TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395585 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 02:30:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 11276 puta)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #48 poslato: Januar 24, 2011, 07:31:31 posle podne »

Ako si zaboravio da se izlogujes
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #47 poslato: Januar 24, 2011, 07:26:13 posle podne »

kako je moguce da neko udje u moj profil i ostavlja postove
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #46 poslato: Januar 11, 2011, 09:50:36 posle podne »

Super si to napisao, nije ih "radio" jer su se lose hranili ili lose trenirali. Tako da vec odmah pocni da korigujes te navike, nemoj da cekas da sredis neke obaveze :). Kreni lagano, bez naglih promena pa ce kasnije biti mnogo lakse.
Sačuvana
RatCat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #45 poslato: Januar 11, 2011, 06:50:30 posle podne »

Moras pre jutarnjeg treninga imati obrok i pola sata pre toga AC.Isto i kada popodne treniras.Nisam rekao da je slab AC,naprotiv,jedan je od jacih i boljih sagorevaca ali ga ne preporucujem odmah ko nikada do sada nije koristio nista slicno.U svakom slucaju smanjuj unos hidrata,povecavaj unos proteina i zdravih masti i imaces rezultate.
Puno hvala, cim sredim neke obaveze i napravim full raspored, krecem :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #44 poslato: Januar 11, 2011, 11:52:20 pre podne »

Moras pre jutarnjeg treninga imati obrok i pola sata pre toga AC.Isto i kada popodne treniras.Nisam rekao da je slab AC,naprotiv,jedan je od jacih i boljih sagorevaca ali ga ne preporucujem odmah ko nikada do sada nije koristio nista slicno.U svakom slucaju smanjuj unos hidrata,povecavaj unos proteina i zdravih masti i imaces rezultate.
Sačuvana
RatCat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #43 poslato: Januar 11, 2011, 10:28:39 pre podne »

Ako radis jutarnji trening  bilo bi pozeljno da imas jedan kvalitetan obrok proteini i slozeni hidrati a AC popij 30 min pre treninga.Ukoliko radis samo jutarnji kardio mozes popiti samo AC bez dorucka ali odmah nakon toga jak obrok ili proteiski sejk.
Sto se ishrane tice,moras napisati kako se sada i koliko hranis i koliko treninga nedeljno imas.I moj predlog je da mozda pokusas sa Charge Labradom ,pa tek kasnije AC .
Trenutno treniram 5x nedeljno, kombinacija tegovi(50min) i kardio. Forsiram pirinac,voce,povrce,meso i mleko(ne tako previse cesto).Izbacio sam junk food skroz. AC su koristili ortaci i nekima je odradio extra, nekima nesto slabije(nisu promenili stare navike) pa bas mislim da bi to bio odlican izbor,pre svega, svi ga zato i hvale toliko. :D
Znaci onda ako treniram ujutru,rokam to,trening i jak obrok,a ako treniram poslepodne, rucak recimo u 15h,kada pijem i kada idem na trening?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #42 poslato: Januar 10, 2011, 09:42:15 posle podne »

Ako radis jutarnji trening  bilo bi pozeljno da imas jedan kvalitetan obrok proteini i slozeni hidrati a AC popij 30 min pre treninga.Ukoliko radis samo jutarnji kardio mozes popiti samo AC bez dorucka ali odmah nakon toga jak obrok ili proteiski sejk.
Sto se ishrane tice,moras napisati kako se sada i koliko hranis i koliko treninga nedeljno imas.I moj predlog je da mozda pokusas sa Charge Labradom ,pa tek kasnije AC .
Sačuvana
RatCat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #41 poslato: Januar 10, 2011, 08:29:53 posle podne »

Pozz svima...
Imam 24god i redovno treniram u teretani. Cisto rekreaciono, ali ozbiljni su treninzi,nema zezanja. Planiram da uzmem AC i malo pojacam kardio u cilju skidanja sala. Imam nekih 5,6kg viska,nista strasno. Posto imam obaveze na faxu,trenirao bih i pre i poslepodne,zavisi kojim danima kako. Da li je ok da ustanem, popijem AC pa posle trening i onda fax? A poslepodne kada treniram, rucam u 15h i onda kada  pijem AC i treniram?  Planiram naravno da regulisem ishranu,izbacim sve nepozeljno i masno. Sta bih trebao forsirati od ishrane u tom periodu(a da se uklopi u studentski budzet)? Mnogo pitanja,sorry  :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #40 poslato: Januar 06, 2011, 01:51:42 posle podne »

Ishrana je uvek kljuc uspeha dok su suplementi samo potpora a nikako sam kljuc ka uspehu.Ako to sve zajedno prilagodis bice napretka sigurno.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Januar 05, 2011, 07:33:22 posle podne »

danas je 14.dan kako uzimam AC po jednu kesicu ujutru na prazan stomak pre treninga i uz dijetu i trening od 40-50 min ne vidim neki napredak po pitanju topljenja viska kilograma.Da li da nastavim ovako ili da uzimam po 2 kesica dnevno kako je u uputstvu

ipak, vrlo kratak period da bi se videli neki rezultati...    nemoj povećati broj kesica nego preispitaj dobro ishranu...  naravno možeš to sve ovde, sa nama, tu smo da pomognemo!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #38 poslato: Januar 05, 2011, 01:01:09 posle podne »

Na tu tezinu proteina ti treba preko 200 gr minimum,a hidrata oko 200 gr ali moras varirati.
Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #37 poslato: Januar 05, 2011, 12:43:07 posle podne »

moze li mi neko reci koliki je dnevni unos u.h. potreban tokom dijete,ja sam nasao neki podatak da je recimo za mene 85kg,183cm za dijetu od oko 1200 cal dnevni unos u.h. 240g,55g masti i 120g proteina.Je li ovaj podatak u redu,ako nije zanima me koliko grama u.h. treba da unesem
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: Januar 05, 2011, 11:31:41 pre podne »

Ne ocekuj da za 14 dana vidis rezultat.Ako u naredne dve nedelje i dalje ne bude pomaka ili unosis previse hidrata ili ti je trening slab.Bitna stvar je i da nivio rotrina drzis visoko i konstantno ga povecavas za onoliko koliko smanjujes hidrate odredjenim danima.
Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #35 poslato: Januar 05, 2011, 11:12:37 pre podne »

danas je 14.dan kako uzimam AC po jednu kesicu ujutru na prazan stomak pre treninga i uz dijetu i trening od 40-50 min ne vidim neki napredak po pitanju topljenja viska kilograma.Da li da nastavim ovako ili da uzimam po 2 kesica dnevno kako je u uputstvu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Decembar 29, 2010, 02:59:15 posle podne »

neće biti strašno ako si dugo na dijeti, čak naprotiv - imaće "šokirajući" efekat za telo...  ali bolje zaboravi na varanje u samom početku... 
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 14 upita.