TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395656 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 03:23:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 39 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Glad i bes su povezani  (Pročitano 19786 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #159 poslato: Avgust 29, 2022, 09:49:42 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

E, to je jedan od retkih suplemenata koji nisam probao!
Mislim da bi trebalo da probaš. Jeste da su ukusi različiti, ali mislim da bi ti se svidelo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #158 poslato: Avgust 29, 2022, 09:45:33 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

Pa zavisi.. Ja na primer mogu pojesti celu kantu koliko je ukusno.
Kvalitet super ali ukus je zaista Fantastičan.
U ponudi Pansporta naravno 💪
Slažem se sa tobom. Ima situacija kada pojedem i veću količinu. Nekada ne možemo da se zaustavimo :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #157 poslato: Avgust 29, 2022, 05:43:17 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

Pa zavisi.. Ja na primer mogu pojesti celu kantu koliko je ukusno.
Kvalitet super ali ukus je zaista Fantastičan.
U ponudi Pansporta naravno 💪
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16771


« Odgovor #156 poslato: Avgust 29, 2022, 11:22:18 pre podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

E, to je jedan od retkih suplemenata koji nisam probao!
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #155 poslato: Avgust 27, 2022, 08:07:55 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #154 poslato: Avgust 26, 2022, 11:10:39 posle podne »

Od svega se danas može napraviti kaša. Meni su i ovi proteinski pudinzi super zamena za proteinski šejk.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #153 poslato: Avgust 26, 2022, 09:01:00 posle podne »

Meni su nekako kaše omiljeni je, da je više gusta hrana. Tu je bitan i subjektivni doživljaj jela. Ja napravim malo kašasti je, da mi ne bude skroz tečan obrok i onda znam da sam jela. Svakako kao užinu koristim i tečne proteine i smutijeve, ceđene sokove...
Ja i kasu i proteine i smoothie uvek pravim gusto da imam osecaj da sam jeo a ne samo popio nesto. ;)
Slažem se. I konzistencija mnogo utiče na naš osećaj kvaliteta obroka.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #152 poslato: Avgust 25, 2022, 01:40:59 posle podne »

Meni su nekako kaše omiljeni je, da je više gusta hrana. Tu je bitan i subjektivni doživljaj jela. Ja napravim malo kašasti je, da mi ne bude skroz tečan obrok i onda znam da sam jela. Svakako kao užinu koristim i tečne proteine i smutijeve, ceđene sokove...
Ja i kasu i proteine i smoothie uvek pravim gusto da imam osecaj da sam jeo a ne samo popio nesto. ;)
E vaš to. To automatski više prija organizmu i lepo reguliše sitosti.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27523


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #151 poslato: Avgust 25, 2022, 12:22:03 posle podne »

Negativne emocije traže neko zadovoljstvo, ako ne možemo da nađemo način da rešimo frustrajuću situaciju da bismo postigli zadovoljenje, tražimo ga na drugu stranu -najčešće hranjenje. Ima slučajeva gde osobe pod dejstvom stresa ne mogu jesti ali imaju neki svoj način pražnjenja ili zadovoljenja.

Jedna ista osoba pod odredjenim stresom ne jede dok se pod drugim prejeda....
Ja jedem kao i bez stresa.Jednostavno sam navikao da mi je za dostizanje cilja potrebno da pojedem x kolicinu hrane i to na svaka 2-3 sata,svidelo se to meni ili ne,i godinama sam vec stekao to da ga jedem bez problema,bilo da sam nervozan ili ne,bilo da je leto ili zima.Naravno desi se ponekda da nesto u tom trenutku ne mogu,onda bacim u blender i popijem to kao smoothie,pa makar su to pilece grudi. ;)
Dobra ideja. Najlakše je sve pojesti u formi neke kaše ili smutija :)

Dobro je sa strane da ces na lak i brz nacin uneti potrebne namirnice, nije dobar jer je kapiram ljudskoj vilici potrebno da vezba :)
I ovde ima istine. Nekad nam smutiji budu samo prazne kalorije, većini ne mogu da zamene obrok tako da samo na kratko zavaraju glad.
Zavisi sta sve stavis u smoothie.Recimo kod tezeg treninga kao sto su noge ili leda ja napravim takav smoothie kao da sam pojeo 3 obroka odjednom toliko sam sit.

To ti bude prvi obrok nakon proteina posle treninga ili?
Posle treninga ili za uzinu.Ja i protein stavim u smoothie,ovsene,kikiriki puter,bananu,med i nesto od voca sto mi je pri ruci.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Auh, znaci bas svega. :D
Mora se,treba snaga za velike kilaze. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27523


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #150 poslato: Avgust 25, 2022, 12:21:30 posle podne »

Meni su nekako kaše omiljeni je, da je više gusta hrana. Tu je bitan i subjektivni doživljaj jela. Ja napravim malo kašasti je, da mi ne bude skroz tečan obrok i onda znam da sam jela. Svakako kao užinu koristim i tečne proteine i smutijeve, ceđene sokove...
Ja i kasu i proteine i smoothie uvek pravim gusto da imam osecaj da sam jeo a ne samo popio nesto. ;)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #149 poslato: Avgust 24, 2022, 09:25:13 posle podne »

Koje aparate koristite i da li ste zadovoljni?
Ja recimo ne koristrim aparate. Obično samo promešam određene sastojke i to je sve. Bude gušće, što i volim i to je to.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #148 poslato: Avgust 24, 2022, 09:23:12 posle podne »

Meni su nekako kaše omiljeni je, da je više gusta hrana. Tu je bitan i subjektivni doživljaj jela. Ja napravim malo kašasti je, da mi ne bude skroz tečan obrok i onda znam da sam jela. Svakako kao užinu koristim i tečne proteine i smutijeve, ceđene sokove...
Slažem se. Taj vizuelni doživljaj da je potrebna veća gustina obroka da omogući sitost.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16771


« Odgovor #147 poslato: Avgust 23, 2022, 08:33:25 posle podne »

Koje aparate koristite i da li ste zadovoljni?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16771


« Odgovor #146 poslato: Avgust 23, 2022, 08:33:00 posle podne »

Negativne emocije traže neko zadovoljstvo, ako ne možemo da nađemo način da rešimo frustrajuću situaciju da bismo postigli zadovoljenje, tražimo ga na drugu stranu -najčešće hranjenje. Ima slučajeva gde osobe pod dejstvom stresa ne mogu jesti ali imaju neki svoj način pražnjenja ili zadovoljenja.

Jedna ista osoba pod odredjenim stresom ne jede dok se pod drugim prejeda....
Ja jedem kao i bez stresa.Jednostavno sam navikao da mi je za dostizanje cilja potrebno da pojedem x kolicinu hrane i to na svaka 2-3 sata,svidelo se to meni ili ne,i godinama sam vec stekao to da ga jedem bez problema,bilo da sam nervozan ili ne,bilo da je leto ili zima.Naravno desi se ponekda da nesto u tom trenutku ne mogu,onda bacim u blender i popijem to kao smoothie,pa makar su to pilece grudi. ;)
Dobra ideja. Najlakše je sve pojesti u formi neke kaše ili smutija :)

Dobro je sa strane da ces na lak i brz nacin uneti potrebne namirnice, nije dobar jer je kapiram ljudskoj vilici potrebno da vezba :)
I ovde ima istine. Nekad nam smutiji budu samo prazne kalorije, većini ne mogu da zamene obrok tako da samo na kratko zavaraju glad.
Zavisi sta sve stavis u smoothie.Recimo kod tezeg treninga kao sto su noge ili leda ja napravim takav smoothie kao da sam pojeo 3 obroka odjednom toliko sam sit.

To ti bude prvi obrok nakon proteina posle treninga ili?
Posle treninga ili za uzinu.Ja i protein stavim u smoothie,ovsene,kikiriki puter,bananu,med i nesto od voca sto mi je pri ruci.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Auh, znaci bas svega. :D
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #145 poslato: Avgust 22, 2022, 10:58:41 posle podne »

Meni su nekako kaše omiljeni je, da je više gusta hrana. Tu je bitan i subjektivni doživljaj jela. Ja napravim malo kašasti je, da mi ne bude skroz tečan obrok i onda znam da sam jela. Svakako kao užinu koristim i tečne proteine i smutijeve, ceđene sokove...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 39 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 14 upita.