TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395689 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 08:35:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KIROPRAKTIKA  (Pročitano 64765 puta)
alex101
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #125 poslato: Jun 03, 2014, 09:42:56 pre podne »

Da li neko zna kako da dodjem do Vlade kiroprakticara koji je radio u Master Physical-u?Broj telefona ostavljen ovde 060/6555797 je nedostupan vec duze vreme.Cula sam da je sada negde u Francuskoj ulici.Ako neko zna novi broj telefona ili tacnu adresu ordinacije,neka mi prosledi,hitno je!Hvala unapred
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #124 poslato: Februar 10, 2013, 11:30:10 posle podne »

Preporuka za dr Dinića....
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #123 poslato: Februar 10, 2013, 10:24:24 posle podne »

Ja sam imao konstantne bolove u ledjima mesecima, godinama. Pri tako nekim aktivnostima, ponekad cak i pri hodu. Bio sam kod dr. Dinica na tretmanu i kontroli i to je to. Bogu hvala, posle par meseci bol je totalno nestao. Sad sam potpuno funkcionalan kako za trening, tako i za svakodnevne aktivnosti.
Tako da moja preporuka jos jednom za dr. Dinica. Sve sto je u vezi sa kicmom, njemu bih poverio. Kod mene se dokazao. Cisto da znas da nije bas jeftin.
Sačuvana
Zvrndov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #122 poslato: Februar 09, 2013, 03:59:05 posle podne »

Prvo pozdrav svima posto je ovo moj prvi post!  ;D
Pokusacu maksimalno da skratim, posto vec duze vremena se mucim sa ovim problemom! pre nekoliko god sam operisao rame 2009. (stabilizacija kapsule-prednje i zadnje strane) kao posledica povrede na treningu... Od tada imam problema sa vratom, koji je zbog dogog nosenja gipsa (prvi put cetiri nedelje-posle povrede, a onda posle operacije nepunih sedam), a onda potpune atrofije, pa onda nepravilnog drzanja i kako to ide sve povuce jedno drugo i dodje do vrata. Tada jos 2009. godine su mi snimili vrat na MR i ustanovili da ima promena na jednom diskusu ...isao na fizikalne terapije, privatno kod fizijatra...vezbe, sve po redu i to se nekako dovelo u red! Ali nije dugo trajalo... Od tada pa sve do sada imam problem sa vratom i gornjim delom ledja, posecivao sam za ovih par godina dosta puta privatne fizijatre, kiroprakticare... sve bi bilo kratkotrajno. Sada sam ponovo uradio magne c-kicme... i rezultat je sledeci diskus hernija, na dva diskusa.
2009. god nisam imao pojma sta je diskus hernija, ni sta je kiropraktika, pa se nisam ni obratio kiroprakticaru-NA ZALOST!!! A sada kada znam dosta vise i raspitao sam se koje je najbolje resenje za ovaj problem, ne mogu lako da nadjem kod nas ono sto mi treba! ;D Pokusavam da nadjem ko se najozbiljnije kod nas bavi trakcijom kicme (istezanjem) i kiropraktikom ZAJEDNO! Zanimaju me vasa iskustva sa trakcijom!? Ono sto sam ja uspeo da nadjem jeste KIROPRAKTIKA CENTAR koji se bavi bas ovim, ali nisam cuo ni jedno iskustvo, pa pokusavam da nadjem najbolje resenje!!!  :-\ Dr. Dinic mi nekako uliva najvise poverenja, ali ne znam da li se kiropraktor Dinic bavi trakcijom! Ako neko ima bilo kakvo iskustvo vezano za lecenje diskus hernije neka napise! hvala unapred! ;D
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #121 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:53:21 posle podne »

Bio mi je jedan drug kod ovoga kirop. dr. Dinica i zadovoljan je...
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #120 poslato: Septembar 23, 2012, 02:44:36 posle podne »

@NATURE

Hvala na odgovoru.....u potpunosti se slazem sa ostalima,da kada je ta regija u pitanju, treba ici samo kod proverenih....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #119 poslato: Septembar 23, 2012, 02:08:35 posle podne »

U hiropraktici je važno da je osoba koja upražnjava praksu iz hiropraktike bude školovan, da je lekar po obrazovanju. Manipulacije sa kičmom su ozbiljna stvar, posebno ako je vratna kičma u pitanju...
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #118 poslato: Septembar 23, 2012, 01:37:54 pre podne »

Ne treba zalit pare za zdravlje. No je muka da platis covjeku i da te jos vise nagrdi, ajde i da ti ne poogne, samo da ti ne pogorsa stanje jos vise....
Zato sto rece @NATURE treba dobro vidjet i provjerit kod koga se ide.
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #117 poslato: Septembar 23, 2012, 01:01:14 pre podne »

7000 din prvi pregled i potrebne korekcije. Posle toga kontrola 5000 din. Ja sam bio 2x. Fazon 1. pregled ti namesti sto treba pa posle 3-4 nedelje istezanja dolazis na kontrolu da vidi da li je i dalje to na mestu i onda 2-3 meseca samo istezanja i opet treba kontrola pa ako je na mestu onda vezbe i to je to.  Znaci ja treba da odem jos taj 3. ali nikako da se nakanim da zakazem jer nisam iz Bg...
Full info : )  Nije jeftino al' sta ces.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #116 poslato: Septembar 22, 2012, 10:54:36 posle podne »

@NATURE

Kako se krecu cene???
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #115 poslato: Septembar 22, 2012, 10:33:54 posle podne »

Ja licno nemam neku zamerku na njegov rad tj odnos prema meni kao pacijentu, eto sem toga sto nisam dobio nikakvu "dijagnozu-papir".
Kulturan je, profesionalan, rado ce ti sve objasniti, ordinacija je prijatna, nema neprijatnih manipulacija sa kicmom, lomljenja itd. I sto je najbolje posle tog tretmana mi je sve bolje i bolje kako vreme prolazi. Naravno radim ono sto je rekao da radim tj 5x dnevno istezanja. A opet kazem bio sam pre njega 3 meseca na fizikalnim terapijama laserima, strujama, ceragenima, vezbama kod drugog privatnog lekara i to bez grama poboljsanja...
To je moje iskustvo, pa ako nekom pomogne odlicno.

Dobro proverite gde idete i kod koga, kakva iskustva imaju ljudi. Nista ne placajte unapred i trazite drugo misljenje ukoliko vam je nesto sumnjivo.  : )
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #114 poslato: Septembar 22, 2012, 07:02:17 posle podne »

Kad cujem pricu oko namjestanja atlasa prvog vratnog prsljena odmah pomislim da je u pitanju neka prevara...
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #113 poslato: Septembar 22, 2012, 02:41:14 posle podne »

To izmešteno najverovatnije podrazumeva subluskirano, što znači da su pršljenovi iskočili iz ležišta i zarotirali se..... Manipulacijom i trakcijom se vraćaju u pravilan položaj.
Pa da, uradjeno mi je namestanje.
Evo i ordinacije gde sam bio, tu na sajtu je objasnjeno o "hiropraktici". Ako je problem ostavljati link vi obrisite
http://hiropraktor.com/
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #112 poslato: Septembar 21, 2012, 11:16:53 posle podne »

To izmešteno najverovatnije podrazumeva subluskirano, što znači da su pršljenovi iskočili iz ležišta i zarotirali se..... Manipulacijom i trakcijom se vraćaju u pravilan položaj.
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #111 poslato: Septembar 21, 2012, 07:04:46 posle podne »

Nista nisam dobio. Problem usmeno objasnjen. Izmestena karlica na 2 mesta i kicma na 2. To je korigovano i data istezanja.
Sreca pa sam sada zadovoljan ucinkom, pa ne insistiram na papirologiji prosto mi glupo. U fazi sam kada se samo istezem a jacanje cu tek da krenem.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 14 upita.