TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395504 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 13, 2024, 02:34:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: donja ledja  (Pročitano 4226 puta)
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #16 poslato: Avgust 22, 2015, 05:04:28 posle podne »

Hocu, hvala vam puno, a ja ne mogu da opisem koliko prija to istezanje. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #15 poslato: Avgust 22, 2015, 04:48:26 posle podne »

Isteži se i polako nastavi sa treningom, da se ne bi vratilo ponovo. Daj mu dovoljno vremena da se lepo oporaviš.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14 poslato: Avgust 22, 2015, 04:45:38 posle podne »

Ne dizem ni ja sa zemlje vec ono sto ima u kavezu za cucanj, pazljivo cu sad. Bol je prestao, odradio sam trening ramena bez poteskoca i istezanje posle toga, sutra pauza i istezanje.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #13 poslato: Avgust 22, 2015, 03:25:28 posle podne »

Gledaj da sto manje iritiras povredu, zameni malo sa veslanjem bucicama jednom rukom ili smanji tezine na sipci. Nezgodan je jako polozaj kod veslanja sipkom za donja ledja, kad je dizes dizi je kao za mrtvo ne krivi ledja. Ja je postavim na klupu pa odatle radim, ne dizem sa zemlje.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #12 poslato: Avgust 22, 2015, 12:04:09 posle podne »

Danas je mnogo bolje.

@belgrade style Fora je sto je mene juce pocelo bas da boli, dok dan pre toga slabo, ali evo danas je mnogo lakse, ali mislim da sam juce bio u nezgodnom polozaju pa je posle toga krenuo taj bol.

Dule sacekacu do ponedeljka, ako bude isto kupicu te lekove sto si mi predlozio, ali nadam se da ce totalno prestati, ali moram sad mnogo pazljivije.


Edit: sada sam odradio 10-15-ak minuta istezanje, stvarno prija i bas popusta, jos malo pa bola nece ni biti..
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2015, 12:25:28 posle podne od strane Cvetko » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #11 poslato: Avgust 22, 2015, 10:49:44 pre podne »

I meni isto kao kod Nemanje, koliko god da pazim cim me proĂ°e ja ga opet nekako zakačim i vrati se ponovo.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #10 poslato: Avgust 22, 2015, 10:07:13 pre podne »

Cvetko, nikako ne smeš da trpiš bolove. Ili kod doktora na injekcije ili kupi ovo što ti je Dušan predložio. I ja sam imao tih problema, dao sam pare i pare na terapije a na kraju me je prestalo od istezanja tj. od joge za donji deo ledja. Osetim s vremena na vreme bol,  istegnem se i bude ok.
Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #9 poslato: Avgust 22, 2015, 09:47:11 pre podne »

Meni se pre nekoliko meseci prilikom zagrevanja za mrtvo, mislim da je bilo 30kg ukupno sa sipkom, javio ostar bol u donjem delu ledju, tek iznad dupeta, sa leve strane, jedva sam se presvukao i odmah kuci, tj usput sam kupio crvenu konjsku mast, znatno je popustilo cim sam namazao, 2 dana me je drzalo malo jace, i pocelo je dobro da  popusta onda kako sam vise mazao. Osecao sam tu cimanje narednih 1-2 mesec sigurno, moram sam bas bas da pazim i kasiku da podignem sa pravim ledjima, mada moram da napomenme nisu mi bila kriva ledja, jednostavno nesto je skljocnulo.

Ne znam da li je ista povreda, ali posle par dana kada je popustilo kako sam mazao tako sam malo masirao tu tacku, i uhvati me opet ostar bol, tako da ako je ista, samo naneses mast i istrpis prvih par minuta dok pece...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #8 poslato: Avgust 21, 2015, 08:51:54 posle podne »

Ova kombinacija što sam ti predložio košta oko 650 din, ako nemaš para idi kod doktora opšte prakse pa će ti verovatno dati injekcije diklofenaka koje ti isto smire bol za par dana.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #7 poslato: Avgust 21, 2015, 08:49:27 posle podne »

Ja ti predlažem da prvo pobaš sa lekovima pa kad oni smire bol i upalu da onda kreneš sa istezanjima. To ti govorim iz iskustva, ali videćemo šta će doktor predložizi.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #6 poslato: Avgust 21, 2015, 08:42:50 posle podne »

Ma znam da sam na veslanju povredio, samo sam na sekundu osetio bol i to je to, ali evo danas pritislo. Hvala Dule sacekacu jos koji dan, mozda  i prodje, a radicu i istezanja, nadam se da nije nista ozbiljno.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2015, 08:28:39 posle podne »

Nije ni morao da se forsira na mrtvom i kod samog veslanja donji deo leĂ°a je u " nezgodnom položaju " .
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #4 poslato: Avgust 21, 2015, 08:26:55 posle podne »

Da se nisi forsirao na mrtvom pre tog veslanja ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2015, 08:13:40 posle podne »

Kupi myderison i metafex i koristi 3x dnevno, to će ti pomoći da smiriš bol. Ja koristim tu kombinaciju uvek kad mi se vrati problem sa ledjima,a preporučio mi je sportski lekar i uvek mi pomogne.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2015, 07:15:59 posle podne »

Danas je bol mnogo jaci nego tog dana kad sam ga prvi put osetio, jedva ustanem iz kreveta..ne mogu da sagnem da podignem nesto
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 14 upita.