TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 12:55:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija sagorevaca i amino kiselina, pitanje  (Pročitano 5100 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #19 poslato: Jul 13, 2012, 01:37:23 posle podne »

Znam da su vama zenam kg bitni,ali ukoliko mnogo vise obratis paznju na brojeve a koji imaju veze sa srcanim ritmom dok radis kardio i ti kg ce ici dole,ali izraceno u cm a ne u kg.Obimi su bitni,a da sacuvas tonus misicne mase i ogledalo !
Sve najbolje u radu.
Sačuvana
bibiboom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #18 poslato: Jul 13, 2012, 01:26:06 posle podne »

Kako bre nisu bitni..............nama zenama su uvek bitni ............xixixixi..........moze limuncic dijeta,lubenica dijeta nije problem samo nece biti efekta nikakvog
hvala na savetu.........primljeno k znanju i uvazicemo iste :D
Svi ste divni na forumu a rezultate javljam uskoro ........i da vec drugi dan koristim ripped fuel extreme i nemam nikakvih kontra indikacija kao od xenadrina ...........hvala svima
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #17 poslato: Jul 12, 2012, 09:21:07 posle podne »

Bacio sam malo pogled na ovu carobnu dijetu sa pirincem...ima i dijeta sa lubenicom,slicna je ovoj  ;).Salu na stranu,ne bih komentarisao ovo!Ishrana treba da je izbalansirana u toku dana..protein,slozeni hidrati i zdrave masti,3 obroka i 2 uzine.Sada od tvojih fizickih aktivnosti zavisi i kalorijski unos i ti generalno moras biti u kalorijsko deficitu da bi smrsala,ali ne da gubis misicnu masu vec masti.
Znaci u prva dva obroka moras imati zastupljene proteine i hidrate u poslednjem obroku samo proteine,uzina zdrave masti u vidu badema,moze i neka vocka (fruktoza).Kilogrami ti nisu merilo da li si smrsala,tako da ukoliko nisi u mogucnosti da izmeris BF,onda ces po svojoj garderobi primetiti,ili izmeri obime .
Kardi trening treba da ti je na 65% od tvog maksimalnog srcanog ritma u trajanju od pola sata minimum do sat vremena..u pocetku 3x nedeljno pa vremenom do 5x nedeljno.
Sagorevac ujutru i pre treninga.
Sačuvana
bibiboom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #16 poslato: Jul 12, 2012, 07:32:47 posle podne »

Marko,
imam 33 god,nisam imala problema sa tezinom nikada na svojih 165 imala sam od 55-58 kg,ali sam  2010 godine zbog stresa aktivirala hormon prolaktin i za tri -cetiri meseca kilaza mi se popela na 73kg. Od tada najvise sto sam uspevala da je skinem je 67kg i ni makac vise iako sam sredila hormon prolaktin i svi rezultati su mi uredu i dalje mi to ne polazi za rukom.Znaci na varijaciji sam od 67-70kg,trenutno imam 68.5 kg
Zapocela sam http://www.teretana-fitnes.com/dijeta-sa-pirincem/ ovu dijetu jer sam cula da se kg ne vracaju tako lako ,ali sam se pored svega toga odlucila da kupim Ripped Fuel extreme kako bih napokon uz treninge i dijetu vratila svoju kilazu.
Moj trening je kardio -mislim na traku,steper i biciklu uz ukljucene trbusnjake ,iskorak i veslanje -za ledjnje misice
Da li se ovaj sagorevac koristi 1 tableta ujutru na prazan zeludac i 1 pola sata pre treninga
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #15 poslato: Jul 10, 2012, 01:47:27 posle podne »

Mene zanima kako izgleda tvoja sadasnja ishrana,kakva je bila ishrana pre toga,koju vrstu treninga imas i koliko cesto u toku nedelje?Sto se sagorevaca tice ,kolicina kofeina ukoliko je velika i ukoliko si osetljiva na isti moze imati neke slicne efekte,tj kontraindikacije.L karnitin slozio bih se sa Alenom osim jakog placebo efekta uz kontrolisanu ishranu naucno nema neke efekte na sagorevanje masti kada se unosi oralno.
Sačuvana
bibiboom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #14 poslato: Jul 10, 2012, 01:32:38 posle podne »

dijetu sam vec zapocela tako da to nije problem,hvala Alene bas si mi pomogao
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #13 poslato: Jul 10, 2012, 11:08:02 pre podne »

Mislila sam da probam sa jednim od ova dva Ripped Fuel ili Ripped Fuel extreme,neznam samo koji je bolji,cini mi se da bi ovaj prvi bio bolji uz kardio vezbe ?
pa ne bih odustala,jer se upravo setih da ti nisam rekla da je tu istu kutiju uzela moja drugarica od mene i imala slicne kontraindikacije pa je moguce i da proizvod nije bio ok,jer je ona vec koristila xenadrin pre toga i to joj se nije desavalo.Mozda sam samo naisla na proizvod kome je mozda istekao rok ili ko zna sta posto se vise i nesecam ima dve godine od tada.
L-carnitin mi je bio super :D
Ali mi treba pomoc mala i savet u vezi ova dva sagorevaca ,da bih danas otisla do prodavnice :D

Pa to je jako jednostavno jer Extreme ima kofein u sebi, a ovaj drugi nema. Ja lično ne verujem da L carnitine išta pomaže u sagorevanju masti, bar n da bi imalo bilo kakve razlike i isto tako ni jedan sagorevač bez stimulansa neće napraviti neku veliku razliku.

Tako da je moj savet da uzimaš Extreme, a upravo imaš akciju tako da dobijaš 2 za cenu jednog. Naravno opet ćeš morati da testiraš toleranciju, a definitivno ne bi trebala da uzimaš sagorevač sa kofeinom poslepodne, jer postoji šansa da ćeš teže zaspati...naravno to sve zavisi koliko ti je jak trening i da li uopšte portošiš kofein u svom telu...

Po meni ćeš bolje rezultate imati sa RF extreme, ali ako si uvek osetljiva na stimulanse kao što je kofein onda će ti biti bolja opcija sa RF, ali kao što rekoh ne verujem da će rezultati biti išta bolji nego samo sa dijetom...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
bibiboom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #12 poslato: Jul 10, 2012, 09:02:54 pre podne »

Mislila sam da probam sa jednim od ova dva Ripped Fuel ili Ripped Fuel extreme,neznam samo koji je bolji,cini mi se da bi ovaj prvi bio bolji uz kardio vezbe ?
pa ne bih odustala,jer se upravo setih da ti nisam rekla da je tu istu kutiju uzela moja drugarica od mene i imala slicne kontraindikacije pa je moguce i da proizvod nije bio ok,jer je ona vec koristila xenadrin pre toga i to joj se nije desavalo.Mozda sam samo naisla na proizvod kome je mozda istekao rok ili ko zna sta posto se vise i nesecam ima dve godine od tada.
L-carnitin mi je bio super :D
Ali mi treba pomoc mala i savet u vezi ova dva sagorevaca ,da bih danas otisla do prodavnice :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2012, 08:53:12 pre podne »

trnjenje jezika,ostar bol u glavi i neces verovati na momente u oku kao da te neko kljucka.Mislila sam da nije od toga ali  kada sam prestala da uzimam preparat ,a uzimala sam dve dnevno jednu pred trening i jednu pred glavni obrok sve je prestalo.Uradila sam posle toga kompletnu analizu svi rezultati su mi bili ok

Da znam, nisi jedina...to sa okom hoće od kofeina ili sličnih stimulansa jer oni utiču direktno na nervni sistem.

Zašto jednostavno ne odustaneš od sagorevača i probaš samo sa diejtom? Ima dosta preparata u Pansportu koji će ti pomoći da skineš kilažu, samo treba pravilno da ih koristiš u tu svrhu.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
bibiboom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2012, 08:46:55 pre podne »

Smeju zene da koriste bilo koji sagorevac samo su neki slabiji neki jaci, neki sadrze dosta kofeina i ako uzmes jaci sagorevac moras poceti sa manjom dozom...kako si ga pila?


dve dnevno
jedna pred glavni obrok ,a druga pre treninga pola sata
Sačuvana
bibiboom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2012, 08:41:06 pre podne »

trnjenje jezika,ostar bol u glavi i neces verovati na momente u oku kao da te neko kljucka.Mislila sam da nije od toga ali  kada sam prestala da uzimam preparat ,a uzimala sam dve dnevno jednu pred trening i jednu pred glavni obrok sve je prestalo.Uradila sam posle toga kompletnu analizu svi rezultati su mi bili ok
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2012, 01:26:50 posle podne »

Ripped Fuel ili Ripped Fuel extreme ?
Koji je od ova dva sagorevaca daje bolje rezultate i da li zene smeju da ga koriste,jer sam probala xenadrin i imala kontraindikacije na preparat ...suvise jak

Koje su bile kontraindikacije?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Jul 05, 2012, 02:53:51 posle podne »

Smeju zene da koriste bilo koji sagorevac samo su neki slabiji neki jaci, neki sadrze dosta kofeina i ako uzmes jaci sagorevac moras poceti sa manjom dozom...kako si ga pila?
Sačuvana
bibiboom
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #6 poslato: Jul 05, 2012, 02:10:31 posle podne »

Ripped Fuel ili Ripped Fuel extreme ?
Koji je od ova dva sagorevaca daje bolje rezultate i da li zene smeju da ga koriste,jer sam probala xenadrin i imala kontraindikacije na preparat ...suvise jak
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2012, 10:26:10 pre podne »

pa da, da obuhvatiš sve aminokiseline i onda tek bcaa kao dodatak... bilo bi dobro, kad budeš mogao.
Da se brže oporaviš i lakše uneseš potrebnu dnevnu količinu proteina.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 15 upita.