TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 11:04:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 42 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Lakat  (Pročitano 116831 puta)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #450 poslato: Novembar 12, 2012, 12:19:21 pre podne »

Hvala, dobro je, što pitaš?

Onako ... dugo se nismo pisali.

Inače, lakat je OK, zahvaljujći tebi. Vežbam sa 100%, napredujem, ima par vežbi koje ne radim, znaš i sam koje su ... Ostalo je sve super.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #449 poslato: Novembar 11, 2012, 07:51:03 posle podne »

Hvala, dobro je, što pitaš?
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #448 poslato: Novembar 11, 2012, 01:10:52 pre podne »

Pedja, jesi dobro ?! :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #447 poslato: Novembar 10, 2012, 07:26:15 posle podne »

Problem je sa skraćenim tricepsom, pri čemu njegova tetiva preskače preko koštanog ispupčenja pri savijanju/opružanju ruke.
treba izbegavati potiske iznad glave ili smanjiti težine + obavezna istezanja za mišić triceps brahii. Istezanja na kraju treninga sa podignutim laktom iznad i iza glave, drugom rukom se lakat povlači ka sredini...
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #446 poslato: Novembar 10, 2012, 11:16:58 pre podne »

i ja imam sličan problem kada radim lat iza glave, kada vraćam šipku u početni položaj, nikad ne ispružim ruke skroz do kraja, ali pri kraju pokreta osećam neprijatnost u levom laktu, ponekad i krckanje što ti kažeš
identican problem! i mnogo mi ide na zivce..   >:( isto tako ne podignem do kraja sipku u pocetni polozaj, a pri svakom ponavljanju krcka.
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2012, 11:18:31 pre podne od strane DimitrijeBGD » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #445 poslato: Novembar 10, 2012, 11:11:25 pre podne »

i ja imam sličan problem kada radim lat iza glave, kada vraćam šipku u početni položaj, nikad ne ispružim ruke skroz do kraja, ali pri kraju pokreta osećam neprijatnost u levom laktu, ponekad i krckanje što ti kažeš
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #444 poslato: Novembar 10, 2012, 11:07:38 pre podne »

Pozdrav, imam problem sa laktovima, tj. pretezno laktom leve ruke, dok radim potisak bucicom iza glave, kako povecavam tezine sve vise mi lakat krcka, ne boli me toliko, ali je osecaj jako neprijatan..sta da radim po tom pitanju? hvala unapred! 
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #443 poslato: Novembar 02, 2012, 05:44:14 posle podne »

Imaju drogu i mobilne u zatvoru a da nemaju recimo Klen,glupost...Bila je dobra emisija na Diskaveriju,Ros Kemp je snimao...moglo se videti dosta toga.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #442 poslato: Novembar 02, 2012, 03:37:42 posle podne »

Mislim da su likovi napucaniji kad izadju iz zatvora zato sto imaju redovne obroke i redovan san, uvek u isto vreme. + ne preskacu treninge i rade ih maximalno jer nemaju drugo sta. Tako da u zatvoru sigurno neces bataliti trening jer ides u grad ili ces preskociti rucak zato sto nisi kuci x) 
Mislim da su likovi napucaniji kad izadju iz zatvora zato sto imaju redovne obroke i redovan san, uvek u isto vreme. + ne preskacu treninge i rade ih maximalno jer nemaju drugo sta. Tako da u zatvoru sigurno neces bataliti trening jer ides u grad ili ces preskociti rucak zato sto nisi kuci x) 

Delim tvoje mišljenje. ALi poenta toga je akcenat na PRIRODNO - dakle jak trening, ishrana nekakva, nema hemije, nema suplementacije, noćno spavanje, uskladjeni bioritam, čak je i odmor diskutabilan, verovatno ga ima ...

Sve u svemu - suplementacija je čist biznis :)
Slazem se da je vecina suplementacije cist biznis, tj marketing, a to da u zatvoru nema hemije, nemojte ljudi da zivite u zabludama :)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #441 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:37:23 pre podne »

Još da nadješ Olivu...   ;)

Imam već jednu ...

Šta bih sa dve ?! I jedna je previše ...

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #440 poslato: Oktobar 30, 2012, 04:40:15 posle podne »

Još da nadješ Olivu...   ;)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #439 poslato: Oktobar 30, 2012, 09:58:54 pre podne »

Trbušnjake možeš da radiš i danima kad radiš mišićne grupe, na kraju...

Da, tako sam radio podlakticu u ovih par meseci, pa je sada kao kod Mornara Popaja :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #438 poslato: Oktobar 30, 2012, 08:20:07 pre podne »

Trbušnjake možeš da radiš i danima kad radiš mišićne grupe, na kraju...
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #437 poslato: Oktobar 30, 2012, 12:11:20 pre podne »

To bi onda izgledalo ovako:

trening 1: grudi, trbušnjaci            -   60 minuta
trening 2: biceps, podlaktica          -   60 minuta
trening 3: ledja, trbušnjaci            -   60 minuta
trening 4: triceps, podlaktica         -   60 minuta
trening 5: ramena, trbušnjaci        -   60 minuta
trening 6: noge, podlaktica            -   60 minuta

nedelja - odmor (kardio)               -   60 minuta

Misliš da je ovako bolje ?!
-grudi, biceps
- ledja, triceps
- kardio, trbušnjaci, podlaktice
- ramena, noge
- kardio, trbušnjaci, podlaktice
- pauza
...


Ovo je zanimljivo, nije mi palo na pamet.

Mislim da će biti malo frke oko ovog kardio/podlaktica/trbušnjaci, jer mi kardio traje najmanje 60 min, plus još 2 x 20-30. Usput, čitao sam negde da se kardio NIKADA ne radi pre treninga snage, već isključivo posle.

I u tom slučaju radim podlakticu samo dva puta nedeljno, a do sada je to bilo na svakom treningu, odnosno svaki drugi dan.

Hm ... komplikujem malo život ?!

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #436 poslato: Oktobar 30, 2012, 12:07:06 pre podne »

Pedja, neverovatno ali istinito:

pre 5 minuta sam osetio jako neki čudan osećaj, nalik bolu na LEVOM laktu, tačnije na mišiću koji mislim da se zove anonceus.
Nije stalan, ali pri nekom pokretu, kada ruku namestim u neki položaj, osetim nešto, neku bol koja nije velika, mala je i podnošljiva i prolazi kada promenim položaj ruke.

Mislim da je tačno na epikondilu, ali ne mogu prstom da napipam tačno mesto. Osećam samo pri pokretu ruke i to baš ovim pokretima kada kucam na tastaturi sa obe ruke.

Da li ovo počinje isti proces na drugoj ruci ????

UH ?!

da li je bol vezan za trening?

LAŽNA UZBUNA !

Ne, nije bio vezan za trening.

Pojavio se par sati nakon treninga, u fazi odmora, dok sam bio za računarom. Trajalo je nekoliko minuta, samo u odredjenom položaju i nikada se više nije pojavilo, ponovo. Neki čudan bol, nalik elektricitetu. I to samo u odredjenom položaju ruke.

Mislim da nije ništa ozbiljno jer je prošlo nekoliko dana od tada, i nekoliko treninga i bukvalno ništa se nije osetilo. Verovatno neka prolazna kontrakcija ili pražnjenje elektriciteta (medju oblacima) :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 42 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 14 upita.