TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 06:00:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: U cemu spremate hranu?  (Pročitano 19524 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #74 poslato: Novembar 29, 2011, 12:40:25 posle podne »

Ja ubacim koje jaje unutra da bude i proteina. :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #73 poslato: Novembar 29, 2011, 12:22:02 posle podne »

Ja ga zato nisam ni kupila.. tost hleb sa žutim sirom... mmmm. zato se držim podalje od takvih spravica ;)
Moj dorucak kad zelim nesto lose da pojedem. :) Ali stavim dva sira u tost. :D

Meni je super takav tost sa margarinom i naseckanim belim lukom ...LIKE
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #72 poslato: Novembar 29, 2011, 12:12:26 posle podne »

Ja ga zato nisam ni kupila.. tost hleb sa žutim sirom... mmmm. zato se držim podalje od takvih spravica ;)
Moj dorucak kad zelim nesto lose da pojedem. :) Ali stavim dva sira u tost. :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #71 poslato: Novembar 29, 2011, 09:45:16 pre podne »

Ja ga zato nisam ni kupila.. tost hleb sa žutim sirom... mmmm. zato se držim podalje od takvih spravica ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #70 poslato: Novembar 28, 2011, 06:31:16 posle podne »

El roshtilj, teflon i to je to... Imao sam toster za tople sendviche i na njemu sam voleo najvishe da pechem ali crkao mi je nedavno...
On mi je najvishe kga skinuo :/
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #69 poslato: Novembar 28, 2011, 04:21:56 posle podne »

Daklen, na čemu i kako spremate hranu? ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #68 poslato: Novembar 28, 2011, 03:15:24 posle podne »

ok, otišli smo u off :)   
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #67 poslato: Novembar 26, 2011, 02:14:59 posle podne »

Znash kako, na aktivno pushenje sam uticao koliko sam mogao - prestao sam, a shto se tiche pasivnog tu stvarno ne mogu puno da utichem ali shta da se radi :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #66 poslato: Novembar 26, 2011, 02:12:56 posle podne »

Jao kad se setim koliko sam pushio, pa to je neverovatno! Pushio sam 2 pakle dnevno, retko kad ispod...
Ajde i pare i sve, nego kad sam krenuo da treniram i sve, tek sam onda video koliko mi smeta. A sada, kada sam ih batalio, totalno druga pricha, ne bih se vishe nikada vratio na njih koliko se bolje osecam!

Meni isto smetaju a znam koliko je bolje bez njih, elem, josh jednom bravo, s obzirom na to kakve su svirke, koliko su zadimljena ta mesta, josh vishe te cenim shto si u tome uspeo :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #65 poslato: Novembar 26, 2011, 02:11:43 posle podne »

Hahahaha Miro takodje! Dodushe, uvek me spasi ono "jedi 20 minuta" pa onda kao polako jako jedem i samo chekam da mi mozak kazhe "dosta" :))))
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #64 poslato: Novembar 26, 2011, 02:10:18 posle podne »

Meni nikada cigara nije smanjivala glad :)

Ja sam nepusac i cak sta vise ne podnosim cigarete, ali se slazem sa tom tvojom izjavom nevezanom ca cigare, NEMA TOGA STO MENI MOZE UMANJITI GLAD :) oci mi gladne :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #63 poslato: Novembar 26, 2011, 02:09:10 posle podne »

Jao kad se setim koliko sam pushio, pa to je neverovatno! Pushio sam 2 pakle dnevno, retko kad ispod...
Ajde i pare i sve, nego kad sam krenuo da treniram i sve, tek sam onda video koliko mi smeta. A sada, kada sam ih batalio, totalno druga pricha, ne bih se vishe nikada vratio na njih koliko se bolje osecam!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #62 poslato: Novembar 26, 2011, 02:05:42 posle podne »

Meni nikada cigara nije smanjivala glad :)

Pa ubrazava metabolizam izmedju ostalog :) i nije isto nekoliko cigara dnevno i pakle, prva deluje kao i one retke, kod pushacha koji non stop pale je opet drugachija situacija, a i individualne reakcije se uvek razlikuju :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #61 poslato: Novembar 26, 2011, 02:02:03 posle podne »

Meni nikada cigara nije smanjivala glad :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #60 poslato: Novembar 26, 2011, 01:57:38 posle podne »

Prosle godine sam ostavila cigarete 2 meseca, i napravila najbolju formu do tada, da li zbog raspolozivosti kiseonika u organizmu ili extremno pojachanaog kardio treninga, ili sinergije ta 2 faktora- uglavnom, osecaj je bio sjajan. A onda je doshao godishnji odmor, bez treninga, mamina klopa- uzas, sve sam upropastila. Sada sam dala sebi shansu nekoliko puta da se "vratim na staro" i jednostavno ne ide- disciplina koju sam postigla je postala deo mene. A cigaraete cu ostaviti sad u off sezoni, dok su trajale pripreme nisam htela nishta da menjam, napredovala sam i nisam htela da eliminishem ni jedan faktor koji je mozda u tome uchestvovao- nova teretana je mnogo bolja od prethodne, ali tada nisam htela da je menjam npr.

Nikotin se inache smatra dopingom jer redukuje glad, pojachava izdrzljivost, smanjuje bol i izaziva diurezu- kao i vecina alkaloida. Uskoro ce se to i zakonski regulisati, bar postoje naznake o tome. Ugljen monoksid i katran su vec neshto drugo, definitivno smanjuju performanse tela.

Udaljih se od teme u potpunosti, mogli bi pokrenuti novu pa tamo nastaviti :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 14 upita.