TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395685 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 21, 2024, 08:22:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje u vezi Animal Cuts  (Pročitano 30350 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #13 poslato: Februar 25, 2007, 02:26:36 pre podne »

heheehehe prekasno vec je popio vise od pola cutsa.............Brate kao da je na vinstrolu.............jooooj strasno........sta da mu kazem ?????????????????? Tjst da li da treba da uradi nesto sad,da prekine ili da nastav ?????????i
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #12 poslato: Februar 24, 2007, 04:44:41 posle podne »

Ne znam koliko opterećuje jetru .. nekima manje a nekima više... u svakom slučaju sve je reverzibilno tj vratiće se na normalu kad se prestane sa AC.. I daaaaaleko je od steroida.. tako da se ipak trži AC ;)

Ako sam dobro razumela tvoj drug je pio 2x1 21 dan i sad uzima opet... To ne, nikako.. pauza bar mesec dana...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #11 poslato: Februar 24, 2007, 03:26:11 posle podne »

hehehehe da verovatno,ali opet Danijela me je malko zabrinula pa bih voleo da cujem njeno iskreno misljnje o toj stetnosti prilikom uzimanja 2 kesice........................ ?????????????
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #10 poslato: Februar 24, 2007, 02:49:50 posle podne »

sigurno da ne opterecuje kao neki oral stero...
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #9 poslato: Februar 24, 2007, 01:45:25 posle podne »

uppppppppppsssssssssssssss ka sam rekao ortaku da pije slobodno 2 kesice dnevno tjst 1 ujutru i jedna pre treninga i sad je napravio pauzu od 7 dana i nastavio sa drugim pakovanjem.........Mnooooooooooooogo je nervozan i loood.........Hehehe,a koliko opterecuje jetru aj mi sad reci da opterecuje kao vinstrol ili primobolan ili neki drugi steroid za definiciju pa da se ubijem.........Odnosno bolje da uzmem steroid ako isto opterecuje :D:D:D:D:D:D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #8 poslato: Februar 23, 2007, 10:57:08 posle podne »

ne vrede ni dve ako trening i ishrana nisu dobri  :)
moje je misljenje da je dovoljna jedna, pogotovo ako kardio smestis u pravi termin i zastitis dodatno misice od razgradnje kvalitetnom ishranom i po mogucstvu odgovarajucom suplementacijom.
naravno moze i dve kesice, ali za prvi  turu sasvim je jedna dovoljna.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #7 poslato: Februar 23, 2007, 10:37:17 posle podne »

Ne znam sta hoces da kazes.Da li da uzimamo dve kesice dnevno ili jednu.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Februar 23, 2007, 07:47:27 posle podne »

Može... rezultati su isti, možda i bolji, ali lično ne preporučujem tu kombinaciju zbog previše opterećenja na jetru i nervni sistem
Ipak znam i ljude koji su uzimali Ac dva puta dnevno...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #5 poslato: Februar 23, 2007, 05:23:32 posle podne »

Hmmmmmmmm a da li moze da se cuts uzima 2 puta dnevno tjst jedna ujutru i jedna pre treninga ???? I tako 3 nedelje ??? umesto 1 dnevno 6 nedelja sa 7 dana pauze u kuri ????? da li su isti rezultati ili ???
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2007, 10:07:00 posle podne »

Da, Animal Cuts uzimaš svaki dan
tri nedelje pa nedelju dana pauze pa još tri nedelje
Sačuvana
Whatever
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Februar 20, 2007, 05:17:04 posle podne »

@daniela svarc

Tnx. na jako korisnim savetima.

Da probam da rezimiram: jedna kesica AC neposredno pre kardia (npr. subotom i/ili nedeljom ujutru, na prazan stomak) + jedna kesica AC sat/dva pre teretane (3 x nedeljno, npr. pon - sre - pet). Vrlo izvodljivo! I inace sam gladan oko 16:00, ako je bitno da se AC uzima na prazan stomak.

Dakle, Elite Whey mogu i neposredno posle trcanja, bez obzira sto sam AC uzeo 30-45 min. ranije. To mi resava jos jednu dilemu. Jos jedno banalno pitanje, na istu temu: da li ima svrhe uzimati AC, u danima odmora (npr. u mom slucaju - uto - cet)?

Hvala jos jednom.

Poz,

W.
« Poslednja izmena: Februar 20, 2007, 05:19:49 posle podne od strane Whatever » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Februar 20, 2007, 04:35:10 posle podne »

Evo šta ja mislim, a biće verujem i drugih mišljenja...

Dovoljno je jedna kesica ujutru pre jutarnjeg kardija (koji bi trebalo da uvedeš 3 x nedeljno, bar vikendima ako ništa drugo).
kada ne radiš ujutru kardio onda AC popodne oko 16, 16:30 pred kraj radnog vremena bar u početku jer ćeš biti malo nervozan od AC.
Teretanu ne izbacuj ni u kom slučaju.
Elite whey ostavi da piješ kako ga pije.. uvek posle treninga u teretani i/ili kardija
Sačuvana
Whatever
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Februar 20, 2007, 01:55:17 posle podne »

Pozdrav!

Ovo je moj prvi post na ovom forumu, mada ga vec neko vreme pratim. Utisci su izvanredni - mnostvo jako korisnih informacija na jednom mestu.

Probao sam da nadjem odgovor na moje pitanje u prethodnim diskusijama, ali bez uspeha. Svejedno, unapred se izvinjavam ako je o ovome vec bilo reci ranije.

- Imam 31 godinu i porodican sam covek. Radim od 08:00 do 18:00, sem vikendom. Bavio sam kosarkom ranije, sada sam samo rekreativac. Imam ustaljen rezim rada sa tegovima i vezbam tri puta nedeljno po 45-60 min, posle posla, koliko da ostanem u formi. Nekoliko meseci sam uspevao da tu uglavim i dva termina kosarke, od po nekih 1-2 sata, ali vise ne, jer na zalost, nemam vremena za sve aktivnosti. Hranim se prilicno kvalitetno. Smanjio sam i unos UH u svakodnevnoj ishrani, sa namerom da skinem visak masnih naslaga. Medjutim, nisam sasvim zadovoljan rezultatima pa bi mi koristio savet od iskusnijih osoba.

U koje vreme bi trebao da uzimam AC? Ujutru, na prazan stomak (sa jogurtom?), pre nego sto odem na posao? Ili posle podne, dakle, kada vezbam u teretani (pre/posle treninga?)? Jedno pakovanje ili dva? Ili da sacekam lepse vreme, pa da probam da 2-3 puta nedeljno odem na jogging pre posla a da prestanem sa anaerobnim aktivnostima? Da li uopste AC moze da funkcionise bez cardio-a?

Da li i dalje mogu da koristim Elite Whey i u koje doba dana, ako se uzme u obzir raspored mojih aktivnosti u toku dana? Trenutno ga uzimam kao PWM (obavezno) i ponekad ujutru, umesto dorucka.

Unapred zahvalan na savetima,

W.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 14 upita.