TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 03:39:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevanje  (Pročitano 14421 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2012, 10:32:32 posle podne »

ako vec mrzis kardio nemoj ga ni raditi..treninge sa opterecenjem radi sa vecim tezinama..vise misicne mase vece trosenje kalorija..bitno je da pojacas unos proteina a smanjis unos ugljenih hidrata..
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #6 poslato: Maj 13, 2012, 09:49:34 posle podne »

Fascinantno je koliko neupuceni prosire zablude ;)

Bez kardia mozes da omrsavis i to debelo lol (ja sam omrsavio 8 kg za 2 meseca bez jednog pretrcanog metra, i nisam se ugojio vec 2 meseca (tacnije nisam dobio sala) takodje bez i jednog pretrcanog metra, tako da veruj sto ti ovde kazu ;) )
Sto se tice mase i definicije, program treninga moze biti skoro identican, bitna je ishrana, dakle dizi koliko god mozes.
A kako se gube kilogrami bez cardia: najprostije receno, sa treningom ti je potreban veci kaloriski unos nego bez treninga, osines se dobrim treningom, sredis ishranu, i eto kako ;)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2012, 08:33:41 posle podne »

izbaci sav krs iz hrane 15-20 dana ...znaci  brzu hranu,slatkise, hleb...pojacaj meso jaja nemasni sir ribu ...onda nadji ovde link za rotaciju uh i pocni da se drzis toga ... a sto se treninga tice rokaj samo ozbilno.. batali to trckaranje, ne preskaci osnovne vezbe ..cucanj mrtvo benc...sto vece tezine..i kardio ti ne treba ima da se topis samo tamo gde treba...ako vec radis kardio bolje radi neki hit trenig... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2012, 08:28:54 posle podne »

To pricaju strucnjaci koji ne znaju bas mnogo... ;) Idi na sajt personalnitrener.net pa ces videti koliko ljudi je skinulo ne 5 ili 10 kg vec po 20 i 30 kg bez kardio treninga. ;)


P.S sve sto su ti rekli ti strucnjaci nije tacno...e da,to masa i definicija su prevazidjeni termini kad se odnosi na to da moras kad si na masi dobitii salo da bi kao dobijo misice. ;) Mozes ti to raditi,ali ne morsa dobiti salo da bi dobio misicnu masu,eventualno mozes malo pokvariti BF za par %,ali ne kao sto to rade ti strucnjaci,pa dobiju 5x vise sala nego misica,jedu plazmu i piju litre mleka...
Sačuvana
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2012, 08:00:12 posle podne »

Ne razumem kako cu skinuti salo ako ne radim kardio tening (bicikl , traka) . Iskreno mrzim kardio najvise na svetu ali nisam upoznao nikog do sada da je skinuo 5-10kg bez kardio treninga .

Ovo za kilaze , svi su mi u teretani rekli da ako zelim masu da radim ja sto vecim kilazama a ako zelim definiciju onda sto manjim ili umerenim .

Ne znam , ovo sto si mi rekao je sve obrnuto od toga sto ljudi pricaju po teretanama  ???
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2012, 07:02:01 posle podne »

Traka i bicikla ti nisu potrebni osim ako ti ne predstavljaju zadovoljstvo. :)

Treba da radis sa sto vecim kilazama,a ne sa malim kilazama... :)

Treba da citas o ishrani na forumu i naucis sta bi to trebao da jedes. :)



P.S ima milion tema,evo danas ih ima samo 5-6 na kojima se pise o ishrani i treningu...
Sačuvana
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2012, 05:13:27 posle podne »

Cao

Nisam trenirao neko vreme zbog prezauzetosti sa poslom pa sam se malo zamastio . Sada mi je cilj da sagorim sto vise sala mogu jer od ponedeljka imam vremena da se posvetim treninzima , ishrani i suplementaciji .

Od ponedeljka pocinjem da idem u teretanu a od utorka cu poceti da pijem animal cuts (ako ga ima , posto se prica da ga nema) .

Sto se tice animal cuts-a znam kako ide pio sam ga vec ali posto mi ovog puta i nisu vazni misici nego samo gubljenje masnoce , ne znam kako da organizujem treninge i ishranu .

Treninge sam mislio ovako : Ujtru -traka 20 , popodne teretana (male kilaze , vise ponavljanja) uvece bicikl 20min .
Ne znam da li je mnogo ili malo ali neka neko ko smatra da gresim negde napise u cemu misli da je greska .

Sto se tice ishrane predugo sam se hranio uzasno sto znaci fast foodovi su profitirali na meni i to cu sada da izbacim ali onda stvarno ne znam sta da jedem . Ako moze neka mi neko napise sta da jedem jer cu od ponedeljka da umrem od gladi  :D

Visok sam 175 a tezak 85kg . Trebalo bi da skinem do 10kg .

Pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 15 upita.