TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 09:44:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 39 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Glad i bes su povezani  (Pročitano 19796 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16771


« Odgovor #174 poslato: Septembar 13, 2022, 07:10:24 posle podne »

Mozda bi ti pomoglo da ti spremi ta osoba u koju imas poverenja i znas da zna,moze,ume da napravi ukusnu hranu od morskih plodova,ili kao sto sam ja prvi put probao je bilo da sam ga napravio kao spagete,jelo koji obozavam,samo umesto mlevenog mesa sam stavio morske plodove.To mi je bio prvi kontakt sa morskim plodovima,od onda sam ih jeo i posebno i drugacije pripremljeno i mogu ti reci da mi se svida.
Dobro. To mi je jasno da treba prvi put da bude spremljeno od strane nekog ko to dobro radi. Hvala na podršci, ali ipak to ne bih jeo. Jednostavno, ja sam odrastao u području gde nema tih plodova i uvek sam za nešto konkretnije. Recimo prase na ražnju 8)

A tek ja.....ali zavisi i do coveka. ja pustim sebe da se iznenadim sa necim novim, pa kako ispalo. :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27546


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #173 poslato: Septembar 04, 2022, 10:35:54 pre podne »

Mozda bi ti pomoglo da ti spremi ta osoba u koju imas poverenja i znas da zna,moze,ume da napravi ukusnu hranu od morskih plodova,ili kao sto sam ja prvi put probao je bilo da sam ga napravio kao spagete,jelo koji obozavam,samo umesto mlevenog mesa sam stavio morske plodove.To mi je bio prvi kontakt sa morskim plodovima,od onda sam ih jeo i posebno i drugacije pripremljeno i mogu ti reci da mi se svida.
Dobro. To mi je jasno da treba prvi put da bude spremljeno od strane nekog ko to dobro radi. Hvala na podršci, ali ipak to ne bih jeo. Jednostavno, ja sam odrastao u području gde nema tih plodova i uvek sam za nešto konkretnije. Recimo prase na ražnju 8)
Probaj recimo onda morske plodove na raznju,mozda ti se i svidi.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #172 poslato: Septembar 02, 2022, 09:11:21 posle podne »

Mozda bi ti pomoglo da ti spremi ta osoba u koju imas poverenja i znas da zna,moze,ume da napravi ukusnu hranu od morskih plodova,ili kao sto sam ja prvi put probao je bilo da sam ga napravio kao spagete,jelo koji obozavam,samo umesto mlevenog mesa sam stavio morske plodove.To mi je bio prvi kontakt sa morskim plodovima,od onda sam ih jeo i posebno i drugacije pripremljeno i mogu ti reci da mi se svida.
Dobro. To mi je jasno da treba prvi put da bude spremljeno od strane nekog ko to dobro radi. Hvala na podršci, ali ipak to ne bih jeo. Jednostavno, ja sam odrastao u području gde nema tih plodova i uvek sam za nešto konkretnije. Recimo prase na ražnju 8)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27546


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #171 poslato: Septembar 02, 2022, 08:57:32 pre podne »

Mozda bi ti pomoglo da ti spremi ta osoba u koju imas poverenja i znas da zna,moze,ume da napravi ukusnu hranu od morskih plodova,ili kao sto sam ja prvi put probao je bilo da sam ga napravio kao spagete,jelo koji obozavam,samo umesto mlevenog mesa sam stavio morske plodove.To mi je bio prvi kontakt sa morskim plodovima,od onda sam ih jeo i posebno i drugacije pripremljeno i mogu ti reci da mi se svida.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #170 poslato: Septembar 01, 2022, 08:56:28 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

E, to je jedan od retkih suplemenata koji nisam probao!
Mislim da bi trebalo da probaš. Jeste da su ukusi različiti, ali mislim da bi ti se svidelo.

Kao sto napisah- sad cu morati da probam :D
Tebi je lakše :) Ovo je slatkiš. A ja ne mogu da se nakanim sa morskim plodovima ;D
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #169 poslato: Septembar 01, 2022, 08:45:49 posle podne »

Da ali ako već mi se jede veća količina bolje da je to taj puding od proteina nego onaj obični.
Naravno. To se podrazumeva. Zna se da je sastav neuporedivo bolji kod proteinskog pudinga.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3302


« Odgovor #168 poslato: Avgust 31, 2022, 06:50:20 posle podne »

I ja ih jedem u većim količinama bez griže savesti. 😁
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #167 poslato: Avgust 31, 2022, 12:58:19 posle podne »

Kod mene je problem što je tu bilo uvek više porcija 😉
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27546


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #166 poslato: Avgust 31, 2022, 12:57:12 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

Pa zavisi.. Ja na primer mogu pojesti celu kantu koliko je ukusno.
Kvalitet super ali ukus je zaista Fantastičan.
U ponudi Pansporta naravno 💪

Mozes li postaviti link i ukus? :D Sad se mora probati!

https://www.pansport.rs/proteini/protein-pudding?sku=504
Po jednoj porciji imas 30 g proteina sto je super.Jedes slatko bez grize savesti. ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16771


« Odgovor #165 poslato: Avgust 30, 2022, 07:52:59 posle podne »

Ja odmah automatski od svega jedem duplu kolicinu,posto smatram da kao i za lekove tako i ti preparati su smisljeni za prosecnog coveka od 70-80 kg,a posto ja imam 123-125kg telesnu tezinu i potrebna mi je veci broj kalorija zbog specificnosti mog sporta ja uvek koristim duplu dozu,sto opet ne preporucujem svakom,ali meni tako radi vec godinama. ;)

Skroz je opravdan argument :D Sto bi se reklo- mjerodavan.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16771


« Odgovor #164 poslato: Avgust 30, 2022, 07:52:21 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

E, to je jedan od retkih suplemenata koji nisam probao!
Mislim da bi trebalo da probaš. Jeste da su ukusi različiti, ali mislim da bi ti se svidelo.

Kao sto napisah- sad cu morati da probam :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16771


« Odgovor #163 poslato: Avgust 30, 2022, 07:51:45 posle podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

Pa zavisi.. Ja na primer mogu pojesti celu kantu koliko je ukusno.
Kvalitet super ali ukus je zaista Fantastičan.
U ponudi Pansporta naravno 💪

Mozes li postaviti link i ukus? :D Sad se mora probati!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27546


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #162 poslato: Avgust 30, 2022, 12:41:00 posle podne »

Ja odmah automatski od svega jedem duplu kolicinu,posto smatram da kao i za lekove tako i ti preparati su smisljeni za prosecnog coveka od 70-80 kg,a posto ja imam 123-125kg telesnu tezinu i potrebna mi je veci broj kalorija zbog specificnosti mog sporta ja uvek koristim duplu dozu,sto opet ne preporucujem svakom,ali meni tako radi vec godinama. ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #161 poslato: Avgust 30, 2022, 11:55:51 pre podne »

Da ali ako već mi se jede veća količina bolje da je to taj puding od proteina nego onaj obični.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3302


« Odgovor #160 poslato: Avgust 30, 2022, 08:41:36 pre podne »

E da. Kod proteinskog pudinga je takva konzistencija da dobro utiče na osećaj sitosti, naravno pored svog dobrog sastava.

Pa zavisi.. Ja na primer mogu pojesti celu kantu koliko je ukusno.
Kvalitet super ali ukus je zaista Fantastičan.
U ponudi Pansporta naravno 💪
To je i meni nekad problem, stvarno su preukusni i teško je ograničiti se na jedan.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 39 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 14 upita.