TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395479 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 07:14:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 214 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako promena vremena na satu utiče na zdravlje?  (Pročitano 49797 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #354 poslato: April 24, 2023, 05:45:02 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Ja sam stalno umoran već neku nedelju. Atmosferske prilike nikako da se stabilizuju. Verovatno je zbog toga.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #353 poslato: April 24, 2023, 05:43:09 posle podne »

Još jedan primer koliko je sve različito od osobe do osobe.
Nije ni čudo što ne mogu da se dogovore oko jednog računanja vremena. 😅
Ma neka izaberu koje god, samo da prestane ova promena vremena. Živelo se i pre toga, pa nikome ništa nije nedostajalo.

Tako je. Bolje da racunaju koliko se sekund menja.
Da menjamo sekund napred, sekund nazad ;D

Ne, vec se "velicina" sekunda menja konstantno, a o tome niko ne prica.
Sad je to verovatno relativistička stvar. I šta može da se uradi po tom pitanju?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #352 poslato: April 24, 2023, 03:43:02 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)
Svakako treba svako da se potrudi da spoljašnje okolnosti što manje utiču na raspoloženje ali nije uvek to moguće.

Upravo tako...i  ne treba kriviti sebe zbog toga
Nikako,slazem se.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #351 poslato: April 24, 2023, 03:42:22 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)

Blago tebi! :D
To i ti mozes da postignes!To je jednostavno pitanje volje!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #350 poslato: April 24, 2023, 03:41:34 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.

Ne samo raspolozenje i vec i umor.....
A generalno, April je najtezi emsec u godini. Najvise samoubistava se desi bas u ovom mesecu.
Koliko ja znam za samoubistva jako puno ih ima u decembru zbog predstojecih praznika i zbog toga sto je previse ljudi samo.
Meni najduzi mesec je januar.Platu potrosio jos u decembru a januaru nikad kraja pa jos 31 dan.... ;D ;D ;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #349 poslato: April 24, 2023, 08:33:59 pre podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)
Svakako treba svako da se potrudi da spoljašnje okolnosti što manje utiču na raspoloženje ali nije uvek to moguće.

Upravo tako...i  ne treba kriviti sebe zbog toga
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #348 poslato: April 24, 2023, 08:33:31 pre podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)

Blago tebi! :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #347 poslato: April 24, 2023, 08:33:07 pre podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.

Ne samo raspolozenje i vec i umor.....
A generalno, April je najtezi emsec u godini. Najvise samoubistava se desi bas u ovom mesecu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #346 poslato: April 24, 2023, 08:31:57 pre podne »

Još jedan primer koliko je sve različito od osobe do osobe.
Nije ni čudo što ne mogu da se dogovore oko jednog računanja vremena. 😅
Ma neka izaberu koje god, samo da prestane ova promena vremena. Živelo se i pre toga, pa nikome ništa nije nedostajalo.

Tako je. Bolje da racunaju koliko se sekund menja.
Da menjamo sekund napred, sekund nazad ;D

Ne, vec se "velicina" sekunda menja konstantno, a o tome niko ne prica.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #345 poslato: April 24, 2023, 08:31:11 pre podne »

Opet aktuelno,jer smo proteklog vikenda pomerili kazaljke na tzv letnje racunanje vremena tojest opet smo izgubili jedan sat....Dokle vise?Ljudi na Grenlandu da oni posle ovoga nikada vise nece pomerati kazaljke nigde!!!
https://www.novosti.rs/panorama/vesti/1220466/poslednji-put-pomerili-kazaljke-napred-zvanicnici-ove-drzave-odlucili-trajno-ostati-letnjem-racunanju-vremena?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=vn_boost&fbclid=IwAR22hi6TRcLhYJOi93QElqROJ12fwlk9gYq0EB5D5ZrLah2nRDSTVTiBJeE_aem_AXhXl6JZFyycz4KeAaEUaR9WnTqXP9WJLbhRPswlszGLDXCTUgICTHotJ13DCe71Sp4qGhTHpQGIs-q0M_ebV8YoOqOYG4MgQmWDQGjdgilnS5xJx5IDZ-mLfhRwwyonABw
Dok se u Evropi i Americi jos uvek raspravlja o tome sta bi bilo dobro Grenlandani presekli!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
Idemo na Severni pol da živimo :)

To im je najmanje bitno koliko se muce sa svetloscu.
Šalu na stranu. Nema potrebe više da narušavamo svoje zdravlje.

A kakvo je na Severnom polu? :D
Vidiš, nema više promene vremena tamo :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #344 poslato: April 24, 2023, 08:30:35 pre podne »

Opet aktuelno,jer smo proteklog vikenda pomerili kazaljke na tzv letnje racunanje vremena tojest opet smo izgubili jedan sat....Dokle vise?Ljudi na Grenlandu da oni posle ovoga nikada vise nece pomerati kazaljke nigde!!!
https://www.novosti.rs/panorama/vesti/1220466/poslednji-put-pomerili-kazaljke-napred-zvanicnici-ove-drzave-odlucili-trajno-ostati-letnjem-racunanju-vremena?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=vn_boost&fbclid=IwAR22hi6TRcLhYJOi93QElqROJ12fwlk9gYq0EB5D5ZrLah2nRDSTVTiBJeE_aem_AXhXl6JZFyycz4KeAaEUaR9WnTqXP9WJLbhRPswlszGLDXCTUgICTHotJ13DCe71Sp4qGhTHpQGIs-q0M_ebV8YoOqOYG4MgQmWDQGjdgilnS5xJx5IDZ-mLfhRwwyonABw
Dok se u Evropi i Americi jos uvek raspravlja o tome sta bi bilo dobro Grenlandani presekli!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Odmah neku peticiju :D

Koliko znam, ko dans vec nekoliko godina najavljuju da ce restati sa promenama....zaista ne vidim poentu promene.
Da vec vise od 10 godina samo najavljuju ali niko nece konkretno stati izaci i reci evo mi necemo vise da pomeramo kazaljke.Samo se polemise,lupaju dnevnice i to je to.

U drugim drzavama jesu upravo tako uradili. Dosta i to je to.
Neka svi tako urade, da se ne mučimo više.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #343 poslato: April 23, 2023, 06:07:43 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)
Svakako treba svako da se potrudi da spoljašnje okolnosti što manje utiču na raspoloženje ali nije uvek to moguće.
Znam da nije moguce,ali ako se potrudis da budes pozitivna i dobre volje onda moze kisa ili sneg da veje danima mene to vec ne interesuje.
Naravno, treba uvek nalaziti motivaciju za lepo raspoloženje.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #342 poslato: April 23, 2023, 02:57:08 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)
Svakako treba svako da se potrudi da spoljašnje okolnosti što manje utiču na raspoloženje ali nije uvek to moguće.
Znam da nije moguce,ali ako se potrudis da budes pozitivna i dobre volje onda moze kisa ili sneg da veje danima mene to vec ne interesuje.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #341 poslato: April 22, 2023, 02:49:44 posle podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)
Svakako treba svako da se potrudi da spoljašnje okolnosti što manje utiču na raspoloženje ali nije uvek to moguće.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #340 poslato: April 22, 2023, 08:25:48 pre podne »

Prosto je neverovatno u poslednjih nekoliko nedelja koliko mi se ljudi žale na promene raspoloženja zbog vremena.
Meni je to prosto neverovatno,jer na mene ne utice kakvo je vreme.Ja sam uvek pozitivan i nasmejan.I po dobrom vremenu i po losem.Na mene vise uticu ljudi. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 214 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 14 upita.