TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395656 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 02:09:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 39 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Glad i bes su povezani  (Pročitano 19782 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27523


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #234 poslato: Oktobar 10, 2022, 01:22:10 posle podne »

Me znam za vas ali meni lično slatko prija ako želim zaspati.
Ne mislim na torte i kolače već čisto malo proteina sa mlekom.

To je ok. Ja pricam o cokoladama i bombonama. :D Izrazita zelja...
Da,znam na sta si mislio,Ja ga i onda izrazito menjam sa zdravom varijantom. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27523


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #233 poslato: Oktobar 10, 2022, 01:20:59 posle podne »

Uvek utiče na san, prosto organizmu treba više vremena da se opusti i umiri zarad spavanja. Još ako se jede, što i treba, posle treninga onda se to vreme spavanja dodatno produžava .

A tesko se i zaspi....
Ja mislim da meni glava jos ni ne dotakne jastuk ja vec spavam. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27523


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #232 poslato: Oktobar 10, 2022, 01:20:11 posle podne »

Me znam za vas ali meni lično slatko prija ako želim zaspati.
Ne mislim na torte i kolače već čisto malo proteina sa mlekom.
I meni isto i kao sto sam vec i napisao negde ja osim sto mesam protein sa mlekom ili vodom,ja cesto pomesam i sa Ella sirom i to me totalno zasiti,dok recimo sejk sa mlekom mogu popiti kad sam vec pun.Ja ne verujem u sejkove umesto obroka.Posle obroka,da.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #231 poslato: Oktobar 10, 2022, 11:18:13 pre podne »

Pošto se vežbanjem oslobađaju hormoni i neurotransmiteri koji pozitivno utiču na raspoloženje nije ni čudo što se mnogi opredeljuju za jutarnje vežbanje.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #230 poslato: Oktobar 09, 2022, 09:14:50 posle podne »

Mnogo puta sam u 5 ujutru. Na primer pre dežurstva odradim trening i ceo dan mi bude lakši posle. Ali svakako mislim da je to prerano. Neki ljudi u sklopu posla znam da treniraju oko 6-7h ujutru, tako da ima i toga.
Jeste rano, ali važno je da tebi to odgovara i da ti pozitivno utiče na predstojeći radni dan. A i ja viđam mnogo ljudi koji ujutru treniraju, pre posla. I kada nekada odem u 7h ujutru viđam ljude u teretani.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #229 poslato: Oktobar 09, 2022, 03:32:15 posle podne »

Mnogo puta sam u 5 ujutru. Na primer pre dežurstva odradim trening i ceo dan mi bude lakši posle. Ali svakako mislim da je to prerano. Neki ljudi u sklopu posla znam da treniraju oko 6-7h ujutru, tako da ima i toga.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #228 poslato: Oktobar 08, 2022, 09:01:38 posle podne »

Baš kao što je Dušan rekao svako iz nekog razloga ima drugačije vreme treninga iako se smatra kasnim ili preranim. Nekako vreme od 22-06h je vreme za spavanje i smatram da bi u tom periodu zaista trebalo izbegavati trening zbog prirodnog bioritam. Ali nekad okolnosti su drugačije pa čak i tad treniramo.
Anita, jesi ti nekada trenirala uveče kasno ili ujutru? Ja najranije oko 7h ujutru, a najkasnije do 19h završim trening. Nikada kasno uveče nisam imao treninge.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #227 poslato: Oktobar 08, 2022, 08:59:33 posle podne »

Oprostite drustvo, ali ja volim sve. I slatkise, i burek, i pljesku, itd, itd. Ali da, neke stvari se ipak moraju ispratiti. :)
]
I ja,ali ako vec moram izabrati sa cim najvise puta gresim to su slatkisi.Nije neka velika kolicina u pitanju,ali opet,najcesce zazelim nesto slatko.
Dobro ja kuci napravim na rostilju pljesku od pileceg mesa sto sam ja uzgojio tako da znam od cega je.Pojedem ga sa lukom i Servivitinom sosom od barbecuea ili sad sam uzeo garlic i herbs.Pa da probam i sa time.

je l ti se uvek jede ili te napadne zelja uvece rped spavanje?
Meni se uvek jede,ali najvise posle treninga!!!

Da, tacno kao i meni. A posto ja treniram uvece, onda me pukne tacno rped spavanje.
Posto ja nikad ne treniram uvece, interesuje me koliko vremena prodje od treninga dok ne odes na spavanje. Da li ti trening utice na san?
Meni recimo nekih 3 sata od zavrsetka treninga do leganja u krevet,ali da li trening utice na san po meni to zavisi od vise stvari:od samog treninga,koliko je bio iscrpljujuci,onda da li si pred trening uzeo preworkout,ako jesi onda koliko itd.Od samog treninga,ako nisu noge u pitanju ja `ladno mogu da spavam.Ako popijem neki preworkout onda mi treba malo vise vremena,recimo jos jedan sat otprilike.
Definitivno je dugo vremena. Ne bih mogao ujutru da ustanem na posao, ako recimo završim trening u 22h, a legnem u 1h ujutru. Zato i ne treniram uveče, jer bih morao posle da imam obrok, a onda najmanje 2h da sačekam do spavanja.

To je definitivno kasno za trening....ali nismo svi ni isti...znam ljude koji treniraju i u 4h i u 6h.....prosto kada mogu, a ne po pravilu kada bi trebali.
Ujutru treniraju? Bolje je to, pre posla, mada ne bih to radio. A kada ti  obično završiš trening uveče? Koliko ti vremena treba dok ne odeš na spavanje?
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3296


« Odgovor #226 poslato: Oktobar 08, 2022, 03:25:14 posle podne »

Baš kao što je Dušan rekao svako iz nekog razloga ima drugačije vreme treninga iako se smatra kasnim ili preranim. Nekako vreme od 22-06h je vreme za spavanje i smatram da bi u tom periodu zaista trebalo izbegavati trening zbog prirodnog bioritam. Ali nekad okolnosti su drugačije pa čak i tad treniramo.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16771


« Odgovor #225 poslato: Oktobar 08, 2022, 09:17:12 pre podne »

Oprostite drustvo, ali ja volim sve. I slatkise, i burek, i pljesku, itd, itd. Ali da, neke stvari se ipak moraju ispratiti. :)
]
I ja,ali ako vec moram izabrati sa cim najvise puta gresim to su slatkisi.Nije neka velika kolicina u pitanju,ali opet,najcesce zazelim nesto slatko.
Dobro ja kuci napravim na rostilju pljesku od pileceg mesa sto sam ja uzgojio tako da znam od cega je.Pojedem ga sa lukom i Servivitinom sosom od barbecuea ili sad sam uzeo garlic i herbs.Pa da probam i sa time.

je l ti se uvek jede ili te napadne zelja uvece rped spavanje?
Meni se uvek jede,ali najvise posle treninga!!!

Da, tacno kao i meni. A posto ja treniram uvece, onda me pukne tacno rped spavanje.
Posto ja nikad ne treniram uvece, interesuje me koliko vremena prodje od treninga dok ne odes na spavanje. Da li ti trening utice na san?
Meni recimo nekih 3 sata od zavrsetka treninga do leganja u krevet,ali da li trening utice na san po meni to zavisi od vise stvari:od samog treninga,koliko je bio iscrpljujuci,onda da li si pred trening uzeo preworkout,ako jesi onda koliko itd.Od samog treninga,ako nisu noge u pitanju ja `ladno mogu da spavam.Ako popijem neki preworkout onda mi treba malo vise vremena,recimo jos jedan sat otprilike.
Definitivno je dugo vremena. Ne bih mogao ujutru da ustanem na posao, ako recimo završim trening u 22h, a legnem u 1h ujutru. Zato i ne treniram uveče, jer bih morao posle da imam obrok, a onda najmanje 2h da sačekam do spavanja.

To je definitivno kasno za trening....ali nismo svi ni isti...znam ljude koji treniraju i u 4h i u 6h.....prosto kada mogu, a ne po pravilu kada bi trebali.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16771


« Odgovor #224 poslato: Oktobar 08, 2022, 09:15:39 pre podne »

Me znam za vas ali meni lično slatko prija ako želim zaspati.
Ne mislim na torte i kolače već čisto malo proteina sa mlekom.

To je ok. Ja pricam o cokoladama i bombonama. :D Izrazita zelja...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16771


« Odgovor #223 poslato: Oktobar 08, 2022, 09:14:55 pre podne »

Uvek utiče na san, prosto organizmu treba više vremena da se opusti i umiri zarad spavanja. Još ako se jede, što i treba, posle treninga onda se to vreme spavanja dodatno produžava .

A tesko se i zaspi....
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #222 poslato: Oktobar 07, 2022, 07:41:41 posle podne »

Uvek utiče na san, prosto organizmu treba više vremena da se opusti i umiri zarad spavanja. Još ako se jede, što i treba, posle treninga onda se to vreme spavanja dodatno produžava .
Baš iz tih razloga i ne treniram uveče. Mislim da bi me trening toliko razdrmao, da ne bih mogao da se uspavam :)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6046


« Odgovor #221 poslato: Oktobar 07, 2022, 07:40:04 posle podne »

Oprostite drustvo, ali ja volim sve. I slatkise, i burek, i pljesku, itd, itd. Ali da, neke stvari se ipak moraju ispratiti. :)
]
I ja,ali ako vec moram izabrati sa cim najvise puta gresim to su slatkisi.Nije neka velika kolicina u pitanju,ali opet,najcesce zazelim nesto slatko.
Dobro ja kuci napravim na rostilju pljesku od pileceg mesa sto sam ja uzgojio tako da znam od cega je.Pojedem ga sa lukom i Servivitinom sosom od barbecuea ili sad sam uzeo garlic i herbs.Pa da probam i sa time.

je l ti se uvek jede ili te napadne zelja uvece rped spavanje?
Meni se uvek jede,ali najvise posle treninga!!!

Da, tacno kao i meni. A posto ja treniram uvece, onda me pukne tacno rped spavanje.
Posto ja nikad ne treniram uvece, interesuje me koliko vremena prodje od treninga dok ne odes na spavanje. Da li ti trening utice na san?
Meni recimo nekih 3 sata od zavrsetka treninga do leganja u krevet,ali da li trening utice na san po meni to zavisi od vise stvari:od samog treninga,koliko je bio iscrpljujuci,onda da li si pred trening uzeo preworkout,ako jesi onda koliko itd.Od samog treninga,ako nisu noge u pitanju ja `ladno mogu da spavam.Ako popijem neki preworkout onda mi treba malo vise vremena,recimo jos jedan sat otprilike.
Definitivno je dugo vremena. Ne bih mogao ujutru da ustanem na posao, ako recimo završim trening u 22h, a legnem u 1h ujutru. Zato i ne treniram uveče, jer bih morao posle da imam obrok, a onda najmanje 2h da sačekam do spavanja.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #220 poslato: Oktobar 07, 2022, 06:45:38 posle podne »

Me znam za vas ali meni lično slatko prija ako želim zaspati.
Ne mislim na torte i kolače već čisto malo proteina sa mlekom.

Sačuvana
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 39 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 14 upita.