TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 11:17:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko mrsavljenja :D  (Pročitano 5922 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #14 poslato: Maj 03, 2012, 04:31:29 posle podne »

Eventualno mozes da kombinujes trcanje ili neki drugi vid kardio treninga sa teretanom, ali samo kardio bez rada sa opterecenjem ne vodi nigde...to kao i one devojke sto non stop idu samo na aerobik i gube vreme bezveze...ishrana, teretana i kardio ...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #13 poslato: Maj 03, 2012, 01:55:31 posle podne »

Zto ti dajem teške tegove da ne možeš daleko da ih baciš :D
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #12 poslato: Maj 03, 2012, 01:41:28 posle podne »

Heh Biljana je trenutno pod mojom torturom i moram priznati da je jedan od boljih vežbača sa kojima sam radio ;) ... i ne trči...u stvari skoro da i ne radi kardio

Tortura? Pa to je blagi izraz za Alenovo mucenje, sreca pa sam po prirodi prilicno smirena inace mi po nekada dodje da ga gadjam sa tegom  :D, ali zato su rezultati fantasticni  ;)
Sačuvana
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #11 poslato: Maj 03, 2012, 01:28:42 posle podne »

Hvala svima na odgovorima :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #10 poslato: Maj 03, 2012, 01:14:13 posle podne »

Jedino sto radim to je HIIT i to bas ako zurim na bus...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Maj 03, 2012, 12:20:39 posle podne »

Heh Biljana je trenutno pod mojom torturom i moram priznati da je jedan od boljih vežbača sa kojima sam radio ;) ... i ne trči...u stvari skoro da i ne radi kardio
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #8 poslato: Maj 03, 2012, 11:28:15 pre podne »


Ne mora da potrči u životu...

Istina, osetila to na svojoj kozi  :)
Eh, koliko izgubljenog vremena, prethodnih godina, na kardio, koji inace mrzim.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Maj 03, 2012, 09:22:45 pre podne »

Salo se sagoreva tegovima a ne trcanjem...trcanjem ces izgubiti i to misica sto imas. ;) U skoli cepaj belo meso,to sto je u lepinji i nije toliko strasno...

-Ishrana
-Teretana
-Volja ;)

ali svakako mora da se ubaci kardio...tesko moze bez trcanja...

Ne mora da potrči u životu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
GLADIATOR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #6 poslato: Maj 02, 2012, 11:19:29 posle podne »

Salo se sagoreva tegovima a ne trcanjem...trcanjem ces izgubiti i to misica sto imas. ;) U skoli cepaj belo meso,to sto je u lepinji i nije toliko strasno...

-Ishrana
-Teretana
-Volja ;)

ali svakako mora da se ubaci kardio...tesko moze bez trcanja...
Sačuvana
GLADIATOR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #5 poslato: Maj 02, 2012, 11:15:37 posle podne »

u skoli mozes da poneses tunjevinu sa integralnom kiflom, ipak je to dorucak i mozes da ubacis hidrate, mada kontam da od ustajanja do dorucka prodje vise od sat vremena sto je isto lose, trebas da jedes cim ustanes, a u skolu mozes da poneses neko voce ili da popijes jogurt neki tamo, a kuci pojedes adekvatan dorucak. a ako imas vremena jos bolje bi bilo da istrcis ujutru na prazan stomak i posle toga dorucak. inace, nece ti teretana skoditi u ostvarenju cilja, mozes i kardio i teretanu, posle treninga istrcis 30-45 min ili ubacis kardio 4 puta nedeljno. prvo sredis ishranu pa sagorevac. a sto se tice tih 5-6 kila preporucio bih ti da se ne obazires mnogo na vagu...nema boljeg merenja od santimetra i ogledala...;)  
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2012, 11:12:40 posle podne »

Salo se sagoreva tegovima a ne trcanjem...trcanjem ces izgubiti i to misica sto imas. ;) U skoli cepaj belo meso,to sto je u lepinji i nije toliko strasno...

-Ishrana
-Teretana
-Volja ;)
Sačuvana
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #3 poslato: Maj 02, 2012, 10:07:43 posle podne »

Pa pazi iso sam u teretanu pa sam prestao planiram da krenem kad zavrsim sa viskom kg , ocu nekih 5-6kg da smrsam tj. da skinem stomak :).Onda krecem u teretanu i radicu tegove i sve to kao i pre samo cu jos da ubacim jednom nedeljno i kardio trening.Izbacicu iz ishrane fast food i to ali jedino mi problem kad sam u skoli nemam neki izbor za hranu preostaje mi pekare i te gluposti ali razmisljo sam i u vezi toga da ponesem u skolu tunjevinu ili jedem samo integralne kifle sa jogurtom,a u vezi sagorevaca hteo sam da ubrzam malo proces posto ce leto jos malo i ne mogu na more ovako, ocu da popravim izgled:D.
Sačuvana
GLADIATOR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #2 poslato: Maj 02, 2012, 07:37:05 posle podne »

jel radis tegove? to takodje pomaze za skidanje sala jer sto su misici veci vise se trosi energija... kao prvo moras ishranu da sredis. povecaj unos proteina, a hidrate smanji, nema slatkisa, hleba, grickalica i slicno. inace, kreatin ti ne daje neku snagu, bar je kod mene tako. sto se tice sagorevaca mozes jos da sacekas, PRVO ishrana sredjena pa tek sagorevac. dzabe sagorevac i treninzi ako posle treninga pojedes pola bureka xD
Sačuvana
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2012, 07:11:39 posle podne »

Pozz,nov sam na forumu  i hteo sam da pitam neka pitanja:P , imam 17 godina,173cm 70kg i zanima me kako da sto pre skinem stomak i pocnem sa dobijanjem trbusnjaka ,ishrana mi je losa,trcim vec mesec dana 4 puta nedeljno po 30 min sa pojasom i pio sam kreatin(sumece tablete) da bi dobio jos "malo" snage da mogu vise da izdrzim trcanje :p ali nisam izgubio ni jedan kg ostalo mi sve na istom.Isto tako bi hteo da dobijem i misicnu masu , a da mi to ne poremeti skidanje stomaka.Zanima me koji sagorevac masti da koristim i ako neko moze da mi pomogne malo oko ishrane,hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.188 sekundi sa 14 upita.