TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395530 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: TimothyPlopy

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 11:56:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rusko čudo - najnovije slike  (Pročitano 120894 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #454 poslato: Januar 24, 2013, 12:58:18 posle podne »

Ne postoji pravilo za dobijanje PRO licence,on nije ranije hteo da je uzme verovatno zbog sponzora koji zele prva mesta ,a ne samo da ucestvujes na nekom takmicenju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #453 poslato: Januar 24, 2013, 12:41:18 pre podne »

Da, tako je.

Mislim da postoji pravilo koje omogućava sticanje Pro Carda višestrukim pobednicima svojih kategorija, a koji nemaju titulu apsolutnog.

A, na kraju krajeva, mislim da IFBB ima opciju da svojevoljno dodeli nekom takmičaru Pro status, bezobzira što nema titulu apsolutnog, ako iz nekog razloga smatraju da ta osoba zaslužuje to. Ipak, nisam 100% siguran u ovo, samo sam tako nešto čitao.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27493


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #452 poslato: Januar 23, 2013, 02:37:07 posle podne »

Lesukov je ipak dobio pro card!!!
Evo njegove najnovije izjave u vezi toga:
I got my PRO CARD :) Thanks to all my fans, supporter and to www.peak.ag !
Cestitke! ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #451 poslato: Januar 22, 2013, 01:46:11 pre podne »

Cuo sam iz pouzdanih izvora da je napravio neku  ^uradi sam^ bajsiklu sa ramom ponike i da krece od sutra na kardio svako jutro posle pola kile mesa :D E sad ne znam,mozda je dezinfo, videcemo, sve u svemu umastio se do bola :// Ali sto kaze drugarica opsenarka shishte njemu mosnice za sve nas ovde :D



Vrisnucu od smeha koliko se svi mi lozimo na to shta ON treba da radi i kako da izgleda, a on partija i uziva u zivotu kako on hoce i radi shtA ON SAM ZELI ;D

Haha, upravo :D Nego cini mi se da je malo resio ginekomastiju od prosle fotke, da je nastavio onako do sad bi cedio mlekce sa dojki, full punomasno :D

Ma fotka je bolje ispala ovaj put, a i nemash priliku da poredish kad je solo, ne moze estrogenomastija tek tako da ispari ;)

Ma naravno,i sad su dobrano opuznule (dojke) :D Nego ne znamo razmak izmedju te dve fotke, koliko vremenski je proslo ,ma Rusi  znaju sve tajne, sta je za njih da jedan gyno rese u minijaturnom roku :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #450 poslato: Januar 22, 2013, 01:43:37 pre podne »

Cuo sam iz pouzdanih izvora da je napravio neku  ^uradi sam^ bajsiklu sa ramom ponike i da krece od sutra na kardio svako jutro posle pola kile mesa :D E sad ne znam,mozda je dezinfo, videcemo, sve u svemu umastio se do bola :// Ali sto kaze drugarica opsenarka shishte njemu mosnice za sve nas ovde :D



Vrisnucu od smeha koliko se svi mi lozimo na to shta ON treba da radi i kako da izgleda, a on partija i uziva u zivotu kako on hoce i radi shtA ON SAM ZELI ;D

Haha, upravo :D Nego cini mi se da je malo resio ginekomastiju od prosle fotke, da je nastavio onako do sad bi cedio mlekce sa dojki, full punomasno :D

Ma fotka je bolje ispala ovaj put, a i nemash priliku da poredish kad je solo, ne moze estrogenomastija tek tako da ispari ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #449 poslato: Januar 22, 2013, 01:35:56 pre podne »

Cuo sam iz pouzdanih izvora da je napravio neku  ^uradi sam^ bajsiklu sa ramom ponike i da krece od sutra na kardio svako jutro posle pola kile mesa :D E sad ne znam,mozda je dezinfo, videcemo, sve u svemu umastio se do bola :// Ali sto kaze drugarica opsenarka shishte njemu mosnice za sve nas ovde :D



Vrisnucu od smeha koliko se svi mi lozimo na to shta ON treba da radi i kako da izgleda, a on partija i uziva u zivotu kako on hoce i radi shtA ON SAM ZELI ;D

Haha, upravo :D Nego cini mi se da je malo resio ginekomastiju od prosle fotke, da je nastavio onako do sad bi cedio mlekce sa dojki, full punomasno :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #448 poslato: Januar 22, 2013, 01:33:17 pre podne »

Cuo sam iz pouzdanih izvora da je napravio neku  ^uradi sam^ bajsiklu sa ramom ponike i da krece od sutra na kardio svako jutro posle pola kile mesa :D E sad ne znam,mozda je dezinfo, videcemo, sve u svemu umastio se do bola :// Ali sto kaze drugarica opsenarka shishte njemu mosnice za sve nas ovde :D

Vrisnucu od smeha koliko se svi mi lozimo na to shta ON treba da radi i kako da izgleda, a on partija i uziva u zivotu kako on hoce i radi shtA ON SAM ZELI ;D
« Poslednja izmena: Januar 22, 2013, 01:35:31 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #447 poslato: Januar 22, 2013, 01:28:47 pre podne »

Cuo sam iz pouzdanih izvora da je napravio neku  ^uradi sam^ bajsiklu sa ramom ponike i da krece od sutra na kardio svako jutro posle pola kile mesa :D E sad ne znam,mozda je dezinfo, videcemo, sve u svemu umastio se do bola :// Ali sto kaze drugarica opsenarka shishte njemu mosnice za sve nas ovde :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #446 poslato: Januar 22, 2013, 01:24:18 pre podne »

Vreme je definitivno za malo cardio....

Pa ne raspravlja on na temu svih nas nego mi na temu "Lesukov" xaxaxaxa bash ga briga shta ko misli ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #445 poslato: Januar 19, 2013, 09:58:34 posle podne »

ovo mi se ne svidja, previse je otisao u off
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27493


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #444 poslato: Januar 19, 2013, 08:45:10 posle podne »

Vreme je definitivno za malo cardio....
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #443 poslato: Januar 16, 2013, 02:28:44 pre podne »

Mislila si na planinu Grckih Bogova ,na to sam i ja mislio.Nisam mislio na Mr. O. :D

-"Cigo, gde si se udario?"
-"Na tortoaru."
-"Mislish na trotoaru?"
-"Mislim."

Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #442 poslato: Januar 16, 2013, 12:49:11 pre podne »

Mislila si na planinu Grckih Bogova ,na to sam i ja mislio.Nisam mislio na Mr. O. :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #441 poslato: Januar 16, 2013, 12:00:19 pre podne »

Meni se cini da i nije tako daleko ;)

Nisam na to mislila xexexe ali u pravu si ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #440 poslato: Januar 15, 2013, 11:51:18 posle podne »

Meni se cini da i nije tako daleko ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.175 sekundi sa 15 upita.