TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395484 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 12, 2024, 02:43:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: dobar bench  (Pročitano 20206 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27475


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #119 poslato: Jul 19, 2012, 07:21:49 posle podne »

Verovatno je bio postavljen negde u maju,junu kas nisam bio ovde.Ja sam danas prvi put video ovo.
Da,cini mi se da je bio u maju!Ma extra je ovaj video i svaka cast Petru!!!
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #118 poslato: Jul 18, 2012, 07:53:52 posle podne »

Verovatno je bio postavljen negde u maju,junu kas nisam bio ovde.Ja sam danas prvi put video ovo.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27475


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #117 poslato: Jul 18, 2012, 05:03:36 posle podne »

Svaka cast Petru,ali ovaj snimak je vec bio tu postavljen Zoki.
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #116 poslato: Jul 18, 2012, 10:52:10 pre podne »

Petar Milenkovic.Ovo treba videti

http://www.youtube.com/watch?v=At4Tx1USmP8&feature=player_embedded
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27475


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #115 poslato: Oktobar 28, 2010, 03:23:01 posle podne »

Evo jednog brutalnog snimka o Jasonu Cokeru(koji ima 100kg)i bencuje NEVEROVATNIH 410kg!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=O2zKtvwsIRA

 :o :o :o
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #114 poslato: Avgust 15, 2010, 02:17:54 posle podne »

Ovakvim tempom se nadam do kraja godine prelazim 30t.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27475


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #113 poslato: Avgust 15, 2010, 01:42:10 posle podne »

Cestitke!!!Samo tako napred!!!!!!
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #112 poslato: Avgust 15, 2010, 07:55:31 pre podne »

Ja isto nikad ne odbijam o grudi, davno sam se odvikao od toga. Inače na jučerašnjem benchu, prešao sam 25tona.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27475


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #111 poslato: Avgust 11, 2010, 07:00:33 posle podne »

Evo malo egzibicije,bar sto se tice benc pressa(tu je izgleda bilo dozvoljeno odbijanje od grudi i polu ponavljanja,ali radi se o egzibiciji):

http://www.mommo.hu/media/Te_hanyszor_nyomod_a_csajt_egy_perc_alatt
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #110 poslato: Jun 30, 2010, 05:38:41 posle podne »

pa ne odbijam ga ni sad od grudi odvikao sam se jer mi ne prija ..... Nego polako spustanje pipanje grudi i izbacaj pun gore.Sto se tice dijete jednostavna je trening isti kao i sad :),samo promenjena ishrana,tacnije gledam da odem maximalnih 10% sa snagom dole,to znaci da na dijeti izbacim ladno 170kg,sto nece biti problem :).S'tim da cu gledati da to bude 170kg sa 90kg kilaze tj oko 92-5kg,onda kad opet dodjem na 100kg ici ce ladno i 190 pa i 200 samo da finansije isprate
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27475


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #109 poslato: Jun 30, 2010, 05:33:12 posle podne »

Pogresio sam sa drzavnim rekordom u kategoriji do 100kg,ona iznosi 255kg a ne 242,5kg kako sam ja napisao!

Ali i u RAW varijanti nema odbijanja sa grudi!
Sretno sa tom dijetom,samo pazi da ne izgubis puno snage!!!
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #108 poslato: Jun 27, 2010, 12:51:48 posle podne »

ma sad su ispiti :D,cekace se zima :)..... A i da mogu da idem sad ne mogu jer sam i na dijeti polako :P......
Sto se tice treme-sudija itd pa sta znam verujem ti..... Mada sam xxx puta dizao ispred pune teretane,a i u tom trenutku kad to radim ne cujem nista osim sebe i svojih misli,cak ni muziku ne cujem 3p totalni .... Videcu da se spremim za zimu onda pa da se uzme ta medalja u RAW :P
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #107 poslato: Jun 26, 2010, 10:40:13 posle podne »

To sto ti je Miki objasnio vazi za yakmicenja sa majicom.Na takmicenjima bez majice[RAW] pravila su ista osim zadrske na grudima koja je u ovom slucaju kraca,tj,samo da dodirnes grudi i guras.Sto se tice konkurencije u RAW ako gurnes tih 190 kg, mozes biti i prvi.Najbolji u poslednje vreme do 100 kg je J.Novakovic iz B.Palanke koji je u maju gurnuo 185 kg.Ostali manje dizu.Ali samo da znas,velika je razlika na treningu i na takmicenju.Budi siguran da na takmicenju neces postici ono sto si radio na treningu.Malo trema,sudije itd.Inace,u subotu,3.7. ima RAW takmicenje u B.Palanci,pa ako zelis da probijes led,izvoli.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #106 poslato: Jun 26, 2010, 02:16:56 posle podne »

Sto se tice odizanja dupeta sa klupe to ne odizem :P..... Odbitak od grudi takodje ne i samo spustanje mi traje oko 3-4sec !
Tako da ima sigurno zadrsku od oko 1sec na grudima..... Jedini problem su dakle ruke,no dobro to cu morati sam sa sobom da vidim :P
Jedino koliko vidim da bi jurio sa majcom morao bi da bez majce gurnem 220kg,sto bi mozda uspeo sa nekim negativnim ponavljanjima da uspem za jedno 6-12 meseci,dok ovo bez majce mi izgleda i nije tako nedostizno.Ironija je sto je meni taj PL izbacaj usporio rast grudi jer uopste ne guram toliko grudima nego pitaj Boga sa cime sve,ali u poslednje vreme moj izbacaj se promenio da li zbog toga sto sam koncetrisao u treninzima normalnim pokret za grudi pa su i one ojacale ili to sto sam radio izbacaje sa zadrskom i normalna ponavljanja sa zadrskom dole od 2sec pa brzi izbacaj gore.Pretpostavljam da sve ima udela u tome....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27475


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #105 poslato: Jun 26, 2010, 12:50:40 posle podne »

Da krenemo redom:u kategoriji do 110kg drzavni rekord je 252,5kg,a do 100kg cini mi se da je 242,5kg drzavni rekord sa majicom.Znaci to su neke brojke orijentaciono.Sto se tih ruku tice bilo bi dobro da se polako odviknes od toga jer na takmicenju kao sto si i ti rekao to nije dozvoljeno!Za to treba u glavi da slozis kockice.Na takmicenju su uvek tamo pomagaci sa strane,tako da oni nece pustiti da ti teg padne na tebe.Isto tako jako je vazno da kad spustis teg na grudi ne smes da odbacis od grudi nego treba sacekati 1-2sekundi i onda izbaciti teg,bez odbijanja i podizanja nogu ili zadnjice sa klupe!Ali ako si obozatvatelj benca bez majice onda vec i tu imas srece jer sve vise je takvih takmicenja kod nas,recimo Damir Ivancic iz B.Palanke ove godine do sad je organizovao 2 takmicenja,danas ima u Leskovcu itd tako da mozes i tu da se oprobas.Tu vec ta kilaza koju si digao moze ti doneti neku od medalja!Sve zavisi od tebe sta zelis!Nadam se da si zadovoljan odgovorom i ako imas jos neka pitanja slobodno pisi!
Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 13 upita.