TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 15, 2024, 03:59:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ubrzan puls  (Pročitano 1640 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2013, 09:25:50 pre podne »

Sto se tice nosa, bojim se da nemas puno resenja... Ima ovde i doktora koji ti mogu nesto reci na tu temu, ali jedina stvar za koju znam da ce ti pomoci sa disanjem, a ujedno je imas i u kapima za nos, je efedrin, koji ne samo sto je ZABRANJEN i STETAN i koristi se samo kao lek, nego ce ti jos vise ubrzati puls, jer izaziva i srcane smetnje.

Osim toga, ako ti stvarno smeta pri disanju, pod noz i resis to jednom za sva vremena!
kapi se smeju koristiti do 5 dana. Ako je devijacija probl jedino j rešenje operacija, ne kapi...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Mart 12, 2013, 09:24:31 pre podne »

Suplemente tipa whey proteina, aminokis uzimaj slobodno. Takodje ubaci magnezijum 1-2 dnevno, to usporava puls.
Laboratorija uredu?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Mart 12, 2013, 09:22:55 pre podne »

imam ubrzan puls i za neke minimalne aktivnosti da ne pricam u teretani ali to je vrv zbog nedostatka kondicije i opsrukcije nosa ,kondiciju cu da nabacim a sto se tice nosa sve kapi sam isprobao i ne vidim resenje ako neko  zna valjao bi neki savet a da nije operacija,suplementi mislim da ne skode pulsu naravno ne koristim no reaktore
koliko je puls u miru?  da li radiš kardio? da li je nekad bio neki problem sa srcem ili imaš neke druge smetnje?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2013, 10:46:11 posle podne »

imam ubrzan puls i za neke minimalne aktivnosti da ne pricam u teretani ali to je vrv zbog nedostatka kondicije i opsrukcije nosa ,kondiciju cu da nabacim a sto se tice nosa sve kapi sam isprobao i ne vidim resenje ako neko  zna valjao bi neki savet a da nije operacija,suplementi mislim da ne skode pulsu naravno ne koristim no reaktore

Postoji mnogo razloga za ubrzan puls, izmedju ostalog, ovo sto si moze biti jedan od razloga. Da li imas problem sa alergijom ili sa devijacijom?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2013, 05:09:43 posle podne »

Koliko imas godina?

Ja sam imala slican problem ali sam operisala devijaciju nosa i tada taj problem resila.Samo meni nisu hteli da urade operaciju pre 18 godina

Iz svog iskustva ti kazem da nista nije strasno,posebno ako je samo devijacija u pitanju a da se ne radi ona estetika,par dana nakon operacije sam bila super,u lokalnoj anesteziji odradjeno,viceve sam bukvalno pricala sa doktorom na operaciji.

Znam da ti je trip i sve to,ali veruj da znam i kakav problem imas a i kakvo sam olaksanje nakon toga imala.Zbog te devijacije em sam se mucila sa disanjem na treningu a to realno nije OK ni za telo ni za srce ni za bilo sta,em sam imala uzasne glavobolje i sve to propratno.Posle je sve to reseno  ;)

Sacekacemo i doktore,a i bitno je da se utvrdi da je taj ubrzani puls iskljucivo od toga
Sačuvana
Be Happy!!!
daniel.t
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2013, 04:54:40 posle podne »

Sto se tice nosa, bojim se da nemas puno resenja... Ima ovde i doktora koji ti mogu nesto reci na tu temu, ali jedina stvar za koju znam da ce ti pomoci sa disanjem, a ujedno je imas i u kapima za nos, je efedrin, koji ne samo sto je ZABRANJEN i STETAN i koristi se samo kao lek, nego ce ti jos vise ubrzati puls, jer izaziva i srcane smetnje.

Osim toga, ako ti stvarno smeta pri disanju, pod noz i resis to jednom za sva vremena!
Sačuvana
obrad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2013, 01:53:02 pre podne »

imam ubrzan puls i za neke minimalne aktivnosti da ne pricam u teretani ali to je vrv zbog nedostatka kondicije i opsrukcije nosa ,kondiciju cu da nabacim a sto se tice nosa sve kapi sam isprobao i ne vidim resenje ako neko  zna valjao bi neki savet a da nije operacija,suplementi mislim da ne skode pulsu naravno ne koristim no reaktore
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.299 sekundi sa 18 upita.