TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 02:39:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sejk  (Pročitano 3703 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Mart 07, 2013, 03:18:15 posle podne »

da rezimiramo, nema brige kad je protein sututke (whey) u pitanju :)

koji god whey da uzmeš nećeš pogrešiti... zaista...

ako želiš da se uveriš da je ok, možeš probati Sci whey professional u kesicama :)   i kasnije se odlučiti za neki od ukusa:  jagoda bela čokolada, čokolada lešnik, čokolada kokos, kapućino, vanila šumsko voće... ;)

whey će ti daleko,daleko lakše pasti za stomak nego onaj tvoj bombastični šejk...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #21 poslato: Mart 07, 2013, 10:14:01 pre podne »

Ma ne za_ebava te doticni,vec je poceo da gubi malo strpljenje sa tobom,jer ponekad bude tesko kada svakodnevno ljudima kuckas iznova i iznova jedno isto. Whey 1oo%,kontam da mislis na Scitec-ov Whey, ili Elite Whey od Dymatize-a...Elite (navodno) ima malo bolji sastav,i njega ce ti preporuciti vecina sa foruma,Scitec ima odlicne ukuse,ja licno msm koji god da odaberes,neces pogresiti. A od kolege Pedjonija mozes svasta dobrog da naucis,samo polako sa njim ...  ;)
Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #20 poslato: Mart 07, 2013, 01:01:42 pre podne »

Konkretno mislimo na Whey protein. Ne tamo ''na neke proteine''. Protein iz surutke. Da,mozes da ga pijes i bez da znam koliko imas godina. Nezeljenih efekata nema od whey proteina. Ja ga godinama bez prestanka uzimam,jer je to dodatak ishrani. Kada preko hrane ne mozes da uneses dovoljnu kolicinu gradivne materije za misice,onda dopunu tih gradivnih materija unosis iz Whey proteina. On se dobija iz surutke. Znaci,gledaj na to kao na hranu,nista vise. Priucenog gospodina koji ti je rekao to sto je rekao ne poznajem,pa ne zelim ni da komentarisem. Ali sam siguran da je to sto ti je rekao cista glupost. Znaci,ako zelis da krenes pravim putem,a ne onim ''burazerskim'' koji sam ti vec pomenuo,taj tvoj sejk zaboravi. Zaboravi i Plazmu. I surutku. Uzmi Whey protein ako zelis i uzimaj ga bar posle treninga. Ako te jos nesto zanima,pitaj slobodno,ovde smo da ti pomognemo.
Ok hvala puno na odgovoru, vidim da stvarno imas zelju da pomognes nekom ko se ne razume u te stvari, a ne kao doticni koji zajebava samo.... Samo mi kazi koji da uzmem elite whey ili whey 100% ?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Mart 07, 2013, 12:35:26 pre podne »

Decko nas sve ovde troluje,to mu je MOnika jos u prvom postu napisala..I mi se kasnije nadovezali.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #18 poslato: Mart 07, 2013, 12:29:35 pre podne »

Konkretno mislimo na Whey protein. Ne tamo ''na neke proteine''. Protein iz surutke. Da,mozes da ga pijes i bez da znam koliko imas godina. Nezeljenih efekata nema od whey proteina. Ja ga godinama bez prestanka uzimam,jer je to dodatak ishrani. Kada preko hrane ne mozes da uneses dovoljnu kolicinu gradivne materije za misice,onda dopunu tih gradivnih materija unosis iz Whey proteina. On se dobija iz surutke. Znaci,gledaj na to kao na hranu,nista vise. Priucenog gospodina koji ti je rekao to sto je rekao ne poznajem,pa ne zelim ni da komentarisem. Ali sam siguran da je to sto ti je rekao cista glupost. Znaci,ako zelis da krenes pravim putem,a ne onim ''burazerskim'' koji sam ti vec pomenuo,taj tvoj sejk zaboravi. Zaboravi i Plazmu. I surutku. Uzmi Whey protein ako zelis i uzimaj ga bar posle treninga. Ako te jos nesto zanima,pitaj slobodno,ovde smo da ti pomognemo.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 07, 2013, 12:23:40 pre podne »

hahaha,trolololololoooo,gde je opcija za crtanje ovde ???
« Poslednja izmena: Mart 07, 2013, 12:27:55 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #16 poslato: Mart 07, 2013, 12:07:39 pre podne »

Ovde smo ti vec napisali da to sto pijes je SHIT,ne znam stvarno koliko treba da ti se pojasni da neke stvari shvatis,kada smo ti svi ukazali da to ne valja,i ti ponovo pitas isto..ne razumem.
Ljudi izdvajaju vreme da ti pomognu,a ti neces ni da procitas,Monika ti napisala ogromni post,i mi ostali i tebi nejasno..pa jbg onda,cepaj surutku i keks.
Ok to. Ali sam pitao za proteine da li mogu da pijem i da li mogu da dobijem neka nezeljena dejstva od tih proteina i to za bubrege da li je tacno
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Mart 06, 2013, 11:51:03 posle podne »

Ovde smo ti vec napisali da to sto pijes je SHIT,ne znam stvarno koliko treba da ti se pojasni da neke stvari shvatis,kada smo ti svi ukazali da to ne valja,i ti ponovo pitas isto..ne razumem.
Ljudi izdvajaju vreme da ti pomognu,a ti neces ni da procitas,Monika ti napisala ogromni post,i mi ostali i tebi nejasno..pa jbg onda,cepaj surutku i keks.
« Poslednja izmena: Mart 06, 2013, 11:52:34 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #14 poslato: Mart 06, 2013, 11:49:54 posle podne »

Ne razumem zasto trazis odgovore od nas ako te je prosvletio naucnik sa VMA? Radi kako ti je rekao covek,ima znanje ;) Mi ovde dzabe pisemo tonu textova,neko je jednostavno slep kod ociju.
Ja sam te samo pitao za savet, nisam reko da je to sto mi je on rekao tacno. A ti ako neces da mi das odgovor ne moras
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2013, 11:46:49 posle podne »

Ne razumem zasto trazis odgovore od nas ako te je prosvletio naucnik sa VMA? Radi kako ti je rekao covek,ima znanje ;) Mi ovde dzabe pisemo tonu textova,neko je jednostavno slep kod ociju.
Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2013, 11:38:47 posle podne »

Ma nisu problem pare za proteine, nego sam pricao sa jednim likom koji studira na VMA i reko mi je da ni slucajno ne uzimam proteine zato sto sam mlad i bublezi mi si jos nisu dovoljno razvili i mogu da ih unistim... Pa da mi neko kad da li je to tacno ?

Tacno je,nemoj da uzimas, cepaj ovaj svoj sejk i bice sve ok,bices zdrav ko dren,plazma je veoma zdrava i puna vitamina :)
Ok hvala ti puno na odgovoru, mnogo mi je znacilo ovo. Znaci posle teretane da icepam ovaj sejk i to mi je dovoljno ?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Mart 06, 2013, 11:31:46 posle podne »

Ma nisu problem pare za proteine, nego sam pricao sa jednim likom koji studira na VMA i reko mi je da ni slucajno ne uzimam proteine zato sto sam mlad i bublezi mi si jos nisu dovoljno razvili i mogu da ih unistim... Pa da mi neko kad da li je to tacno ?

Tacno je,nemoj da uzimas, cepaj ovaj svoj sejk i bice sve ok,bices zdrav ko dren,plazma je veoma zdrava i puna vitamina :)
Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2013, 11:28:07 posle podne »

Ma nisu problem pare za proteine, nego sam pricao sa jednim likom koji studira na VMA i reko mi je da ni slucajno ne uzimam proteine zato sto sam mlad i bubrezi mi se jos nisu dovoljno razvili i mogu da ih unistim... Pa da mi neko kad da li je to tacno ?
« Poslednja izmena: Mart 06, 2013, 11:34:54 posle podne od strane PeraSV » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2013, 10:13:38 posle podne »

Mi smo ovde muskarci. Zato ostavimo Plazmu deci ... ta Plazma treba da ide u najvece mitove domaceg BB-a kao najvise hvaljeni junk...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2013, 09:19:27 posle podne »

Pa zato napreduju ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.346 sekundi sa 15 upita.