...a da se to radi jer je nekom to dunulo e to mi je van svake pameti.Ali to je moje mišljenje a svako neka radi sa svojim telom šta želi.
Naravno da je tako. Samo lekari bi trebali da skreću pažnju kad nešto već izmakne kontroli. Ipak nekad ljudi treba da se usmeravaju, mislim da i tolerancija treba imati granice.
Tako je. Stalno se mora podsticati razvoj svesti o zdravom životu.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3239


« Odgovor #340 poslato: Mart 23, 2023, 08:28:06 posle podne »

Ja sam za implante,dodatke i korekcije ukoliko je neko imao neku ne daj Bože nesreću pa je to potrebno,kao i neka anomalija,bolest...a da se to radi jer je nekom to dunulo e to mi je van svake pameti.Ali to je moje mišljenje a svako neka radi sa svojim telom šta želi.

Onda se moramo dotaci i ljudi koji treniraju zbog sporta/ zbog zdravlja/zbog izgleda....
Zato sam i ja poceo ovaj sport zbog zdravlja i zdravog nacina zivota.
Mislim da vežbanje je svakako zdravije, pa makar motiv bio i izgled.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27447


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #339 poslato: Mart 23, 2023, 08:39:34 pre podne »

Ja sam za implante,dodatke i korekcije ukoliko je neko imao neku ne daj Bože nesreću pa je to potrebno,kao i neka anomalija,bolest...a da se to radi jer je nekom to dunulo e to mi je van svake pameti.Ali to je moje mišljenje a svako neka radi sa svojim telom šta želi.

Onda se moramo dotaci i ljudi koji treniraju zbog sporta/ zbog zdravlja/zbog izgleda....
Zato sam i ja poceo ovaj sport zbog zdravlja i zdravog nacina zivota.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27447


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #338 poslato: Mart 23, 2023, 08:38:43 pre podne »

Šalu na stranu. Valjda neće kod nas neko početi sa takvim trendom. To je najopasnije kada neko od poznatih ličnosti krene. Sve ostalo odradi domino efekat.

Znam da postoje botoks zurke. Kao zene, drugarice, se okupe i rade tretmane...
Ja bih voleo da me neko pozove na tu žurku ;)

Znaci i ti bi menjao nesto? Sta?
Mozda bi samo prisustvovao.... ;D ;D ;D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27447


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #337 poslato: Mart 23, 2023, 08:38:17 pre podne »

Pošto ste me zainteresovali pretražila sam koje je vreme poluraspada silikonskih implantata. Ne postoji jasna informacija. Uglavnom u literaturi stoji da im je funkcionalno trajanje u organizmu 10-20 godina i da se posle toga trebaju menjati. Što znači da ni oni nisu večni. 😄
I radioaktivni uranijum se raspadne, što ne bi i silikon ;D ;D ;D
Da,ali nakon koliko godina?I plastika se raspadne nakon 500 godina pa se ipak sad svim silama borimo protiv toga....
I ja sam pokušao da nađem podatke, ali nisam uspeo.
Sada moramo da se borimo i protiv silikonskih implantata, da bismo sačuvali životnu sredinu za bolju budućnost ;D
Vec sam cekao da ce to neko spomenuti.Iskreno sam mislio da ce to biti Dusan. ;D

Nemam nista protiv silikona :D :D
Ja imam.To je prevara.To je isto kao u bodi bildingu recimo neko ne moze izgraditi recimo listove i ugradi silikone.I onda svi vicu to je prevara.A kad zena stavi silikone to je ok...Ili recimo neko ko nema trbusnjake i nacrta sebi trbusnjake svi bi ga ismejali jel tako?A to sto zene crtaju obrve?A sto je jos gore vidao sam i muskarce koji crtaju obrve... ;D ;D ;D

A broj muskaraca u solarijumima? Bolje da ne idemo dalje. :D
To sva sreca pa kod nas ne vidam,osim onih koji su takmicari u bodi bildingu,pa ajde njima jos i progledam kroz prste....a ovi sto ubrizgavaju synthol u svoje telo?To mi dode isto kao i botoks.....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 48 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 14 upita.