TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 05:54:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ozbiljna povreda ili...?  (Pročitano 4166 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2011, 09:07:51 posle podne »

Dečko nas nije posećivao od njegovog poslednjeg posta, pa ne znam da li ćemo dobiti nove informacije...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2011, 04:53:50 posle podne »

kakvo je stanje sa ramenom? da li ima problema?
Sačuvana
Club44Rules
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Go hard - or go home!!!

« Odgovor #5 poslato: Novembar 24, 2011, 02:37:41 posle podne »

Hvala na odg. Osećam to pri svakom spuštanju šipke dok radim bench. Odradiću sve to, što si rekao... Javljam rezultate. A grudi i ramena sam pomerio za subotu (umesto na standardnoj klupi, prelazim na smith mašinu a ostatak vežbi radim sa bučicama), danas i sutra radim lagano noge, leĂ°a itd. Pozdrav.
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2011, 02:45:38 posle podne od strane Club44Rules » Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Novembar 24, 2011, 12:27:43 pre podne »

Pozdrav svima. Nov sam član na forumu. Muka me naterala da se registrujem... Ništa mi nije strano što se tiče BB-a, od ishrane, pravilnog izvoĂ°enja vežbi pa do suplementacije. Zaista vodim računa o svemu. Posle ozbiljne pauze od par meseci krenuo sam ponovo sa teretanom, i evo nakon 3 nedelje treniranja imam jedan problem. Pri svakom ponavljanju, nebitno s kojom težinom (čak i sa samom šipkom prilikom zagrevanja), osećam krckanje u ovom delu koji sam označio na slici. Deo ramena, mišić, ne znam ni sam šta je tačno u pitanju?! Znači, ne boli me ništa, normalno radim ali na levoj strani osećam krckanje, pucketanje, nebitno... IzmeĂ°u ramena i grudi. Anatomija mi nije jača strana, ne znam kako da objasnim. Zaista se posvetim zagrevanju, radim istezanje nakon svake vežbe, težine nisu velike (za sad sam na nekih 40 - 50 kg na benchu)... Danas sam imao trening oko 17:00, i sad imam onaj osećaj kao kada odradite burtalnu seriju sa dodatnim ponavljanjima, zateže me taj deo, goriii... Nadam se da ću dobiti neki odg. Hvala unapred.


da li ima neki odredjen pokret pri kome je bol izražen? pri podizanju ruku sa strane, iznad glave?
led lokalno 5x na dan po 10 min na mesto bola dva dana, pošteda ruke, diklofenak duo 1 dnevno tri dana, od drugog dana posle leda hepatrombin gel lokalno. javi kako ide...
pozz
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2011, 10:13:06 posle podne »

Iskoristicu temu da se i ja obratim pa ako Pedja uspe neka i meni odgovori :)

Uglavnom, kada radim sa ravnom shipkom, imam ogromne bolove u celoj podlaktici sa spoljnjeg dela... Nekada je to bilo uvek u pochetku, medjutim, kako radim i kako se sve vishe i jache zagrevam taj bol nestaje, sve do nedavno kada sam dobio potpuno obrnut efekat, sve vishe i vishe boli...

Nije to samo sa ravnom shipkom, generalno shipke (samo za ruke), propadanja, nishta mi sada trenutno ne pada na pamet ali ima dosta vezhbi...

Hvala unapred!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Novembar 22, 2011, 09:07:33 posle podne »

Malo strpljenja i javi će se Pedja ognjen koji je stručnjak za ovakve stvari...
sigruna sam da nije ništa ozbiljno i da svakako ima veze sa pauzom koju si napravio...
Sačuvana
Club44Rules
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Go hard - or go home!!!

« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2011, 07:41:47 posle podne »

Pozdrav svima. Nov sam član na forumu. Muka me naterala da se registrujem... Ništa mi nije strano što se tiče BB-a, od ishrane, pravilnog izvoĂ°enja vežbi pa do suplementacije. Zaista vodim računa o svemu. Posle ozbiljne pauze od par meseci krenuo sam ponovo sa teretanom, i evo nakon 3 nedelje treniranja imam jedan problem. Pri svakom ponavljanju, nebitno s kojom težinom (čak i sa samom šipkom prilikom zagrevanja), osećam krckanje u ovom delu koji sam označio na slici. Deo ramena, mišić, ne znam ni sam šta je tačno u pitanju?! Znači, ne boli me ništa, normalno radim ali na levoj strani osećam krckanje, pucketanje, nebitno... IzmeĂ°u ramena i grudi. Anatomija mi nije jača strana, ne znam kako da objasnim. Zaista se posvetim zagrevanju, radim istezanje nakon svake vežbe, težine nisu velike (za sad sam na nekih 40 - 50 kg na benchu)... Danas sam imao trening oko 17:00, i sad imam onaj osećaj kao kada odradite burtalnu seriju sa dodatnim ponavljanjima, zateže me taj deo, goriii... Nadam se da ću dobiti neki odg. Hvala unapred.

Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 14 upita.