TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 07:59:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100% natural? :)  (Pročitano 12352 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #68 poslato: Februar 08, 2015, 04:23:10 pre podne »

Nasao neke forume, ljudi, umro sam od smeha! Vise se prica o kamagri i cijalisu nego o steroidima! Svi nesto kukaju!  ;D

Pa jedan od "neželjenih efekata"  upotrebe "roida" je i impotencija..."steroidna kastracija"...

Zato pamet u glavu..."muškost nije u špricu"...  ;)

Većina vas ste mladi ljudi na "vrhuncu" prirodne produkcije sopstvenog "testa" i GH...iskoristite prednost mladosti...hranite se zdravo, živite zdravo, trenirajte redovno, vodite bogat i sadržajan seksualni život( bez "pomogala")...  ;)
Svaka cast za post, samo da te jos svi poslusaju.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #67 poslato: Februar 08, 2015, 01:31:56 pre podne »

Nasao neke forume, ljudi, umro sam od smeha! Vise se prica o kamagri i cijalisu nego o steroidima! Svi nesto kukaju!  ;D

Pa jedan od "neželjenih efekata"  upotrebe "roida" je i impotencija..."steroidna kastracija"...

Zato pamet u glavu..."muškost nije u špricu"...  ;)

Većina vas ste mladi ljudi na "vrhuncu" prirodne produkcije sopstvenog "testa" i GH...iskoristite prednost mladosti...hranite se zdravo, živite zdravo, trenirajte redovno, vodite bogat i sadržajan seksualni život( bez "pomogala")...  ;)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #66 poslato: Februar 07, 2015, 01:46:40 posle podne »

Nasao neke forume, ljudi, umro sam od smeha! Vise se prica o kamagri i cijalisu nego o steroidima! Svi nesto kukaju!  ;D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #65 poslato: Februar 02, 2015, 11:56:41 pre podne »

Kao sto sam i rekao nigde se nije govorilo o tome niti se iko navodi na to niti kako se uzima vec o stvarima koje su imali i imaju NO reaktori i Sagorevaci masti..

Lipo 6 npr.  nasumicno zlonamerno nagadjanje... Tu nista nije nasumicno, zlonamerno , a ni najmanje nagadjanje.
« Poslednja izmena: Februar 02, 2015, 12:03:56 posle podne od strane Gym Hater » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #64 poslato: Februar 02, 2015, 05:06:47 pre podne »

Mozda i bi, posto ja i ovako ne znam nista o tome, pokusavao sam da nadjem po netu, ali naisao sam samo na to kako se sta uzima itd. Nista oko zdravlja i slicno..

Kucaj tu zabranjenu rec .com Plavi site imas tu sve.
Imas ovde na forumu lika od pre Filip Tech nadji i citaj poruke ima 10000 komada odatle mozes da naucis to sto hoces a i ostala regularna pitanja.
Koliko vidim to je pre ovde bilo dozvoljeno i tu je bila doktorka Svarc se zove cini mi se da ne trazim koja je odgovarala na ta zdravstavena pitanja o tome. Samo potrazis starije postove.

A najsmesnije mi je od svega kad vidim o tome i tome nema price a prica ide o SUPLEMENTIMA koji su to imali ili koji tragove istih i sada imaju. A ne prica se o ... kako da se uzme, sta je to, niti se ko navodi na to. :D

Uvek ćemo skrenuti pažnju na štetnost istih, upozoriti na neželjene efekte...ali da se bavimo sastavljanjem "kura", doziranjem, konkretnim preporukama i sl., to naravno NE! Ipak su to pitanja koja zadiru u domen etike, morala i humanosti uopšte, pogotovu kada se uzme u obzir da meĂ°u našim dragim forumašima ima dosta mladih( maloletnih lica) kojima treba na vreme ukazati na pravi put, put realno zacrtanih, ostvarivih ciljeva...PUT ZDRAVLJA...ništa nije vredno izgubljenog zdravlja...svako bira svoj put, a profesionalni bb ostavimo profesionalcima...

Poruka za sve usijane glave...
"Узми метан, буди сретан; убоди се са депо, направи се лепо; узми кленче за на бицепс венче"...ех, феномен "рекреативних хемичара"...углавном се ради о "персонама" које НИСУ НАУЧИЛЕ(нити ће икада научити) КАКО СЕ ТРЕНИНРА, НЕ ЗНАЈУ НИШТА О ПРАВИЛНОЈ ИСХРАНИ, "БЕНИГНОЈ" СУПЛЕМЕНТАЦИЈИ, А ЈОШ МАЊЕ О РАЗУМНОЈ И СВРСИСХОДНОЈ УПОТРЕБИ СРЕДСТАВА КОЈЕ УЗИМАЈУ...

Драги мој "билдерчићу" ниси саставио ни месец дана у теретани, а већ су "кекнуо" плаво срце(метандростенолон, "метан", орални стероид), "издуо си се од водице ко жаба"(ретенција воде), "диго" си бенч за 20 кг, осећаш се као да летиш и сада си "баја"...и онда престанеш са "метанчићем", осушиш се ко "димљени офингер", не вежба ти се, немаш воље...иде она "депресија стероидне кастрације"...и тако, мораш опет да "звекнеш" још једну куру "хемије"...ма сада само метан није довољан, ти желиш ЈОШ, додаш мало тестостерон-депоа, можда и мало "деке"(надролон деканоат, ињекциони стероид), а ту је и тренболон, опет летиш, ма брате, осећаш се као СУПЕРМЕН...и тако, опет прође још једна кура(временски циклус узимања стероида, обично 8-12 недеља)...добродошао у клуб зависника...од психичке зависности, ти постајеш физички зависник...ниси навршио ни 20 лета, а ти већ скрцкао 5 кура...од толико честог узимања "хемије", све ти постаје слабо...треба ти увек нешто јаче...повећаваш дозе...УНИШТАВАШ СЕ!

МЛАДИ ЧОВЕЧЕ, ГДЕ ИДЕШ, ШТА МИСЛИШ, ЧЕМУ ЛИ СЕ НАДАШ?

ТИ СЕ НЕ ТАКМИЧИШ НИ У ЧЕМУ, НЕМАШ НИ С ОД СПОРТИСТЕ, ЈЕДИНО СЕ ШИРИШ КАО ОРАНГУТАН ПО КЛУБОВИМА, ГЛУМИШ ЛУДИЛО...НЕ УМЕШ ДА СЕ КОНТРОЛИШЕШ, СТЕРОИДНИ БЕС УЗИМА ДАНАК, НЕ РАЗЛИКУЈЕШ ШТА СИ ТИ ЗАПАРВО, А ШТА ОСЕЋАЈ КРАТКОТРАЈНЕ МОЋИ КОЈИ ТИ ДАЈУ ОВЕ ЧАРОБНЕ ПИЛУЛЕ, АМПУЛИЦЕ, БОЧИЦЕ...

Неки "искрени" спортисти који су јавно признали коришћење ААС(андрогено-анаболичких стероида) и осталих допинг средстава, ове супстанце описују као "final touch", дакле, НИШТА НЕ МОЖЕ ЗАМЕНИТИ ЦИЉАНИ И СТРУЧНО ВОЂЕНИ ТРЕНИНГ, КВАЛИТЕТНУ И РАЗНОВРСНУ ИСХРАНУ И СУПЛЕМЕНТАЦИЈУ...ТЕК КАДА СУ ИСЦРПЛИ СВЕ МОГУЋНОСТИ ЗА НОРМАЛАН И ЗДРАВ НАПРЕДАК, ОКРЕНУЛИ СУ СЕ " допингу"...тако то раде професионалци, који су свесни свих ризика који ове супстанце са собом носе...њих прати стручни тим лекара, који има стални увид у њихово здравствено стање, тако да од свега "зла" они извуку оно најбоље, жељено...они наставе да живе и преживе...

А ШТА ЈЕ СА ТОБОМ НАДМЕНИ БИЛДЕРЧИЋУ?

Гинекомастија, атрофија тестиса, "начета јетра", "бубрези у нок-дауну", малигно увећање срца...наравно, сва та оштећења твојих органа не настају тако брзо, постоји кумулативни ефекат(збирни) свих штетности које ова допинг средства носе...УПОЗОРЕН СИ НА ВРЕМЕ, ПРЕ НЕГО БУДЕ КАСНО...ОПАМЕТИ СЕ...ако без стероида не можеш да вежбаш, онда и ниси за теретану и спорт уопште...


Koji su to suplementi iz ponude "Pansporta" imali "tragove istih"? Imaš neki zvaničan dokument o tome? Ili samo "nasumično zlonamerno nagaĂ°anje"?!  ;)
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #63 poslato: Februar 02, 2015, 02:38:27 pre podne »

Mozda i bi, posto ja i ovako ne znam nista o tome, pokusavao sam da nadjem po netu, ali naisao sam samo na to kako se sta uzima itd. Nista oko zdravlja i slicno..

Kucaj tu zabranjenu rec .com Plavi site imas tu sve.
Imas ovde na forumu lika od pre Filip Tech nadji i citaj poruke ima 10000 komada odatle mozes da naucis to sto hoces a i ostala regularna pitanja.
Koliko vidim to je pre ovde bilo dozvoljeno i tu je bila doktorka Svarc se zove cini mi se da ne trazim koja je odgovarala na ta zdravstavena pitanja o tome. Samo potrazis starije postove.

A najsmesnije mi je od svega kad vidim o tome i tome nema price a prica ide o SUPLEMENTIMA koji su to imali ili koji tragove istih i sada imaju. A ne prica se o ... kako da se uzme, sta je to, niti se ko navodi na to. :D
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #62 poslato: Februar 01, 2015, 11:30:03 posle podne »

Mozda i bi, posto ja i ovako ne znam nista o tome, pokusavao sam da nadjem po netu, ali naisao sam samo na to kako se sta uzima itd. Nista oko zdravlja i slicno..
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #61 poslato: Februar 01, 2015, 11:27:27 posle podne »

Mislim da bi trebalo da se piše o svemu što čini BB pa i hemija raznih vrsta. Aj sad da budemo politički korektni i da verujemo u bajke. Bolje da ljudi saznaju prave informacije od pravih glava nego da po teretanama saznaju polu-informacije.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #60 poslato: Februar 01, 2015, 04:09:33 posle podne »

Nisu zabranjeni doktore :) http://rs.bodybuilding.com/store/isatori/bio-gro.html?&_requestid=344681
WADA ih je zabranila pre petnaestak dana , ali samo zbog efekta (to im ide u korist) a inace se prodaju u svim zemljama legalno naravno. Apsolutno ih svi hvale kao cutting edge sto se tice suppsa , nego dzaba , kad kod nas to nece jos... :-X

Ok, iskreno prvi put vidim ovo...zanimljivo...

Preparati "bovinog kolostruma"( kravljeg...) se kod nas nalaze na tržištu i u slobodnoj su prodaji...tj. nema zabrana, čuveni eko-kolostrum  i sl.

A većina navedenih peptidnih frakcija(sastojci), Proline-Rich Peptides (PRP's), Growth Factors (IgF, TGF beta-2, EGF, PDGF), Immunoglobulins (IgG, IgA), Lactoferrin, Fibroblast-GF su sastojci i whey proteina...sa dosta korisnih funkcija i na imuni sistem i oporavk tela od bolesti...

Tako da, opet kažem, zanimljivo...

Kad pomeneš peptide prva asocijacija su mi GHRP, CJC i sl. "stvarčice"...čija je legalnost i način detekcije "sumnjiv"...

« Poslednja izmena: Februar 01, 2015, 04:11:48 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #59 poslato: Februar 01, 2015, 12:25:48 posle podne »

Nisu zabranjeni doktore :) http://rs.bodybuilding.com/store/isatori/bio-gro.html?&_requestid=344681
WADA ih je zabranila pre petnaestak dana , ali samo zbog efekta (to im ide u korist) a inace se prodaju u svim zemljama legalno naravno. Apsolutno ih svi hvale kao cutting edge sto se tice suppsa , nego dzaba , kad kod nas to nece jos... :-X
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #58 poslato: Februar 01, 2015, 12:16:34 pre podne »

Trenutno je bum za ovim BIO GRO peptidima. Proizvode efekte slicne steroidima , samo sto su iz prirodnih izvora iz ..colostruma... Dakle hemijski povezani atomi i molekuli koji oponasaju hormone (HGH najvise) ali ne uticu na hormonalnu sliku covjeka i nemaju sporednih negativnih efekata. Vidim u Americi su ,,najveca stvar od kreatina,,. Zanima me je li ih neko koristio , kakve je rezultate imao i da li ih ima u Srbiji? ::)

Podsetiću da je "politika" PANSPORT foruma takva da ni na koji način, dakle, ni indirektno ne promovišemo zloupotrebu nedozvoljenih supstanci , pa ni "peptida"...a još manje delimo iskustva vezana za upotrebu i efekte istih...
« Poslednja izmena: Februar 01, 2015, 12:18:15 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #57 poslato: Februar 01, 2015, 12:05:14 pre podne »

Imas na netu u njemu su nasli neke minimalne kolicine te supstance. Sad ako je supstanca zabranjena onda bi to trebalo da funkcionise.
Jedino sto sam video da ti treba mnogo veca kolicina kada se oralno unosi da bi to radilo.
Sad sto su oni to ubacili i rizikovali da ih navataju ovi ako nece da radi to mi nema smisla, sve u svemu moze da se proba pa kako bude da skodi sigurno nece. Nisam video da ima igde kod nas da se kupi :D
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #56 poslato: Januar 31, 2015, 11:22:09 posle podne »

Ne znam za ovo al zvuči zanimljivo.
Pazi, svi suplementi Tribulusi i podizači testosterona ti dižu isti u prirodnim granicama,
sve što bi hteo da ti digne preko bi spalo u hemiju koja ne bi mogla da se prodaje kao sups.
Hoću da kažem da je ovo možda samo jak marketing, al opet, tehnologija napreduje, ko zna
šta su umesili u laboratoriji. Probalo bi se, što da ne :)
Samo da ne stigne u Srbiju 2050 kakvi smo sa novitetima..
Sačuvana
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #55 poslato: Januar 31, 2015, 04:42:59 posle podne »

Trenutno je bum za ovim BIO GRO peptidima. Proizvode efekte slicne steroidima , samo sto su iz prirodnih izvora iz ..colostruma... Dakle hemijski povezani atomi i molekuli koji oponasaju hormone (HGH najvise) ali ne uticu na hormonalnu sliku covjeka i nemaju sporednih negativnih efekata. Vidim u Americi su ,,najveca stvar od kreatina,,. Zanima me je li ih neko koristio , kakve je rezultate imao i da li ih ima u Srbiji? ::)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #54 poslato: Januar 31, 2015, 11:10:24 pre podne »

Da ne radim 8 sati u kancelariji, mogao bih i bez njega. Ovako kad doĂ°em s posla, kontam ja da mi telo nije umorno, ali se osećam kao pregažen. Odremam 45 minuta , puknem NO i istreniram se za sve pare. Mislio sam da će me kancelarijski posao usvinjiti jer su ovde oko mene mahom svi sa viškom kg, ali to se nije desilo. PROUD! 8)

No reaktor je odličan i u takvim situacijama ali ja ti iz ličnog iskustva mogu preporučiti i kombinaciju arginina i kofeina.
Ja na primer uzmem u proseku oko 3200mg i 200mg kofeina i to je jedna doza koja odradi u mom slučaju posao savršeno pa čak i bolje nego NO.Snaga,pumpa,fokus...sve je tu.
E sada neko će reći NO je kompleksniji po sastavu što i jeste tačno jer ima još unutra nekih stvari.Ali vi uvek to možete naknadno dodati ako ustreba i posebno, a meni je barem lakše ovako kontrolisati tačno koliko sam uneo kofeina i arginina a ne da nagaĂ°am ako sam uneo mericu ipo ili dve NO koliko čega ima unutra itd..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.168 sekundi sa 17 upita.