TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395480 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 03:15:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 214 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako promena vremena na satu utiče na zdravlje?  (Pročitano 49839 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #954 poslato: Novembar 08, 2023, 06:19:58 posle podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Znam. Zamisli tek one u polarnom krugu- 6 meseci dan,6 meseci noc.
Svaka njima cast.Ja samo kako sam bio u Finskoj,tamo u 9 prepodne je jos mrak zimi a u 3 je vec mrak,meni je to tesko padalo a ne ovima na polarnom krugu.Za to se treba roditi.
Možda ako si od rođenja u takvoj atmosferi onda ti ne pada teško kao nama kojima je to nagla promena.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #953 poslato: Novembar 08, 2023, 02:23:25 posle podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Dosta utiče na mentalnu energiju i zdravlje. Prirodu ne možemo menjati jer je dan sam po sebi kraći ali možda ne bismo trebali menjati ni časovnik.
Sigurno ne treba da se menja. Ziveli su ljudi normalno i pre menjanja sata,pa im nista nije smetalo.
Svako gleda da uvede neku inovaciju. Mada nekad je ok pokušati da nešto promeniš pa ako ne ispadne produktivno onda se može uvek vratiti na staro.
Nisam ni ja protiv novina,stavise,ali ako vidis da nije donelo nista dobro onda menjaj....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #952 poslato: Novembar 08, 2023, 02:22:38 posle podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Znam. Zamisli tek one u polarnom krugu- 6 meseci dan,6 meseci noc.
Svaka njima cast.Ja samo kako sam bio u Finskoj,tamo u 9 prepodne je jos mrak zimi a u 3 je vec mrak,meni je to tesko padalo a ne ovima na polarnom krugu.Za to se treba roditi.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #951 poslato: Novembar 08, 2023, 02:21:29 posle podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Dosta utiče na mentalnu energiju i zdravlje. Prirodu ne možemo menjati jer je dan sam po sebi kraći ali možda ne bismo trebali menjati ni časovnik.
U mom slucaju na mentalnu energiju,na zdravlje dosad nisam primetio.Mada se trudim da me ni pokvari mentalnu energiju,ali ne uspevam uvek.REcimo u 90% slucaja uspem u nekih 10% ne,a pre sam uspevao 99,9%.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #950 poslato: Novembar 08, 2023, 11:36:22 pre podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Dosta utiče na mentalnu energiju i zdravlje. Prirodu ne možemo menjati jer je dan sam po sebi kraći ali možda ne bismo trebali menjati ni časovnik.
Sigurno ne treba da se menja. Ziveli su ljudi normalno i pre menjanja sata,pa im nista nije smetalo.
Svako gleda da uvede neku inovaciju. Mada nekad je ok pokušati da nešto promeniš pa ako ne ispadne produktivno onda se može uvek vratiti na staro.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #949 poslato: Novembar 07, 2023, 07:49:19 posle podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Dosta utiče na mentalnu energiju i zdravlje. Prirodu ne možemo menjati jer je dan sam po sebi kraći ali možda ne bismo trebali menjati ni časovnik.
Sigurno ne treba da se menja. Ziveli su ljudi normalno i pre menjanja sata,pa im nista nije smetalo.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #948 poslato: Novembar 07, 2023, 07:48:05 posle podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Znam. Zamisli tek one u polarnom krugu- 6 meseci dan,6 meseci noc.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #947 poslato: Novembar 07, 2023, 06:44:14 posle podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Dosta utiče na mentalnu energiju i zdravlje. Prirodu ne možemo menjati jer je dan sam po sebi kraći ali možda ne bismo trebali menjati ni časovnik.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #946 poslato: Novembar 07, 2023, 09:31:18 pre podne »

Ne znam kako se vi ostali osećate?
Meni je prva dva dana bilo zaista nezgodno. Najviše mi smeta što je mračno napolju veći deo popodneva jer prepodne manje-više svi radimo.
Da,i onda ti prode dan za tili cas.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #945 poslato: Novembar 07, 2023, 09:30:43 pre podne »

Recimo meni se zimi desava da idem na posao u mraku i vratim se u mraku....jako los osecaj.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #944 poslato: Novembar 06, 2023, 06:36:56 posle podne »

Ne znam kako se vi ostali osećate?
Meni je prva dva dana bilo zaista nezgodno. Najviše mi smeta što je mračno napolju veći deo popodneva jer prepodne manje-više svi radimo.
Najgore mi je kada mrak ovako rano pada. A ko radi samo pre podne,onda dok dodje kuci,vec ga uhvati mrak. A ujutru,kada rano ustane,isto je mrak.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #943 poslato: Novembar 06, 2023, 06:35:47 posle podne »

Ne znam kako se vi ostali osećate?
Ja bih da ne menjamo vise,ali se bojim da se to nece menjati jer niko nije voljan od nadleznih da ucini nesto po ovom pitanju.
I ja bih voleo da se vise ne menja vreme. Stvarno lose utice na zdravlje skoro svakog pojedinca.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5990


« Odgovor #942 poslato: Novembar 06, 2023, 06:34:32 posle podne »

Dr Anita, pošto je ovo tema koju si počela vezano za promenu vremena na časovniku, ovde bih nešto opet napomenuo. Evo prethodnog vikenda smo menjali vreme. Mislim da mi još utiče na umor. Iako je ovo sat vremena unazad, pa kao imamo više vremena tog dana, ipak nisam ni imao vremena. Pošto su neke zemlje odustale od promene sata, dobro bi bilo da i mi to učinimo. Da se više ne mučimo ovako.
I umor i glad osecam od onda ranije,a to da imamo vise vremena nije istina jer ranije pada mrak,tako da bas i nemas taj utisak da imas vise vremena.
Samo ja sam mislio da imamo sat duze sam taj dan kada pomerimo kazaljke. A ovako nemam utisak da je nesto promenjeno,kada mrak evo pada vec oko pola 5.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3260


« Odgovor #941 poslato: Novembar 06, 2023, 03:53:23 posle podne »

Ne znam kako se vi ostali osećate?
Meni je prva dva dana bilo zaista nezgodno. Najviše mi smeta što je mračno napolju veći deo popodneva jer prepodne manje-više svi radimo.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27472


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #940 poslato: Novembar 06, 2023, 09:33:31 pre podne »

Ne znam kako se vi ostali osećate?
Ja bih da ne menjamo vise,ali se bojim da se to nece menjati jer niko nije voljan od nadleznih da ucini nesto po ovom pitanju.
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2023, 04:01:29 posle podne od strane Miki Mihajlovic » Sačuvana
Stranice: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 214 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 14 upita.