TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395700 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 23, 2024, 03:05:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet u vezi animal cuta, kratina, zimskih treniga  (Pročitano 2012 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2010, 12:02:46 posle podne »

Cao, opet krecem u moje avanture, sad se tacno ne secam kad sam ja krenuo sa korekcijom tezine, al sigurno ima 2,3 godine, sad imam 78, prosle godine oko 90, a one tamo 107 kg,  jbg fino ide, al mi smetaju naslage na trupu, tokom leta koristio sam animal cut, whey, neke amino, i to je to, nista specijalno, naravno hranio se, sto ja kazem ko konj ;) za ovu zimu sam planirao da se bacim malo na misicnu masu (uzeo sam kreatin), al iskreno ne volim teretanu, bicikl mi vise pristaje, al sta da se radi, sad njemu vreme nije, uglavnom zbog spomenutog, vise bih voleo da se zadrzim za neki kardio, pitanje, sta bih mogao da radim tokom zime, u vecernjim casovima, ili mozda negde oko 12 ujutru (ne mogu ranije jer oko 8-9 doruckujem) da li ce biti primetnog efekta ako posle teretanu ubacim traku uz whey animal cut i kreatin (negde sam procitao da se kreatin i kofein ne smeju uzimati zajednu, valjda se medjusobno nuliraju )
Sta bih mogao raditi povodom naslaga na trupu, to mesto mi je sad najveci problom pored viska koze (
Sadasnja ishrana mi je

9:00 ovsene pahuljice  100 + mali fit jogurt
12:00 5 kuvanih belanaca
15:00 pilece belo +2 barena krompira + malo hleba ovsenog, bez zacina
18:00 tunjevina ili 5belanaca
20:00 tunjevina ili 5 belanaca
pred spavanje ne uvek, uzmem kasein

u ishrani ti nedostaje još povrća, umesto tunjevine ubaci još neku ribu ili opet piletinu ili drugo meso, može i posni sir, variraj unos ugljenih hidrata, nemoj konstantno isto svaki dan...

od suplementacije whey je ok, animal cut možeš pre treninga,  ako si pri finansijama ne bi bilo loše ni glutamin i bcaa, a od kreatina posebno ti preporučujem Kre alkalyn.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Decembar 19, 2010, 07:10:02 posle podne »

Kreatin i kofein smes uzimati zajedno samo pojacaj unos tecnosti.Nakon treninga u teretani ubaci 45 min steper ili traku i drzi otkucaje srca u zoni 120 do 140 u min.
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #1 poslato: Decembar 19, 2010, 07:03:33 posle podne »

Cao, opet krecem u moje avanture, sad se tacno ne secam kad sam ja krenuo sa korekcijom tezine, al sigurno ima 2,3 godine, sad imam 78, prosle godine oko 90, a one tamo 107 kg,  jbg fino ide, al mi smetaju naslage na trupu, tokom leta koristio sam animal cut, whey, neke amino, i to je to, nista specijalno, naravno hranio se, sto ja kazem ko konj ;) za ovu zimu sam planirao da se bacim malo na misicnu masu (uzeo sam kreatin), al iskreno ne volim teretanu, bicikl mi vise pristaje, al sta da se radi, sad njemu vreme nije, uglavnom zbog spomenutog, vise bih voleo da se zadrzim za neki kardio, pitanje, sta bih mogao da radim tokom zime, u vecernjim casovima, ili mozda negde oko 12 ujutru (ne mogu ranije jer oko 8-9 doruckujem) da li ce biti primetnog efekta ako posle teretanu ubacim traku uz whey animal cut i kreatin (negde sam procitao da se kreatin i kofein ne smeju uzimati zajednu, valjda se medjusobno nuliraju )
Sta bih mogao raditi povodom naslaga na trupu, to mesto mi je sad najveci problom pored viska koze (
Sadasnja ishrana mi je

9:00 ovsene pahuljice  100 + mali fit jogurt
12:00 5 kuvanih belanaca
15:00 pilece belo +2 barena krompira + malo hleba ovsenog, bez zacina
18:00 tunjevina ili 5belanaca
20:00 tunjevina ili 5 belanaca
pred spavanje ne uvek, uzmem kasein
« Poslednja izmena: Decembar 19, 2010, 07:08:19 posle podne od strane Nedeljko Scepanovic » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.