TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 02:24:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem sa preponom  (Pročitano 10152 puta)
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #73 poslato: Oktobar 11, 2018, 04:47:40 posle podne »

Jutros sam bio na trcanju. Oko 5kma sam istrcao. Nije veliki bol bio. Vise me je mucilo to sto nemam snage :-) Posle trcanja pre neki dan, imao sam bolove. Danas je ok cini mi se.
Juce sam bio kod doktora. Rece mi sa mi se taj nerv smirio i da njegove "grane" sad muce. Nije hteo da da prognozu koliko cemo se jos gledati. Ali mi je rekao da mogu da trcim.
Kada kazes vezbe snage, jel mislis na vezbe za jacanje trbusnog ili moze tu jos nesto da se ubaci?
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #72 poslato: Oktobar 10, 2018, 03:38:24 posle podne »

Dobro, radi istezanja, vežbe snage sa svojom težinom koje ti neće opteretiti kolena
Jako je bitno da sam primetiš poboljšanje u odnosu na vreme pre tih terapija
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #71 poslato: Oktobar 09, 2018, 08:25:34 posle podne »

Sutra idem kod doktora da me pogleda (i dobijem injekciju verovatno). Pa ne bih bas da trcim pa odmah kod njega. A posle injekcije ce me boleti noga 2 dana (pretpostavljam). Tako da ne mogu da uhvatim kontinuitet sto se trcanja tice.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #70 poslato: Oktobar 09, 2018, 08:01:25 posle podne »

Nema potrebe, ako si juče, idi sutra.
Naravno, rad nije isto što i trening, ali svakako dovodi do pada energije
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #69 poslato: Oktobar 09, 2018, 07:48:49 posle podne »

Kada sam ustao malo me boluckalo, ali nista strasno. Imam neki osecaj da je to vise zato sto sam "zardjao". Nakon 2-3 min nista vise nisam osecao. Ceo dan sam danas na nogama (od 7 ujutru). Deluje mi sve ok. Mogao bih sad da odem na trcanje ali ne znam koliko je pametno?! Ne bih bas da se preforsiram odmah.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #68 poslato: Oktobar 09, 2018, 04:09:20 posle podne »

Kako je bilo jutros?
Deluje mi da ide ka oporavku

Ne bi bilo loše da vidim nalaz, na mail
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #67 poslato: Oktobar 08, 2018, 09:17:13 posle podne »

Nisam uzeo nalaz od njega (mislim da sam to vec negde napisao :) ). Videcu da trazim u sredu kad ga budem video.
Sad sam bio da trcim. Istracao sam 4 kma bez nekog velikog bola (malo sam osecao). Sto je napredak u odnosu na prvi put (nisam mogao ni kilometar od bolova a proslo je svega 7 dana otprilike).Sad kad se ohladilo boli malo vise. Videcu kako ce ujutru biti.
 
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #66 poslato: Oktobar 06, 2018, 05:59:14 pre podne »

Ako ne naplaćuje tolike kontrole onda je ok  :)
Pretposravljam da ćeš osim trčanja preći usoro i na vežbe. Tu bih mogla da se uključim
Ako odlučiš pusti mi njegov izveštaj na moj mail., biće mi mnogo lakše kada vidim dijagnozu
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #65 poslato: Oktobar 06, 2018, 12:11:01 pre podne »

Izvini sto nisam dobro objasnio :) Ako se ikad desi da bude bolje, imacu i kontrole posle toga. Kada mi on bude rekao "dobro si", opet cu morati kod njega (mislim da nista ne naplacuje) za svaki slucaj.

Nisam nista snimao. Kad sam dosao prvi put, pored nekih standardnih pitanja, nasao mi je bolnu tacku. Kaze da je to neki nerv koji ide cak od ledja. Vec posle prvog puta bol je nestao iz gotovo svih delova. Sem iz ove jedne tacke. Mislim meni je dobro za svakodnevni zivot, ali osetim bol pri pojedinim pokretima). Pre nego sto sam primio ovu poslednju injekciju, 3 dana mi je bilo kao pre povrede. Imao sam osecaj da mogu da igram fudbal bez problema.  Posle injekcije mi je "onako". On to pravda reakcijom na lek. Razmisljao sam da potrazim drugo misljenje. Medjutim meni je zaista mnogo bolje nosim eto sto ne mogu da se resim tog "malog" bola.


 
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #64 poslato: Oktobar 05, 2018, 02:33:08 posle podne »

A iizmeđu kontrola imaš terapije_
Podseti me , molim te, je l rađeno neko snimanje, UZ možda?
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #63 poslato: Oktobar 04, 2018, 10:43:55 posle podne »

Nema odredjenog broja. Juce je razmisljao da mi ne da (kaze da ne zeli da mi uzima novce bez razloga). Medjutim kad me je pregledao ipak je bol postojao. Medjutim manji nego danas :-)
Opet sledece srede idem pa opet treba da se ustanovi da li bol postoji. Ako se desi da nepostoji npr. onda se opet ide za 5-7 dana na kontrolu.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #62 poslato: Oktobar 04, 2018, 06:04:07 posle podne »

Ako si dobio dozvolu za džoging, onda samo to.
A koliko injekcija još dobijaš
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #61 poslato: Oktobar 04, 2018, 04:08:05 posle podne »

Bio sam juce na terapiji. Jutros, kao i posle vecine injekcija, bol mi se vratio. Ne znam dal je to neka reakcija ili sta vec. Odradio sam turu vezbi za jacanje trbusnjaka. Dobio sam dozvolu da mogu da idem na dzoging. Malo me strah da mi se stanje ne pogorsa pa da se razocaram :-)
Takodje nasao sam vezbe za jacanje primicaca. Ne znam dal je prerano da pocnem da radim ? Posto se poprilicno opterecuje taj deo.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #60 poslato: Oktobar 02, 2018, 05:42:58 posle podne »

Izvini na kašnjenju

Verovatno je od vežbanja
Ne zaboravi na istezanje
Sačuvana
mijosim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #59 poslato: Oktobar 01, 2018, 04:02:05 posle podne »

Mislio sam da sam odgovorio na poruku al to ocigledno nijw slucaj 😕

No, odradicu to ako i dalje mi bude stanje "tu i tamo". U subotu uvece, nedelju i danas sam radio plankove kao i vezbe za donje trbusnjake. U subotu me "otkidala" prepona i taj deo u trbusnom zidu koji me je boleo  pre terapije, dok sam radio. Juce nista strasno. Danas nikakav bol (cak ni taj preponski deo) pri bilo kom pokretu. Ne znam da li sve to veze ima (vezbe) sa tim ali aj nadam se da je tako. Ne bih sebi da dajem laznu nadu jer opet to nije ne znam koliko vezbanja (maksimum pola sata sa sve pauzama).
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 13 upita.