TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395479 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 07:22:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Robert - PANSPORT TEAM  (Pročitano 75868 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #360 poslato: Oktobar 20, 2013, 02:13:01 posle podne »

Uf jebo te, ja sam 5 cm nizi od tebe,ali nemam tolike ekstremitete :D Jako je tesko pakovati na toj duzini masu i pratiti oblike,ali bice, samo easy :D Napakovao si 17-18 odlicnih kg, da napakujes jos par dobrih kg bice do jajca. Samo cepaj :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #359 poslato: Oktobar 20, 2013, 02:06:27 posle podne »

Zato sam i prvi koji će nekom ektomorfu reći, kada čujem "ne mogu da se ugojim štagod/kolikogod da jedem", da proba da jede barem 400 g pirinča i/ili ovsenih dnevno, i to u kontinuitetu, pa da vidimo da li neće makar malo mrdnuti sa tačke zastoja. :)

Ja gutam i po 2-3 kašike maslinovog dnevno, a ne bežim ni od mleka(3-4 dcl dnevno). Slobodno pijem slatku tursku sa mlekom ili nes 3 u 1... U suštini, gledam da pod obaveznim ispoštujem "bazu" - 600 g pirinča(ili 300 g pirinač + 300 g ovsene), 500 g mesa, dozer wheya  i 2-3 kašike maslinovog ulja dnevno, a onda preko toga guram šta god stignem.

192 cm/85-6 kg(pre oko 4 god imao sam, verovali ili ne, 68 kg). Izuzetno dugački ekstremiteti. :D

« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2013, 02:08:36 posle podne od strane Robert » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #358 poslato: Oktobar 20, 2013, 01:34:07 posle podne »

UF bro,ja da unosim 600 gr cistog pirinca dnevno, ne bi bilo dobro :) Bio bih mastan i voden, mene vec 200 gr hidrata krecu da maste :) Pa pretpostavljao sam da je vec dobrani unos hrane, i da je i nemoguce raditi klasicni bulking, jer si tipican ektomorf, ali si dobar primer da se i genetika i sve nedace pobedjuju ,i da i ektomorfi mogu zalaganjem i krvavim radom dobro napredovati :) Keep goin` Kolko si ono visok i trenutno tezak ? Bas imas dugacke ekstremitete jbt :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #357 poslato: Oktobar 20, 2013, 01:31:25 posle podne »

Ako ti kažem da ja samo za održavanje kilaže unosim 600 g čistog pirinča dnevno, onda mislim da ti se stvari kristališu... :D Maltene i da mi je nemoguće da radim klasičan bulking jer ne mogu napraviti takav kalorijski suficit(ne mogu pojesti toliko hrane a da mogu normalno da funkcionišem). Navikao sam se na ovaj režim sporog napretka. Uostalom, i može mi se tako, pošto nemam visoke ciljeve. Volim redovno da treniram, lepo se hranim i da konstantno budem u pristojnoj formi. To je sve što želim i što upravo i činim već godinama. :)


Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #356 poslato: Oktobar 20, 2013, 12:56:58 posle podne »

Vidim da si oduvek isao lagano lean masom, i da postepeno lepis kvalitet na sebe..elem jesi razmisljao nekad da ides old school bulking suficitiom od 10tak kg i da probas tako da se izrezes,da vidis kako bi to ispalo ? Ili jednostavno kilaza nece pa nece,posto si ektomorf ? Znam kolko truda i rada treba tu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #355 poslato: Oktobar 19, 2013, 10:03:13 posle podne »

Odličan napredak! Po meni na onoj slici iz teretane od napred izgledaš dominantno i velik u odnosu na pre.
Tu je na delu i Shock Therapy pumpa. :)


U suštini, kao verovatno i mnogima, trening fotke su mi mnogo, mnogo bolje nego fotke koje bih napravio u ostalim delovima dana. Na treningu sam baš napumpan, tvrd i vaskularan, a ostatak dana budem mekan(čak izrazito mekan) i manjih obima. :D
Boga mi odlican. :)
Hvala. :) U suštini, manje-više, to je to. To je nešto čime sam zadovoljan i gde se pronalazim. Neće tu biti još mnogo promena u budućnosti. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #354 poslato: Oktobar 19, 2013, 09:49:09 posle podne »

Boga mi odlican. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #353 poslato: Oktobar 19, 2013, 09:23:40 posle podne »

Odličan napredak! Po meni na onoj slici iz teretane od napred izgledaš dominantno i velik u odnosu na pre.Napredak u odnosu na ranije je izuzetno vidljiv,bravo!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #352 poslato: Oktobar 19, 2013, 07:42:29 posle podne »

Wooow, dugo me nije bilo na temi. :D Ali, naravno, to ne znači da ne treniram. Redovno se trenira. Rob sam dobre forme tokom cele godine, pa je napredak malčice ograničen, ali se ne žalim jer sam zapravo sa formom tu negde gde i želim biti. :) Nema fotki nogu zbog pravila foruma da se ne postavljaju slike u gaćicama(osim ako nije reč o takmičarima), ali se rade i noge i uopšte ne izgledaju loše(barem butine, listovi zaostaju i dalje). Šorceve ne nosim, samo trenerke i 3/4 pantalone, tako da ne mogu ni tako fotkati noge(videli bi se samo retardiranii listovi). :D

Sve fotke su taze, iz prethodnih nedelju-dve. Trenutno sam na planiranom jednonedeljnom odmoru od treninga, i baš prija. U teretanu opet od ponedeljka. Pozdrav od Vašeg ektomorfa. :D





Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #351 poslato: Februar 10, 2013, 07:40:06 posle podne »

Ne sumnjam ja da ćeš to uspeti da ostvariš kad tad.Do tada samo vežbaj i biće to super.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #350 poslato: Februar 10, 2013, 07:25:09 posle podne »

Ipak sam, za sada, odustao o onome o čemu smo pričali, Zoli. Em sam imao finansijske poteškoće, em sam skontao da ću u to vreme verovatno biti na sajmu u Nemačkoj.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #349 poslato: Februar 10, 2013, 06:23:00 posle podne »

Veoma vidljiv napredak na bolje.Masa je tu a kad se to još posle lepo izreže biće super.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #348 poslato: Februar 10, 2013, 11:06:23 pre podne »

Naravno da sam izgubio na definiciji, to je normalna stvar u ovoj fazi. Uostalom, kao ektomorf, tj. osoba koja može da smrša u rekordnom roku, i ne brinem o tome. :D

Ne grešiš, biće fotki iz svih  poza, ali zar to već nisam rekao? :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #347 poslato: Februar 10, 2013, 04:50:42 pre podne »

on stalno potencira taj fitnes izgled, a sve je veci i veci. To naravno nije nista lose, tako i treba. Ali mislim da gubi na definiciji malo. Treba da izbaci fotke iz svih poza, mozda gresim.  :)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #346 poslato: Februar 10, 2013, 04:43:44 pre podne »

Sa tol'kom rucerdom ,tesko da ce biti manekenski izgled :P
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 27 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 15 upita.