TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 08:25:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VRAT  (Pročitano 3142 puta)
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #14 poslato: April 29, 2007, 02:05:08 posle podne »

Meni dobro radi na operi ! ;)
Sačuvana
I don't give a fuck
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #13 poslato: April 29, 2007, 02:22:29 pre podne »

Ja sam jos odavno citao u jednoj knjizi za bodybuilding koja je napisana ko zna kada za te vezbe za vrat i pisalo je da su najbolje vezbe kada se rukama pravi pritisak na vrat, odnosno kao sto je Titan dao link, rukama guras vrat u odredjenom pravcu i ne das da ruka bude jaca od vrata, tj. trudis se svim silama da zadrzis pritisak ruke na vrat.
Sačuvana
Don't settle for average!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #12 poslato: April 29, 2007, 01:26:53 pre podne »

zasad mi nesto vrat nije potreban da radim a i kontam da je najefikasnije sa tim kaisem na glavi a to skoro nisam video u teretani.

a meni preko mozzile sve radi ko zmaj sad. mozila rula.  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #11 poslato: April 28, 2007, 09:06:41 posle podne »

pa zar nisam napisao ?  >:(


pardon,promakao mi tvoj post...uzgred da pitam,da li i ostalima forum ne radi kako valja na expoloreru? u operi,i mozili odlicno radi.
Sačuvana
Titan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #10 poslato: April 27, 2007, 07:27:00 posle podne »

sve moguce i nemoguce vezbe za VRAT

http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle=Neck
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #9 poslato: April 27, 2007, 07:16:32 posle podne »

pa zar nisam napisao ?  >:(
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #8 poslato: April 27, 2007, 03:59:25 posle podne »

kakvu bre napravu,samo kais ok vrata i lat masina i udri...nego me vise interesuje koliko je srija i ponavljanja dobro da se radi...
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #7 poslato: April 27, 2007, 01:52:52 posle podne »

...probajte prvo bez tezina, ako mozete da uradite 30 ponavljanja u seriji - 5 serija, sa strane, napred i nazad onda predjite na tegove i tu napravu sa kaisevima... ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
milannish
Gost
« Odgovor #6 poslato: April 26, 2007, 11:15:16 posle podne »

Ako hoces probaj to sa tom "skalamerijom" sto se stavi na glavu i priveze teg. To je samo par kaiseva napravljenih tako da mogu da se stave na glavu i da za njih mozes da privezes teg. To je sve. Samo pazi sa tezinama  :)
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #5 poslato: April 26, 2007, 09:26:56 posle podne »

e jbg..to je sad kao da radis ledja i kazes-super sam odradio biceps,ne treba vise.
setio sam se,radio sam na pekdeku,izgledalo je debilno ali je vrat narastao tada izvanredno,tacnije to je bilo prvo sto su ljudi primecivali.ali vezba izgleda mnogo debilno,bukvalno kao retard izgledam kad krenem da uvijam vratom levo,desno...moram da probam to sa konopcima...male tezine za pocetak.
Sačuvana
milannish
Gost
« Odgovor #4 poslato: April 26, 2007, 08:24:50 posle podne »

Po meni je glupo da se rade vezbe za vrat. Ja na primer kad radim trapeze posle toga imam upalu i trapeza i vrata. Tako da mislim da nije potrebna posebna vezba za vrat.
Sačuvana
DrugacijiOdOstalih
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #3 poslato: April 26, 2007, 06:42:49 posle podne »

Da to je najbolje za vrat to si imao da kupis na sajmu ali milsim da je ta radnja zatvorena.Vrat ti se sasvim lepo moze razviti kroz treniranje ostalih misicnih grupa a vezbu koju sam ja radio za vrat i koju bih ti preporucio je . .mislim da se zove rvacki most . . legnes sa jastukom ispod glave na pod i savijes noge u kolenima i onda podizanjem karlice i time sto ces nogama poceti da dizes telo pravis most tako da na kraju kontrakcije budes oslonjen samo na stopakla i na glavu samo moras da pazis da ne ides bas do totalnog otkaza da ne bi imao proboleme sa vratom.
Sačuvana
Been constantly so frustrated i've moved mountains with less ! When i channel my hate to productive i don't find it hard to impress !!!
milannish
Gost
« Odgovor #2 poslato: April 26, 2007, 05:08:13 posle podne »

Ne znam koliko je dobro da to radis. Video sam u teretani da to rade samo 3 lika, ali oni su prave zivotinje. Imaju nesto sto stave na glavu sa konopcima, i na te konopce vezu teg. Onda sedne i dize glavu gore-dole.
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #1 poslato: April 26, 2007, 12:30:12 pre podne »

Kako napucati vrat?
Znam da se angazuje u mnogim vezbama ali nije to to.Secam se da sam davno u totalnoj pocetnickoj fazi vezbanja nekim cudom napucao vrat ali tek nakon nekih par meseci je naglo porastao.Tad sam i uzeo kreatin prvi put,ali nema sanse da se setim koje vezbe radio za vrat...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 15 upita.