TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 05:04:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Omiljeni slatkis posle treninga?  (Pročitano 31186 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #83 poslato: Januar 19, 2012, 12:12:11 pre podne »

Ćuti, dosta mi je ideja i ovako. ;D

...ili pusti Orthodox celts ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #82 poslato: Januar 19, 2012, 12:08:19 pre podne »

Ćuti, dosta mi je ideja i ovako. ;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #81 poslato: Januar 19, 2012, 12:01:46 pre podne »

@SlaĂ°a - ma učim pa mi proradila želja za kidanjem sa vetrenjačama :P
;D

Znam sve :) mada ima josh bolji fazon, ubacish Hokinga ili tako neshto stimulativno ali opet razlichito od gradiva, i onda oko 4 ujutru tvoj mozak pochne da isijava najludje ideje na svetu, potpuno logichki zasnovane ;D
I zapishesh sve to!
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #80 poslato: Januar 18, 2012, 11:42:06 posle podne »

@SlaĂ°a - ma učim pa mi proradila želja za kidanjem sa vetrenjačama :P
;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #79 poslato: Januar 18, 2012, 10:36:59 posle podne »

Eh kad bi ljudi razgraničili pojmove "posno", "dijetalno" i "zdravo". A da, i skapirali da nisu isto.



Rečnik pojmova za neupućenje:

posno - ono što je prihvatljivo po propisima crkve u toku posta. NE ONO ŠTO JE BOG STVORIO KAO ZDRAVO.

dijetalno - budalaština. Sve što se jede je dijetalno, obzirom da je dijeta = režim ishrane. Kako režima ishrane ima gomila, eto nama mozgočeškalice. U najširem "narodnom" shvatanju - niskokalorijske namirnice.

zdravo - reč na ambalažama zlostavljana do bola. Zdravo je ono što ne utiče negativno na tebe. Tako da to je to "zdravo" vrlo relativan pojam za pojedinca. Daj nekome ko je alergičan na med da jede med (koji je apriori "zdrav") pa da vidimo kako mu ide zdravlje. Tako da se ne lažemo, ne postoji ništa što je univerzalno zdravo.

no, o5 džaba je boriti se sa vetrenjačama. ;D

Uze mi rech ;D bravo :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #78 poslato: Januar 18, 2012, 09:42:08 posle podne »

I meni sad ide sam niz grlo,kao slatkis(malo da se uklopim u temu).A kad sam bio klinac bar milion puta mi je proslo kroz glavu kako nikad ne bi mogao da jedem toliko badema(moj cale kad je ostavljao pusenje jeo bademe ko blesav).
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #77 poslato: Januar 18, 2012, 09:20:20 posle podne »

Ja najvishe volim sirovi badem, skroz mi odgovara :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #76 poslato: Januar 18, 2012, 09:19:45 posle podne »

Eh kad bi ljudi razgraničili pojmove "posno", "dijetalno" i "zdravo". A da, i skapirali da nisu isto.



Rečnik pojmova za neupućenje:

posno - ono što je prihvatljivo po propisima crkve u toku posta. NE ONO ŠTO JE BOG STVORIO KAO ZDRAVO.

dijetalno - budalaština. Sve što se jede je dijetalno, obzirom da je dijeta = režim ishrane. Kako režima ishrane ima gomila, eto nama mozgočeškalice. U najširem "narodnom" shvatanju - niskokalorijske namirnice.

zdravo - reč na ambalažama zlostavljana do bola. Zdravo je ono što ne utiče negativno na tebe. Tako da to je to "zdravo" vrlo relativan pojam za pojedinca. Daj nekome ko je alergičan na med da jede med (koji je apriori "zdrav") pa da vidimo kako mu ide zdravlje. Tako da se ne lažemo, ne postoji ništa što je univerzalno zdravo.

no, o5 džaba je boriti se sa vetrenjačama. ;D
Bas to,ali mnogo njih jede ono sto reklame prodaju kao fit,dijetalno...a sastav i ne citaju.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #75 poslato: Januar 18, 2012, 09:18:19 posle podne »

Ima i kod mene sirovo ali tad je nestalo u toj radnji,pa sam morao da obidjem par drugih.Problem je sto narod gleda prvo ukus,ambalazu,itd. pa tek onda da li je nesto i koliko dobro za njih.Peceni,slani kikiriki je najpopularnija stvarcica,a jeftin,a to sto nije bas odgovarajuci izbor...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #74 poslato: Januar 18, 2012, 07:27:36 posle podne »

Eh kad bi ljudi razgraničili pojmove "posno", "dijetalno" i "zdravo". A da, i skapirali da nisu isto.



Rečnik pojmova za neupućenje:

posno - ono što je prihvatljivo po propisima crkve u toku posta. NE ONO ŠTO JE BOG STVORIO KAO ZDRAVO.

dijetalno - budalaština. Sve što se jede je dijetalno, obzirom da je dijeta = režim ishrane. Kako režima ishrane ima gomila, eto nama mozgočeškalice. U najširem "narodnom" shvatanju - niskokalorijske namirnice.

zdravo - reč na ambalažama zlostavljana do bola. Zdravo je ono što ne utiče negativno na tebe. Tako da to je to "zdravo" vrlo relativan pojam za pojedinca. Daj nekome ko je alergičan na med da jede med (koji je apriori "zdrav") pa da vidimo kako mu ide zdravlje. Tako da se ne lažemo, ne postoji ništa što je univerzalno zdravo.

no, o5 džaba je boriti se sa vetrenjačama. ;D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #73 poslato: Januar 18, 2012, 07:17:20 posle podne »

Ja uvek jedem sirove :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #72 poslato: Januar 18, 2012, 06:10:06 posle podne »

Kod mene ima i sirovo samo me bledo gledaju kada to trazim.Zasto sticem utisak da sam jedini?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #71 poslato: Januar 18, 2012, 04:23:40 posle podne »

Nema narod pojma...I moja baba kaze kako nema nista zdravije od pihtija,svargle,slanine,przenih krompira sa kilo ulja,pasulja sa milion zacina...Kazi joj da nije tako,odmah ce odgovoriti da ona ima 86 godina i da je zato ziva i zdrava,isto ko nekom dedi da kazes da je rakija losa,a on ima 90 banki i svaki dan kad mu ne ide dune pola litra rakije...Zdravu hranu otvori ko god hoce,i uglavno sve sadrze iste proizvode od kojih 20-30% stvarno pripada zdravoj hrani...opet kad bi sve sto prodaju bilo zdravo ta radnja bi propala jer narod ne zna sta je to sto je zdravo pa tu ne bi ni kupovao.Banalan primer,udjem u zdravu hranu i trazim sirove bademe ili lesnike,nemaju ni jedno ni drugo,samo przene i pecene...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #70 poslato: Januar 18, 2012, 03:08:46 posle podne »

Ma sve je to posno i veoma zdravo.Tako kazu ovde kod mene.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #69 poslato: Januar 18, 2012, 12:52:33 posle podne »

neshvatljivo mi je i dalje da se u zdravim hranama i dalje prodaje ogromna količina zaista nezdrave hrane... to, plus časopis dijete, stvaraju takvu konfuziju meĂ°u ljudima...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 15 upita.