TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395435 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 02:01:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem sa rucnim zglobovima  (Pročitano 5202 puta)
Maleee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2012, 11:31:49 pre podne »

Pozdrav svima !

Imam problem vec od leta sa desnim rucnim zglobom (ponekad i levi , ali u odnosu na desni on je odlican) . Taj desni zglob ume bas da me boli kada pokusam da uradim sklek , na nesto kada ocu da se oslonim itd . Taj problem se javio od leta i resio sam da odem kod pedijatra da me negde uputi . Otisao sam prvo kod ortopeda gde sam snimio desni rucni zglob , medjutim na njemu nista nisu videli sem neke cisticne promene (sto se ne nalazi u predelu bola i ne predstavlja nikakvu opasnost) . Zatim sam uradio analize koje mi je trazio specijalista i svi su dobri sem reuma faktor (Fibrinogen 2,6 ; CRP 0.2 ; SE 4.0 LE 6,9 ; Hg 149 ; Tr 280 ; i Reuma Faktor 118,5) . Rekli su mi da to nista nije strasno sto je malo visok i da odem za svaki slucaj kod reumatologa . Juce kad sam bio , specijalista mi rece da malo povisen RF(118,5) ima grupa ljudi i da ne predstavlja neki problem . Sto se tice samog rucnog zgloba , sira mi je obojnica nego sto treba pa mi nije toliko stabilna saka pa zato dolazi do takvih bolova . Dakle , nisu me uputili kako da se resim tog bola nego me ostavise da se mucim :D . Mislio sam da je mozda do ishrane jer se lose hranim pa samim tim su mi i kosti slabe . Ako moze neko ko je dovoljno strucan , da mi kaze da li da radim vezbe sa tim zglobom i jos nesto ako je potrebno . Zeljan sam treninga jer sam ranije trenirao , cak od leta sam hteo da pocnem opet da treniram al me spreci ovaj bangavi zglob :D . Hvala svakom ko pokusa da pomogne :P .
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 13 upita.