TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395530 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: TimothyPlopy

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 07:08:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Teretana VS gradjevina  (Pročitano 2909 puta)
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #9 poslato: Maj 11, 2007, 12:49:00 posle podne »

@Vule bre i dalje me boli,doduse nije veliki bol  (npr lkad istezem desni grudni misic),ali ipak.........nebih bre da se sjebem za citav zivot,a i krajem leta cu poceti da treniram shooto fight,najvise zbog tih treninga i pitam
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #8 poslato: Maj 11, 2007, 01:23:15 pre podne »

auuu bre amino...pa kad si ti to povredioo...do sad bi ti novo rame izraslo ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #7 poslato: Maj 10, 2007, 05:26:37 posle podne »

meni je cilj da skinem na gradjevini jos ovo malo sala sto je ostalo,a i kazem vam za 2 dana imao bi novac i za animal cat,za 4,5 dana za veliko pakovanje elite whay-a :) nije lose,lepo je to sve, al nisam nikada radio 10 sati,strah me da se nepovredim

btw, miki spominjao sam ranije da mi je pukao neki ligament koji spaja kljucnu kost s jos jednom (jbg nemam ime kosti),uglavnom mali je ligament,doktori su mi rekli da ce mi desno rame biti ko novo,al jbg zaboravio sam da pitam,pa kada da ocekujem full oporavak
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 09, 2007, 09:48:56 posle podne »

haha .. imash + za ovu temu :D :D a i ja sam se uvek pitao ...
za snagu je xtra .. za masu ne znam ...
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2007, 05:26:27 posle podne »

Miki stvarno si car
Sačuvana
I don't give a fuck
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2007, 02:06:40 posle podne »

 ja bas pre neki dan zavrsio sa radovima na vikednici i treba da pocnem sa treninzima al me opasno mrzi...bojim se da udjem u teretanu jer znam da necu moci ni da prd...  jos sam se i udebljao podosta  :-[ :P

i sto je kum pisao, ledja pucaju  :o :(
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
mikiveliki
Gost
« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2007, 08:15:22 pre podne »

POZzz

Zanima me sta mislite o gradjevini kao vid vezbanja :),mozda zvuci pitanje smesno (meni jeste). ali sam ozbiljan, zvao me neki drug da radim s njim na gradjevini, a ja sam inace po ceo dan kuci sem kad sam na predavanjima,cena je oko 2000 dinara dnevno,sto nije malo,a i moglo bi da se ustedi,posto i onako sad treba da kupim laptop,uglavnom spojis lepo i korisno,osnovno cilj bi mi bio smanjenje masnih naslaga, sad sam inace poceo opet da uzimam suplementaciju.

vec kad spomenih suplementaciju, u koje doba dana treba uzimati  l-karnitin,glukozamin sulfat,i tribulus

Gradjevina odlicna za snagu i izdrzljivost, repetitivnu snagu, izdrzljivost u znazi...Sto se tice rada na masi ne bas adekvatna no ne moze se sve dobiti. Preporucujem ako ne zbog misica ono zbog karaktera. Vise ces ceniti tudju trud nakon toga naravno i svoj rad.

Tribulus 3 puta na dan sa gl. obrocima
Glukozamin sa obrocima u zavisnosti od proizvoda 2-3 puta na dan i vrlo je vazno da ga uzimas svakodnevno
L-karnitin neposredno pre i u toku same fizicke aktivnosti, jutro na prazan stomak


Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2007, 08:14:04 pre podne »

dobra gradjara za ledja... ;D  ;)
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #1 poslato: Maj 08, 2007, 11:53:47 posle podne »

POZzz

Zanima me sta mislite o gradjevini kao vid vezbanja :),mozda zvuci pitanje smesno (meni jeste). ali sam ozbiljan, zvao me neki drug da radim s njim na gradjevini, a ja sam inace po ceo dan kuci sem kad sam na predavanjima,cena je oko 2000 dinara dnevno,sto nije malo,a i moglo bi da se ustedi,posto i onako sad treba da kupim laptop,uglavnom spojis lepo i korisno,osnovno cilj bi mi bio smanjenje masnih naslaga, sad sam inace poceo opet da uzimam suplementaciju.

vec kad spomenih suplementaciju, u koje doba dana treba uzimati  l-karnitin,glukozamin sulfat,i tribulus
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.