TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 01:14:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje u vezi Animal Cuts  (Pročitano 30244 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #133 poslato: April 23, 2007, 04:38:46 posle podne »

Nista ti se strasno nece dogoditi ako budes kvalitetno klopao.. U AC su antikatabolici tako da uz pravilnu ishranu neces iszgubiti na misicnoj masi a salo na stomaku poslednje odlazi tek kad drugo spadne
Sačuvana
blazo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 92

« Odgovor #132 poslato: April 23, 2007, 04:26:06 posle podne »

ja razmisljam da ga uzmem kad budem imao viska kesa ali se nesto 3pujem da se ne istopim i previse,posto imam naslaga samo na stomaku malo vise nego sto bi valjalo
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #131 poslato: April 18, 2007, 06:21:51 posle podne »

Jeste  ;D. I Miki je rekao isto.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #130 poslato: April 18, 2007, 03:36:55 posle podne »

Ne, msilila sam de će te držati i tokom kardija te da AC uzmeš pre treninga sa tegovima i da će dejstvo AC trajati i za vreme kardija na kraju.. jasnije? :)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #129 poslato: April 17, 2007, 09:38:55 posle podne »

Dejstvo AC u krvi je visecasovno i ne vidim razloga za dileme oko tajminga uzimanja istog!?

Trening sa tegovima koji prethodi klasicnom kardiu nikako nije izuzetak pa tako AC uzimamo uvek u nacelu pre treninga bez obzira na tip i vrstu aktivnosti...

Mnogo je veca vaznost da tajmingom obezbedimo visecasovnu razliku (6h) izmedju uzimanja dve pojedinacne doze kao i da uzimanje druge doze ( ili prve ako uzimate samo jednu kesicu) ne bude suvise kasno kako ne bi smo narusili uobicajeni ritam spavanja
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #128 poslato: April 17, 2007, 09:27:16 posle podne »

Pola sata pre treninga bilo kog.. ako je kardio na kraju, ne brini držaće te do onda

Nisam te razumeo. Hoces da kazes da onda nece imati tako jako dejstvo ako se pocne sa kardiom kasnije?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #127 poslato: April 17, 2007, 04:21:05 posle podne »

Pola sata pre treninga bilo kog.. ako je kardio na kraju, ne brini držaće te do onda
Sačuvana
Kashichica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 298

« Odgovor #126 poslato: April 17, 2007, 03:49:37 posle podne »

daniela, pola sata pre treninga sa tegovima ili kardio? npr ako je kardio odmah posle treninga sa tegovima?
Sačuvana
If it doesn`t make me stronger, I am not INTERESTED!!!
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #125 poslato: April 16, 2007, 04:02:00 posle podne »

Kombinuj Animal Cut sa Animal Pack-om...Samo sto onda imas neverovatnih 29 tableta dnevno da izgutas....
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #124 poslato: April 15, 2007, 10:43:09 posle podne »

@ Daniela

Hvala na odgovoru. Sta onda posle 3 nedelje? Pauza od nedelju dana ili... Zavisi i od moj rezultata.

Jedno malo glupo pitanje   ::) da li je jako lose ako se kombinuje alkohol sa AC-om? Naravno da hocu sve ovo da shvatim ozbiljno ali me ipak zanima.  ;D

Alkohol predstavlja nepotreban unos praznih kalorija i samim tim dodatno nadogradjuje masno tkivo a ti ga zelis skinuti!!?

1g alkohola 7 Ccal!

Pauza od nedelju dana da se organizam malo oporavi i onda jos tri nedelje za ekstra trenutke
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #123 poslato: April 15, 2007, 09:36:34 posle podne »

@ Daniela

Hvala na odgovoru. Sta onda posle 3 nedelje? Pauza od nedelju dana ili... Zavisi i od moj rezultata.

Jedno malo glupo pitanje   ::) da li je jako lose ako se kombinuje alkohol sa AC-om? Naravno da hocu sve ovo da shvatim ozbiljno ali me ipak zanima.  ;D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #122 poslato: April 15, 2007, 08:48:39 posle podne »

Ujutru se uzima na prazan stomak jer tako bolje deluje
Kesica pre treninga se uzima na nekih pola sata od treninga
BCAA su dobra ideja radi zaštite od razgradnje
Može vikendom samo jedna kesica (iapk uzimaj AC samo tri nedelje čak i ako ti ostane kesica)
Sauna ima ulogu u domoru ali ne i smanjenju masnih naslaga
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #121 poslato: April 15, 2007, 12:42:22 pre podne »

Sada sam procitao ceo tekst. Bas je Miki u poslednjem postu rekao ono sto sam hteo da pitam.
Sa AC krecem od ponedeljka. Treniram 4x nedeljno, trening mi traje,zavisi od inteziteta nije uvek isti, oko 1h posle sam planirao kardio oko 25-30min. Ubacio bi jos jedan dan u nedelji da trcim sto bi bilo od 4 do 5 kardio treninga. Najveci cilj u svemu ovom je da skinem "slauf" i mojim dasadasnjim rezultatima cu biti u potpunosti zadovoljan, sem ruku  :-[...
Samo jos jednom da mi se potvrde sledece stvari:

- Moze a i ne mora se uzimati jedna kesica dnevno. Ja idem na dve. Da li se ujutru uzima na prazan stomak tj da li se zahteva prazan zeludac zbog efikasnosti ili je sve jedno?

- Sledecu kesicu da uzmem odma pre treninga?

- Posto AC ima zastitu od katobolizma a ja sam planirao da uzimam BCAA u kombinaciji. Da li da dajem pare i za BCAA ili da se ipak oslonim samo na AC?

- U periodu odmora, ja vikendom odmaram, onda da uzimam jednu kesicu bilo kada u toku dana?

- Da li ima neke svrhe malo i saunu ubaciti?
« Poslednja izmena: April 15, 2007, 01:02:16 pre podne od strane roolee » Sačuvana
blazo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 92

« Odgovor #120 poslato: April 15, 2007, 12:29:19 pre podne »

ne vrede ni dve ako trening i ishrana nisu dobri  :)
moje je misljenje da je dovoljna jedna, pogotovo ako kardio smestis u pravi termin i zastitis dodatno misice od razgradnje kvalitetnom ishranom i po mogucstvu odgovarajucom suplementacijom.
naravno moze i dve kesice, ali za prvi  turu sasvim je jedna dovoljna.
negde sam procitao da ne valja vise od jedne kesice u roku od 24 h
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #119 poslato: April 13, 2007, 11:26:09 posle podne »

Koliko je pametno da se AC uzme jedan dan jedno pakovanje, drugi dan 2 i sve tako?

Ako je kardio trening posle trening sa tegovima, npr. ako je trening sa tegovima 15-16h, a kadrdio 16h15min-17h15m, da  li treba da se pakovanje uzme ujutru, ili ujutru i pre treninga sa tegovima, ili ujutru i pre kardio treninga ?

Pomalo si mi konfuzan sa tvojim pitanjem, no ajmo ovako: Dve kesice- uvek jedna u jutro bilo da je trening tada ili ne i druga pre treninga popodne bilo da je kardio ili rad sa tegovima.

VAZNO:

Razmak u uzimanju izmedju dve pojedinacne doze AC ne sme =da bud emanji od 6 sati a dnevna doza ne sme da prekoraci vise od 2 kesice u 24h!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.