TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 10:00:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 214 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako promena vremena na satu utiče na zdravlje?  (Pročitano 49814 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #324 poslato: April 06, 2023, 08:02:22 pre podne »

Još jedan primer koliko je sve različito od osobe do osobe.
Nije ni čudo što ne mogu da se dogovore oko jednog računanja vremena. 😅
Ma neka izaberu koje god, samo da prestane ova promena vremena. Živelo se i pre toga, pa nikome ništa nije nedostajalo.
I ja bih pristao na koje god,samo da vec jednom prestane ova nocna mora i maltretiranje organizma.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #323 poslato: April 03, 2023, 09:29:41 posle podne »

Još jedan primer koliko je sve različito od osobe do osobe.
Nije ni čudo što ne mogu da se dogovore oko jednog računanja vremena. 😅
Ma neka izaberu koje god, samo da prestane ova promena vremena. Živelo se i pre toga, pa nikome ništa nije nedostajalo.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #322 poslato: April 03, 2023, 08:37:45 posle podne »

Još jedan primer koliko je sve različito od osobe do osobe.
Nije ni čudo što ne mogu da se dogovore oko jednog računanja vremena. 😅
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #321 poslato: April 02, 2023, 08:48:39 posle podne »

Zaista ne bi bilo loše da se držimo jednog vremena.
Koje vama više odgovara, letnje ili zimsko?
Meni ovo letnje licno bi vise odgovaralo posto radim do 5 i onda ovako bi uvece duze trajao svetlost nego mrak.
Isto i meni, nekako mi je letnje računanje vremena prirodnije. Čak mi i ova promena u martu manje teško pada od one u oktobru.
Meni ova teže padne, jer izgubim sat vremena. I imam utisak da se taj nedostatak jednog sata vuče posle toga još neko vreme.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #320 poslato: April 02, 2023, 08:47:24 posle podne »

Zaista ne bi bilo loše da se držimo jednog vremena.
Koje vama više odgovara, letnje ili zimsko?
Meni ovo letnje licno bi vise odgovaralo posto radim do 5 i onda ovako bi uvece duze trajao svetlost nego mrak.
Slažem se. Neka sada već jednom prestane sa promenama.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #319 poslato: April 02, 2023, 08:46:01 posle podne »

Opet aktuelno,jer smo proteklog vikenda pomerili kazaljke na tzv letnje racunanje vremena tojest opet smo izgubili jedan sat....Dokle vise?Ljudi na Grenlandu da oni posle ovoga nikada vise nece pomerati kazaljke nigde!!!
https://www.novosti.rs/panorama/vesti/1220466/poslednji-put-pomerili-kazaljke-napred-zvanicnici-ove-drzave-odlucili-trajno-ostati-letnjem-racunanju-vremena?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=vn_boost&fbclid=IwAR22hi6TRcLhYJOi93QElqROJ12fwlk9gYq0EB5D5ZrLah2nRDSTVTiBJeE_aem_AXhXl6JZFyycz4KeAaEUaR9WnTqXP9WJLbhRPswlszGLDXCTUgICTHotJ13DCe71Sp4qGhTHpQGIs-q0M_ebV8YoOqOYG4MgQmWDQGjdgilnS5xJx5IDZ-mLfhRwwyonABw
Dok se u Evropi i Americi jos uvek raspravlja o tome sta bi bilo dobro Grenlandani presekli!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Idemo na Severni pol da živimo :)
Šalu na stranu. Nema potrebe više da narušavamo svoje zdravlje.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #318 poslato: April 02, 2023, 06:03:34 posle podne »

Zaista ne bi bilo loše da se držimo jednog vremena.
Koje vama više odgovara, letnje ili zimsko?
Meni ovo letnje licno bi vise odgovaralo posto radim do 5 i onda ovako bi uvece duze trajao svetlost nego mrak.
Isto i meni, nekako mi je letnje računanje vremena prirodnije. Čak mi i ova promena u martu manje teško pada od one u oktobru.
Da i sto se hrane tice i spavanja i svega lakse mi je letnje racunanje vremena.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #317 poslato: April 02, 2023, 04:04:40 posle podne »

Zaista ne bi bilo loše da se držimo jednog vremena.
Koje vama više odgovara, letnje ili zimsko?
Meni ovo letnje licno bi vise odgovaralo posto radim do 5 i onda ovako bi uvece duze trajao svetlost nego mrak.
Isto i meni, nekako mi je letnje računanje vremena prirodnije. Čak mi i ova promena u martu manje teško pada od one u oktobru.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #316 poslato: Mart 31, 2023, 09:47:13 pre podne »

Zaista ne bi bilo loše da se držimo jednog vremena.
Koje vama više odgovara, letnje ili zimsko?
Meni ovo letnje licno bi vise odgovaralo posto radim do 5 i onda ovako bi uvece duze trajao svetlost nego mrak.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #315 poslato: Mart 31, 2023, 09:46:20 pre podne »

Opet aktuelno,jer smo proteklog vikenda pomerili kazaljke na tzv letnje racunanje vremena tojest opet smo izgubili jedan sat....Dokle vise?Ljudi na Grenlandu da oni posle ovoga nikada vise nece pomerati kazaljke nigde!!!
https://www.novosti.rs/panorama/vesti/1220466/poslednji-put-pomerili-kazaljke-napred-zvanicnici-ove-drzave-odlucili-trajno-ostati-letnjem-racunanju-vremena?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=vn_boost&fbclid=IwAR22hi6TRcLhYJOi93QElqROJ12fwlk9gYq0EB5D5ZrLah2nRDSTVTiBJeE_aem_AXhXl6JZFyycz4KeAaEUaR9WnTqXP9WJLbhRPswlszGLDXCTUgICTHotJ13DCe71Sp4qGhTHpQGIs-q0M_ebV8YoOqOYG4MgQmWDQGjdgilnS5xJx5IDZ-mLfhRwwyonABw
Dok se u Evropi i Americi jos uvek raspravlja o tome sta bi bilo dobro Grenlandani presekli!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Koliko znam, ko dans vec nekoliko godina najavljuju da ce restati sa promenama....zaista ne vidim poentu promene.
Da vec vise od 10 godina samo najavljuju ali niko nece konkretno stati izaci i reci evo mi necemo vise da pomeramo kazaljke.Samo se polemise,lupaju dnevnice i to je to.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #314 poslato: Mart 31, 2023, 08:45:34 pre podne »

Meni lično ni jako toplo ni jako hladno.Nešto između.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #313 poslato: Mart 30, 2023, 10:34:20 posle podne »

Zaista ne bi bilo loše da se držimo jednog vremena.
Koje vama više odgovara, letnje ili zimsko?
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #312 poslato: Mart 30, 2023, 07:53:25 posle podne »

Opet aktuelno,jer smo proteklog vikenda pomerili kazaljke na tzv letnje racunanje vremena tojest opet smo izgubili jedan sat....Dokle vise?Ljudi na Grenlandu da oni posle ovoga nikada vise nece pomerati kazaljke nigde!!!
https://www.novosti.rs/panorama/vesti/1220466/poslednji-put-pomerili-kazaljke-napred-zvanicnici-ove-drzave-odlucili-trajno-ostati-letnjem-racunanju-vremena?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=vn_boost&fbclid=IwAR22hi6TRcLhYJOi93QElqROJ12fwlk9gYq0EB5D5ZrLah2nRDSTVTiBJeE_aem_AXhXl6JZFyycz4KeAaEUaR9WnTqXP9WJLbhRPswlszGLDXCTUgICTHotJ13DCe71Sp4qGhTHpQGIs-q0M_ebV8YoOqOYG4MgQmWDQGjdgilnS5xJx5IDZ-mLfhRwwyonABw
Dok se u Evropi i Americi jos uvek raspravlja o tome sta bi bilo dobro Grenlandani presekli!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Koliko znam, ko dans vec nekoliko godina najavljuju da ce restati sa promenama....zaista ne vidim poentu promene.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #311 poslato: Mart 29, 2023, 12:15:14 posle podne »

Opet aktuelno,jer smo proteklog vikenda pomerili kazaljke na tzv letnje racunanje vremena tojest opet smo izgubili jedan sat....Dokle vise?Ljudi na Grenlandu da oni posle ovoga nikada vise nece pomerati kazaljke nigde!!!
https://www.novosti.rs/panorama/vesti/1220466/poslednji-put-pomerili-kazaljke-napred-zvanicnici-ove-drzave-odlucili-trajno-ostati-letnjem-racunanju-vremena?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=vn_boost&fbclid=IwAR22hi6TRcLhYJOi93QElqROJ12fwlk9gYq0EB5D5ZrLah2nRDSTVTiBJeE_aem_AXhXl6JZFyycz4KeAaEUaR9WnTqXP9WJLbhRPswlszGLDXCTUgICTHotJ13DCe71Sp4qGhTHpQGIs-q0M_ebV8YoOqOYG4MgQmWDQGjdgilnS5xJx5IDZ-mLfhRwwyonABw
Dok se u Evropi i Americi jos uvek raspravlja o tome sta bi bilo dobro Grenlandani presekli!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #310 poslato: Januar 31, 2023, 09:27:16 posle podne »

Znam ljude koji nemaju tih opcija. 😁
Onda ce proci kao i ja,ni ja nisam imao tih opcija i eto me ziv sam kao i deca. ;)

Naravno, sve je prilagodljivo.  Ali jesi bio uskracen u nekom periodu nekih stvari...
U svakom segmentu svog zivota ces biti uskracen od nekih stvari,ali to je vec jedna druga tema,ako te interesuje otvori temu pa te mogu posavetovati. ;)
Logično je da će neki aspekt života biti zanemaren u nekom trenutku. Ne možemo da budemo baš opsesivni da svi aspekti stalno budu na maksimumu. Sagorećemo.

Slazem se. Em sto moze doci, kao sto si rekao, do sagorevanja, em sto prosto zivotne okolnosti neki put nece dozvoliti.
Upravo tako. Ne možemo se striktno držati nekih pravila u životu. Jer ne znamo šta nosi sutra i neke stvari jednostavno ne mogu da se planiraju. Ali se generalno trudimo da napredujemo na svim poljima.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 214 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 14 upita.