TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 10:40:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Men's Health  (Pročitano 42738 puta)
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #120 poslato: Decembar 13, 2014, 10:33:19 posle podne »

Ja ne znam sta je s norveskom, znam bar 1000 ljudi koji oce za norvesku
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #119 poslato: Decembar 13, 2014, 06:14:37 posle podne »

Neću da se frljam sa ciframa, lepe pare su bile, za naše uslove, a za život tamo , ne znam, iskreno. Imao sam obezbeĂ°en smeštaj (bez hrane), osiguranje, 20 dana godišnjeg odmora, tj. 4 radne nedelje, i jednu povratnu avionsku kartu do matične zemlje za godišnji. Preporučila me je jedna prijateljica koja je tamo otišla pre 7-8 godina i radi kao stjuardesa, a i vežba u teretani već dugo. Nije tako lako spakovati se i otići, mada da sam tu ponudu dobio dok sam bio bez posla uradio bih kao i ti.
Ma sto nije lako buraz,skupis malo kintu da imas za gore dok se ne snadjes, za to vreme taj tvoj drug vodi teretanu kako sam razumeo iz price (ispravi me ako gresim :D ) , ako ti se ne svidja, i ne odgovara ti,vratis se.. mada sumnjam da bi se vratio da sam na tvom mestu :D
Kao sto "Pecha" kaze ovde nemas nista,sve je propalo i otislo u k***c ..
Btw ja planiram u Norvesku najverovatnije cim zavrsim fax, ako ovde nista ne nadjem.. tako da ono.. :D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #118 poslato: Decembar 12, 2014, 08:09:46 pre podne »

Neću da se frljam sa ciframa, lepe pare su bile, za naše uslove, a za život tamo , ne znam, iskreno. Imao sam obezbeĂ°en smeštaj (bez hrane), osiguranje, 20 dana godišnjeg odmora, tj. 4 radne nedelje, i jednu povratnu avionsku kartu do matične zemlje za godišnji. Preporučila me je jedna prijateljica koja je tamo otišla pre 7-8 godina i radi kao stjuardesa, a i vežba u teretani već dugo. Nije tako lako spakovati se i otići, mada da sam tu ponudu dobio dok sam bio bez posla uradio bih kao i ti.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #117 poslato: Decembar 11, 2014, 06:58:07 posle podne »

Buraz, lud si sto nisi otisao... Ja sam rekao ako mi se ikada bude ukazala prilika da idem odavde, odmah palim. Ovde nema bas nista lepo, osim sto smo ovde rodjeni... Jel tajna koliku su ti platu ponudili i preko koga si dobio ponudu ? :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #116 poslato: Decembar 11, 2014, 06:56:11 posle podne »

Ala bi ovde bilo posla kada bi MUP poslao sve policajce na sreĂ°ivanje forme. :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #115 poslato: Decembar 11, 2014, 09:21:12 pre podne »

Lagano. Kad se teretana prosiri, a ti krenes da radis personalne i pises razne programe, das otkaz i oteras sve u rac. Eto ti srece i uzivancije. :D
Imao sam proletos ponudu za Dubai. Da pišem i vodim treninge i pravim jelovnik. Samo sam već ušao u priču sa svojom teretanom a i ne ide mi se baš tamo. Inače treninirao bih lokalne policajce pozornike i saobraćajce koji su u užasnoj fizičkoj formi. Ovde u N. Bečeju to neče zaživeti, nažalost. Kad stignem, pokazujem vežbe devojkama i to je sve. Realnost.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #114 poslato: Decembar 09, 2014, 07:21:41 posle podne »

Lagano. Kad se teretana prosiri, a ti krenes da radis personalne i pises razne programe, das otkaz i oteras sve u rac. Eto ti srece i uzivancije. :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #113 poslato: Decembar 09, 2014, 11:20:18 pre podne »

Imao sam u planu svašta nešto ovde u saradnji sa Pansportom, ali od 07-15h posao, vikendom seminari najčešće, ubija me državna uprava. Jedva stignem da treniram.  :-[
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #112 poslato: Decembar 09, 2014, 11:15:58 pre podne »

Daj organizuj neki prevoz, da objasnim tamo chavkama kako se radi aerobik :D
Organizuj jedan autobus za pansport momchad :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #111 poslato: Decembar 09, 2014, 09:41:05 pre podne »

Cestitam i ja, tek sad vidim da si otvorio teretanu uopste. Mogao bi da nas pocastis nekom slicicom. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #110 poslato: Decembar 09, 2014, 08:14:00 pre podne »

E teretana radi dobro, generalno situacija je takva da vidim da se ljudi teško nekad dovijaju da skupe za članarinu, pogotovo srednjoškolci, ali od ukupno 5 teretana u N. Bečeju mi imamo najviše vežbača jer imamo najbolje sprave, i sve su od istog proizvoĂ°ača pa sve to izgleda solidno. Imao sam ideju i za protein bar, ali se u ovakvim uslovima to, nažalost, ne bi primilo. Bar ne za sad.
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #109 poslato: Decembar 08, 2014, 10:00:14 posle podne »

Bravo i neka je sa srećom ta teretanica :D Ja sam bar bliže Bečeju no ostali (iz Feketića sam) tako da ako me put nanese tamo, idem u Elite Gym da krivim šipke :D
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #108 poslato: Decembar 08, 2014, 02:41:04 posle podne »

Svaka cast brate, samo jedno pitanje kako vam je sa teretanom ?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #107 poslato: Jul 04, 2014, 11:40:53 pre podne »

Teretana je u Novom Beceju, odakle smo drugar i ja, sastoji se od 3 manje prostorije, od kojih se u 2 nalaze sprave a u trecoj kardio oprema, plus svlacionica sa toaletom i tus kabinom. Obzirom na to da su vecina sprava proizvodjaca ''Elite'' i da su po njima iste nalepnice, i naziv je na kraju ispao ''Elite Gym". Slike cu postaviti uskoro jer moram da ih smanjujem da bih mogao da ih kacim, imam ih vec u fonu. Clanarina je 1000 rsd za momke, za devojke je 600 rsd. Radno vreme od 08h do 22h. Jos smo drugar i ja novi u ovom poslu, jos se gubimo ponegde iako dugo vezbamo, jer biti clan i biti ''gazda'' teretane je sasvim druga prica, ali isplivacemo sigurno. Hvala jos jednom svima na podrsci.  :)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #106 poslato: Jul 04, 2014, 09:51:10 pre podne »

Drugari, moram samo da vam se pohvalim da sam sa ortakom otvorio jednu malu teretanu. Imali smo malo problema oko zakupa prostorije, (tipicno srpska posla), pa stvari nisu isle kako smo planirali, ali smo na kraju nekako zavrsili posao. Nemam sad vremena da postavim slike, ali ko dugo vezba u neodgovarajucim uslovima zna koliko znaci kada se otvori nesto, pa moze se reci pristojno za vezbanje.  :) :) :)
lepo twinsix, daj još koju informaciju: gde je gym, baci 2-3 slike, koliko je članarina, kako se zovete... sigurno će privući pažnju i napraviti mini-reklamu na ovom forumu ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.271 sekundi sa 14 upita.